• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
Ahoj mapa.
ako sa mas???
13. aug 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mapka, ahoj :slight_smile:
ono je to normalne, tehulky budu maminky a my ich nahradime a budeme tehulky :wink:
13. aug 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspi ahoj. zarezávam v práci a nestíham vás teraz ani čítať. A ty čo máš nové?
Katy :slight_smile:
13. aug 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit, ahoj :slight_smile:
13. aug 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem o mesiac na ket ak sa nepodari rak idem vypisovat papiere na adopciu
13. aug 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspit, uz ste sa rozhodli? a neskusiste este jedno IVF.....?
Ale drzim palce, aby bolo 2.KET uspesne.... :zipper_mouth:
13. aug 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chceme ist na KET a potm uvidime co a ako dalej ale verim ze toto sa uz podari musi .
snazim sa verit ale nejako aj to ma opusta
13. aug 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zasa nechavame mrazaciky v zalohe a ideme vkladat cerstve.... dufam, ze jesen bude uspesna... :zipper_mouth:
13. aug 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj bude.potom po kete ked nedopadne dobre tak chcem ist na IUI este
13. aug 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti drzim palce, aby to bolo posledne KET a hlavne uspesne.... :dizzy_face:
13. aug 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy tak aj ja verim velmi ze to uz dobre dopadne.chcem aby to dopadlo dobre a zas to tak vyjde ze moj otec bude mat narodeniny 50r
13. aug 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by bol krasny darcek... :slight_smile:
13. aug 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej ale uz nam na jednej olave tiez nevyslo na svokrovej tiez som mala byt v tehu ale nic dufam ze teraz budem
13. aug 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme mali 1.KET v aprili a to sme mali narodeniny obaja aj manzel aj ja a nevyslo to :pensive: a 2.KET v juni a manzel a svokor mali meniny a mamka narodeniny a tiez to nevyslo :pensive: takze jesen to isti :wink:
13. aug 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam ze aj nam to teraz isty ale skusim nato neysliet a venovat sa niecomu inemu.
do prace nechcem ist pred ketom lebo by som bola velkom strese.
13. aug 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak ja si dovolim dnes vas prvy krat oficialne oprskat tehu prskami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
staci? :grinning: bude dost? ak nie staci povedat :grinning:
14. aug 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, hava, dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale ti pekne rastu tie tt :wink: :wink: :wink:
prajem nadherne tehu :dizzy_face:
14. aug 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy dakujem, tiez ti prajem cim skor, aby ti pribudali :slight_smile:
ozaj a tvoj manzel musi ist znovu na tu operaciu pri 2 stimulke?
14. aug 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nepojde na dalsie M/T... mame spermijky v mrazaku... len dufam, ze budu aspon nejake aj pouzitelne.... :zipper_mouth:
14. aug 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..tak uz iba 10 dni..a picham injekciu diphelerine...a potom gonal!!!!!!!!!!!!!!jupiiiiiiiii
14. aug 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dicinka to je super tak uz budes koncit
14. aug 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chudatko nasa tema aka je spadnuta .... :cry:
Ako sa mate ?
Ja celkom fajn, ale uz dva dni ma pobolieva brusko. Je to taka tahava bolest skor na pravej strane a niekedy take popichavanie. Tak dufam, ze to sa len blsky roztahuju.
Hava, ako sa citis ?
15. aug 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky bežkyne .
Ja som dnes bola konečne na krv u svojho lekára , ďalšie sono mám 4. 9. a poradňu potom 8.9. a dúfam , že už konečne dostane tehu knižku . Dnes som ju iba videla , mám ju už pripravenú v karte :slight_smile:
15. aug 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taella ... ja mam dalsiu kontrolu 03/09 ... takze skoro tak ako aj ty :slight_smile:
Ja uz tehu knizku mam ale vysledky mi do nej zapisu az pri dalsej kontrole. Zatial tam mam len vahu, termin porodu a tak ...
15. aug 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
konečne sa tu niekto zjavil- ste sa stratili?
taella,fedri vy ste ako pekne obe 10tt :wink:
fedra, asi sa fakt len blsky rozťahujú :wink: ja som v tom čase mala tiež občas dni s pobolievaním a občas som necítila vôbec nič :sweat_smile:
už mi konečne prešli tie nevoľnosti. Síce mi je občas ťažko, ked niečo zjem a trochu pachute zostali,ale je to o 100% lepšie :wink: akurát som sa dnes zase do rána potila ako kon, mala som dnes ráno 36,9°C.Cítim sa fajn, len mi je teplo a tuším mám len trochu zapálené hrdlo. Neviem, asi som oslabená, lebo sa mi to už 2x stalo, že som sa pár noci potila, ked som mala chytené hrdlo :confused: :confused: . Dúfam, že to prejde. A čo máte nové vy?
15. aug 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kukucky... klebetime v tehulky po ket :sunglasses: ...
15. aug 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Kvetuska, skus salviove kloktadlo na hrdielko, je slabucke a jemne a ucinne .
15. aug 2008 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj sylvia, neviem si mn pamatáš, ozvali si sami na moju tému PiGD ev PGD.
Ja sa teraz v príprave na IVF- užívarm zatial ATK, stimulácia začne 26.08.2008. A ty kam chodíš?
Ideš tiež teraz na jeseň?
15. aug 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky :slight_smile: Dvíham tému už sme skoro boli na tretej strane! :confused: ...no kdeže ste? My sme teraz došli z kina boli sme na "rozprávočku" WALL-E. Bolo to fajn, aj sme sa zasmiali ...bolo to milé :slight_smile: Tak pekný večer želám všetkým
16. aug 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvetuska este lepsia v tehotenstve na hrdielko je vincentka, so msi na to spomenula az vcera. Da sa kupit i v lekani ako sprey do nosa a do hrdla a tiez v potravinach ako mineralka. Este jedna vyborna mineralka je sulinka, ale to sa blizsie pozri, ci to mozu pit i tehulky :wink: Dufam, ze sa citis uz lepsie.
Vsetkym kockam - krasnu nedelu :wink:
Juja - vsetci z tejto temy su uz pomaly tehotne, co je skvele, teda, cim nizsie tema, tym viac tehuliek??? Teba Juja co teraz caka? Kedy planujete mimco?
17. aug 2008 o 08:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok