Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

kvetka2
25. aug 2008

ahoj zuzlík, blahoželám k bodočke 😵 neboj, aj na teba to príde-ešte si pár dní vychutnaj a potom len budeš spomínať ako ti bývavalo dobre 😀 ale na druhej strane budeš moc šťastná,lebo bobíkovi bude vtedy dobre 😉
a ako sa vyjadrili k tej chybe v helíku? dostala si aspon čokoládku 😵 ?
ahoj mirusch!!! neboj, chýbala si viacerým 😉 ty si taká naša povzbudzovateľka 🙂 s krásnymi životnými múdrosťami 🙂

kvetka2
25. aug 2008

zuzlík,ten hematóm je veľký? predtým si ho nemala?

tanitta
25. aug 2008

Ahojky...
Mirus...ved my sme na teba cakali;)...coze ta budeme otravovat este aj na dovolenke 😎 .....
Zuzla... 😉 ... keby teraz povedali ze negativne tak nabehneme ten labak rozkopat 😀 niet pochyb ze si oficialna tehulka;)... baby z coho sa zvoria tie hematomy??--

zuzla80
25. aug 2008

Kvetka no bodaj by si mala pravdu - aj keď mám pocit, že už teraz ma niekedy zavrtí v žalúdku.
Ten hematóm som nemala, asi sa vytvoril počas stimulky alebo potom, a doktorka nevravela, že je veľký a ani že je malý - je hneď pri krčku a len ma upozornila, že môžem z neho krvácať nech sa nezľaknem. Dobrá srandistka nie, že nech sa nezľaknem ja asi v tej chvíli hneď pobežím na pohotovosť.
Myslím, že Takyna mala hematóm, či to bola cysta?

zuzla80
25. aug 2008

Táni tak ja ho pôjdem rozkopať s tebou 😀 😀 😀
Inak aj mňa by zaujímalo odkiaľ sa tam nabral - Táni ty si mala tiež ten hnusný hematóm???

mirusch
25. aug 2008

Zuzlík, máš pravdu, je to jedno. Pokiaľ sa pomýlili týmto smerom, tak je všetko jedno, no nie?
Nuž, blúdili sme po SR, ja som zmákla juh, Nitru aj Košice, manželík sedel u našich v záhrade a ja som lietala ako striga 😀 Stále si hovorím, že budem sedieť na zadku, ale čo mám robiť, keď máme takú rozvetvenú rodinu a toľko kamošiek? Aj tak sa to nedá všetko zvládnuť, vždy iba niekoho. Aj na pohrebe - starý otec - sme boli. Uf.
Ale som sa, v rámci zmierovania sa s bezdetnosťou, 😀 😕 stretla s čerstvou maminou a dvoma tehuľkami a nič mi to nerobilo, tak som so sebou spokojná. A požiadala som tehotnú sesternicu, či môžeme byť krstní rodičia, tak bola celá rada. Takže tak.

Kvetka ahoj, uf, ale si zo mňa urobila vševedkyňu 😀 Ale dík... 😉

kvetka2
25. aug 2008

taky mala tuším tiež hematóm. Ale myslím, že ak ten hematóm nie je pri plodovom vačku tak to krvácanie by plodík nemalo zasiahnuť a ublížiť. A do nemocky treba preventívne určite utekať- neboj. Ale čo to tu sledujem, už tu bola nejedna baba s hematómom, ale všetko dobre dopadlo 😉 hlavne sa vytešuj, ved ty si už ozajstná tehulka 😵 😵 😵

tanitta
25. aug 2008

Zuzla.. ja som mala 1cystu tvoriacu z mensich....veru ked nahodou zakrvacas hned utekaj do nemocky....kedy ides zase do heliku?

zuzla80
25. aug 2008

Kveti až po 15hod sa asi začnem konečne tešiť, stále som akási opatrná - nech už je to oficiálne aj z Helíku.
Táni na sone mi nevravela nič kedy máme prísť opäť, tak uvidím čo mi povedia o 15h.
Mirusch tak ty si sa teda nalietala 😀

zuzla80
25. aug 2008

Inak ten hematóm bol ďalej od plodového vaču - bol niekde na začiatku krčka, tak ja už len verím, že sa konečne aj na nás šťastie usmeje a dotiahneme to čo najďalej.
Baby aj vy ste sa až tak zo začiatku netešili - nieže by som nebola šťastná, že to vyšlo, sooom - ale vždy som si predstavovala že budem reagovať úplne inak. Asi je to tým, že sa to tak všetko nejako komplikovalo, alebo opatrnosťou.

kukulik30
25. aug 2008

Ahojte sojky 🙂
zuzlik....verim, ze ten hematom si da pokoj a nebude vas trapit a nejako to dobojujete do konca 😵 a jasne , ak budes krvacat, treba ist jednoznacne do nemocky...pre istotu, clovek nikdy nevie .....no a s tym strachom, toho sa uz nezbavis, ja som strasne prezivala cele tehotenstvo, hrozne som sa pozorovala, sledovala pohyby....ak nahodou dlhsie kukulik nekopal, tak som panikarila....stlacala si brusko a budila ho chudacika, aby sa aspon trosku pohybal a ja som sa na chvilku ukludnila 😅 ...s tymto asi nic nenarobime 😉

Mirusch...tak si riadne pocestovala....to je parada, ja tiez nie som pohvieaky domased, i ked s malym je to tazsie, ale aj tak vzdy nieco vymyslam, len aby sme doma neboli 😀

Ahoj tehulka Tanicka 😵 uz si za polovicou,ako pozeram... to uz teraz zleti a ani sa nenazdas a budes drzat bobika v naruci 🙂

kvetka2
25. aug 2008

zuzlík, aj ja som si to ani poriadne na začiatku neuvedomila- šťastná som bola, to hej - ale pripadalo mi to také neuveriteľné, že mi trvalo asi 2 týždne,kým mi to naozaj došlo 😵 . To skôr manžel mi to stále pripomínal 😉 a vyškieral sa mi že som tehotná 😉
a teraz je moj mangel strašne natešený, len tak sám od seba mi povie ako sa teší na detičky.A stále sa vypytuje " ako sa majú decká?" "čo robia decká?" A pri tom predtým, nie že by ich nechcel- ale už bol zvyknutý na svoje pohodlie a zmeny sa skôr obával. A minulý týždeň im kúpil tenisky / ťapky maličké- adidasky 😀 ružovo strieborné a bielo modré 😵 tak sa z toho vytešoval 🙂 bolo to krásne, už som napoli bulila 😎

kukulik30
25. aug 2008

kvetka...veru...aj chlap zmakne, ak sa jedna o miminka, ze? 😀

tanitta
25. aug 2008

Zuzla.. kocky to napisali uplne vystizne 😉
Kukulik...ani mne sa nechce verit ze uz je to za polkou;).. ale najradsej by som uz bola aby boli vianoce....tehotenstvo prinasa so sebou vela stresov a zmiesanych pocitov... 😎 ...

zuzla80
25. aug 2008

Kveti to je také krásne - až mi vyhŕkli slzičky pri tých teniskách. Inak presne to isté robí aj môj mužík, stále sa mi pýta ako mi je, či ma nepichá, či mi nie je zlé a čo ma dneska bolelo, uškŕňa sa na mňa 😀 😀 😀 Ale tiež je ešte opatrný, aj keď dneska keď sme vychádzali z utz, tak som normálne videla slzičky v jeho očiach.
Kukulík ďakujem 😉

kvetka2
25. aug 2008

veru tí chlapi sú teraz namäkko 🙂 a to je fajn, ked nás tak mojkajú 🙂 ved aj majú prečo!!!! 😀
tanittka, ved ty možno budeš mať aj bobíka doma na Vianoce 🙂 -tyždeň -dva hore dole 😉 a tie pocity- raz som úplne šťastná a vytŕčam bruško, potom sa začnem báť- či bude všetko ok, bojím sa,aby som sa niekde nezvalila alebo nebuchla - no proste cloumajú so mnou hormóny jedna radosť 🙂

fedra
25. aug 2008

zuzla ... tak to je super, ze uz ste videli bublinku 😉
A s tymi pocitmi je to presne ako pisala Kvetka ... ja som stresovala hned od zaciatku a drzi ma to az do dnes. Myslela som si, ze aka budem stastim bez seba ked mi potvrdia tehu, ale este stale prevladaju obavy ci je vsetko v poriadku nad radostou.

zuzla80
25. aug 2008

Fedrí dík 😉 A ja som si už myslela, že mi asi šibe 🙂 Asi je to u nás dlhodobiek fakt normálne - my si to budeme vychutnávať keď už budú detičky pri nás 😵

fedra
25. aug 2008

asi tak ... ja si to tiez myslim, ze ak by som otehotnela na prvy sup bez problemov, asi by som taky strach nemala. Ale aj tym, co tu vsetko clovek cita, aj to dost vyplasi 😔

zuzla80
25. aug 2008

Tak je to POZITÍVNE baby - už sa konečne môžem začať tešiť. BHCG=0,59 😀 😀 😀

maska1
25. aug 2008

zuzlík gratulujem z celého srdiečka a teraz oficiálne pošli pre nás snažilky tehuvírusíky. 🙂

juja
25. aug 2008

No Zuzlík tak ja ti oficiálne gratulujem a želám krásne tehuľkovanie 🙂 😵

tanitta
25. aug 2008

Zuzla... 😀 😀 .. takze do labaku nastastie nejdeme 😵 ... gratulujem...a hlavne nech vsteko uz ide bezproblemov;)....nech tie tt ubiehaju jednaradost a v maji?? krasne babo v naruci cmuky...

kvetka2
25. aug 2008

no zuzlík, tak konečne ti to potvrdil aj helík 😉 moc moc gratulujem 😵 😵 😵 a šťastné tehulkovanie 🙂

zuzla80
25. aug 2008

ďakujem vám moje zlaté, ani neviete aká som vďačná za to že vás mám 😵 🤐

maska1
25. aug 2008

zuzlik my sme vďačné, že sa ti to podarilo a to nás posúva vo viere, že sa nám to určite niekedy podarí, vpred. 😉

zuzla80
25. aug 2008

Maska aj mne to dodávalo nádej, ak ktorá koľvek babenka zahlásila pozitívnu správičku. To bolo pre mňa ako hnací motor. A mojím najväčším vzorom bola Tánička - že by od teraz bola 6tka naším šťastným číslom? Čo ty na to Táni 😉 😀

maska1
25. aug 2008

veď práve zuzlik a teraz ešte aj cikytka sa k tebe pridala. Ja to stále tvrdím, že na každého raz dôjde. 🙂

fedra
25. aug 2008

zuzlik ... tak este raz velka gratulacia 😀
Moc, moc sa tesim s tebou

zuzla80
25. aug 2008

Fedrik ďakujem 🤐 😵
Maska vieš čo mi povedal môj doki, že on čo sa doteraz stretol s pármi, ktoré nemohli mať detičky, ale o to bojovali, tak každý jeden pár sa nakoniec dočkal, určite sa raz všetci dočkáme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre