Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kuspitka
31. júl 2008

Ahoj pointka ja ked som ho brala tak mi prisla aj tak tak néviem niekto povie ze odiali a niekto ze nie neviem

v555
31. júl 2008

pointka,ja ked som vysadila utrog.o tyzden som dostala mrchu ako svet 😠

kuspitka
31. júl 2008

v555 ved aj ja som dostala uz na 3den.na zajtra sa tesim ako mala.dufam ze nebudes prkvapena ake stena to prislo 😎

v555
31. júl 2008

co si mala? 😉 ale urcite si odomna mladsia,len aby si ty nebola prekvapena? 😀 😀 😀

kuspitka
31. júl 2008

kolko mas rokov?

v555
31. júl 2008

momentalne 31 a v oktobri uz viac 😀 😀

kuspitka
31. júl 2008

tak ja mam len 23

v555
31. júl 2008

tak som aj tipovala,aj tak sa tesim ako male dieta.verim,ze si mame co povedat. 😉

alicag
31. júl 2008

Zuzlik ako ?dobru chut pri obediku 🙂 🙂 🙂

pointka
31. júl 2008

diky baby, tak sa necham prekvapit 🙂

alicag
31. júl 2008

Jej ahoj pointka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kuspitka
31. júl 2008

v555 tak ved aj ja sa tesim som zvedava co povie manzel.

v555
31. júl 2008

ved ked zajtra nie,tak potom buduci tyzden,to este budem robit 😉

fedra
31. júl 2008

pointka, mne mrcha chodila vzdy presne, najneskor do 28 dni aj ked som brala utros

kuspitka
31. júl 2008

zajtra uz manzel suhlasil este ma zoberie aj do lc.to ti napisem presne o kolkej ale to bude najneskor okolo 14:30 tebe potom ide o kolkej domkov bus alebo vlak?

zabkaevka
31. júl 2008

kočky, ja už si asi nahováram veci. Totiž ako som písala s manželíkom sme minulý víkend snažilkovali, ked´som mala plodné dni, v piatok a sobotu, no a zajtra by som mala mať nidáciu, to keď sa teoreticky oplodnené vajíčko začína uhniezďovať, a mňa teraz neskutočne pichá v pravo dole, v podbrušku, ako vtedy po prenose taký týždeň, a tak si nahováram, čo ak ...... 🙂 juuuuuj bojkám, dúfam, že to ak bude fakt 🙂 to by bol zázrak a veeeeeľké šťastíčko, no ja také nezvyknem mať, teda také šťastíčko. Zatiaľ nemám špinenie, čo je vraj dobré znamenie, aj keď nemusí stále byť, ale to pichanie ešte stále trvá. Hmmmm neviem si to inak vysvetliť, len tým nahováraním si. juuuuuj už som naivka??

kuspitka
31. júl 2008

zabkaevka mozno je este skoro si test robit ale skus .alebo pockaj pokial mrcha pride.

zabkaevka
31. júl 2008

áááno aj ja som myslela na to kuspitka, ale asi by to bolo skoro. mrcha má prísť budúci týždeň v nedeľu (cca). takže hmmm dovtedy to musím vydržať. Ale fakt si myslím, že to by bolo veľké šťastie, ak by to vyšlo. Hmmm neviem neviem či také až mám ☹

kuspitka
31. júl 2008

je to skoro skus pockat kym ti nepridu a potom testuj skor nie.ja som stale skoro testovala a potom som bola velmi sklamana .a nebud nervozna mozno vam to skodi .dobre klud.

zabkaevka
31. júl 2008

áno viem, že nervozita nie je dobrá, áno 🙂 budem kľudná a pozitívna 🙂 chichi tak dúfam, že aj výsledoček.
aj ja som sas tále testovala, po každom snažení, pár dní som počkala a testovala sa. a potom bola sklamaná, opila sa a taaak a mala zlú náladičku, depresívnu a potom ďalšie snaženie, na ďalší mesiac bol o to ťahší, a tak ´dalej. Hmmm ale to asi u mnohých z nás tak to bolo. a teraz to viac manžel zle znáša, to snažilkovaie, pretože teraz vieme, že to jeho výsledky sú zlé (predtým sme to nevedeli) a tak on má z toho "tlaky". A tak to radšej neriešim násilým. Hmmmm počkám áno do mrchy a uvidíme 🙂
ďakujem kuspitka

kuspitka
31. júl 2008

nemas zas u nas je to horsie vy sa aspon snazite ale my nemozete.skoda nevadi .

kukulik30
31. júl 2008

hmmm...zabka, a potom napisem do temy Zazraky sa deju 🙂 drzim palce 😵

kuspitka
31. júl 2008

podla mna sa deju a velke.

zabkaevka
31. júl 2008

kukulik30, ja budem vypisovaaaaaaaaať hoci každý deň, len nech mám o čom 🙂 ďakujem 🙂

kukulik30
31. júl 2008

ja verim, ze ano 🙂

ozaj Kuspitka, vy ste mala predtym spermijky z Mesa/ tese? ako to bude, ked pojdes znova na IVF?zase budu manzelovi odoberat bojovnikov chirurgicky, ci ako?

kuspitka
31. júl 2008

nemas zaco ved nato sme tu

kukulik30
31. júl 2008

😀 ...zabka....no jasnacka a my sa budeme tesit 😵

kuspitka
31. júl 2008

uz mam internet este laptop a budem domka ok

kukulik30
31. júl 2008

kuspitka, ale si mi neodpovedala 😅 😀

kuspitka
31. júl 2008

uz som napisala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre