• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
tani, dakujem za tip :slight_smile: chlapciatko a dievciatko som vždy chcela mať :grinning: takže píšem si to :wink:
26. aug 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fííííha ako je tu ale veselo :slight_smile: ...čaute kočky - tehuľky :slight_smile:
Havka moooc blahoželám :dizzy_face: budeš tuším prvá, ktorá tu bude mať jednovajčné dvojčatá (opravte ma ak sa mýlim :wink: ) A keďže "jednovajky" sú vždy rovnakého pohlavia ja tipujem dievčatká - nech mamine má kto pomáhať :wink:
Jasné, že Zuzlík tiež bude mať dvojky, len sa ešte schovávajú :wink: :grinning:
Tanittka skús tipnúť čísla lota na zajtra :wink: ty dáš čísla ja podám a ideme rovným dielom :sunglasses:
26. aug 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jujka :slight_smile:
26. aug 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej bobik bol bobik hned od zaciatku;)....v kutiku duse som ale dufala ze budu bob a bobek ale dobre je to tak ako to je :dizzy_face:
Zuzla... ty budes zahada c. 2 :wink: ....
26. aug 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvetka ty už si v 15tt? :confused: :confused: ...pánečku to beží, baby veď spomaľte trochu, veď my ostatné Vás takto nedostihneme :grinning: ... :wink:
26. aug 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru jujka, v piatok začínam 16tt :dizzy_face: :dizzy_face: strašne to letí. Už sa teším, ako k nám naskočíš na tehuvlnu :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jóóóój to je ešte ďaleko...to už budete možno niektoré aj maminky...
16tt v piatok? pekne, hlavne nech je všetko v poriadku ako doteraz :slight_smile: ..a kedy budeš vlastne vedieť pohlavie ?
26. aug 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aááále ani sa nenazdáš a ket je tu, ja som mala tiež posledné 2 embrijká a vidíš :slight_smile: a úprimne-bola som skeptická
veru jujka, dúfam, že bude vsetko ok- ved co iné mi aj zostáva, len veriť :wink: 8.9. mám poradňu, tak mi možno urobí sono teta doktorka- tak snád sa ukážu a určite chcem ísť na 3D v 20tt, tak potom by som to už mohla vedieť nabetón :dizzy_face: som hroozne zvedavá.......
26. aug 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...veď práve aj ja som akási skeptická, tak to oddiaľujem a hľadám výhovorky sama pre seba, že prečo ešte nie na KET a tak :confounded: Dvojky by som brala hneď aj ja .... aj kedy to mali byť dvaja loptoši a nie párik :grinning: :wink:
To, že si zvedavá no kto by nebol? Neviem ako to niekto vydrží a chce sa dať prekvapiť až pri pôrode :confused: :slight_smile:
26. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestratila som sa , len som v práci po dvoch týždňoch a tak je roboty dosť , tak nestíham koníkovať :frowning2:
Ale doma to pekne stále doženiem , všetko čítam :wink:
Hava , tak dvojky aj ty ? tak vitaj v klube :slight_smile:
26. aug 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Havka, to je super :dizzy_face: gratulujem :sunglasses: :wink:
26. aug 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havkaaa, ty brďo :grinning: dvojky supeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: opatruj sa a nech je všetko v poriadku :slight_smile: :wink:
26. aug 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.tak tesimsa na nieco a nic stoho
26. aug 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem za gratulacie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste baby?
26. aug 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka gratulujem. A to si písala, že ste mali posledného mrazáčika aj to dvojkovej kvality, jedným slovom ZÁZRAKY SA DEJÚ. :wink:
26. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.hava gratulujem.to je super
27. aug 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzlík ja sa tiež samozrejme pripájam ku gratulácii :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
27. aug 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka gratulujem ti z celeho srdiecka k dvojkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale sa teskám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzlíček, havka gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak veľmi ste ma potešili :slight_smile: silnooooooooo držím palce aby bobíčkovia pekne rástli do krásy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: opatrujte sa
27. aug 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
dnes tu akosi ticho :cry: dnes nás tehuľky zabudli prísť pozrieť :pensive: až na Takynku :wink: tá aspoň kukla :sunglasses:

Eli, a Ty ako pokračuješ, pochváľ sa nám :wink:
27. aug 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ale nezabudli sme na vas, ale pre stastie vas mozem oprskat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takze pekny vecer :wink:
27. aug 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem havka, dúfam, že sa nakazím čím skôr. :grinning:
27. aug 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padáme stále pod témy, už aby sa Lenka vrátila do témy lebo nestíhame , nikto veru nič nepíše, stimulanty septrember to istí , dúfam :wink:

veru aj my vám posielame tehu vírusíky na septembrový rozbeh :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Havka, Takynka ďakujeme :dizzy_face: chytám :dizzy_face: :dizzy_face: už ich budem čoskoro potrebovať :sunglasses: dnes dorazila mrcha poobede, tak môžem začať so stimulkou :sunglasses: sa teším, že dorazila skôr...mala až v sobotu :grinning: ....a poradí mi niekto, mám dnešok počítať ako 1DC, alebo až zajtra?? keďže dorazila až okolo štvrtej poobede, ale to iba taká slabá, do rána sa rozbehne určite v plnom prúde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi az od zajtra..nie?teraz je to asi len take spinenie..ci nie?
27. aug 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...
Renus.. pocitaj to az od zajtra...ked to bolo slabe....takze volas a objednavas sa na utz?...
27. aug 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky vytrvalky. aj všetky nové tehulky-je vás už strašne veľa, to je supééééééééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
len tak narýchlo som sa zastavila, a chcem vás všetky vééééľmi pozdraviť, dlho som sa neukázala, ale sem tam vás čítkam a pozdravujem aj všetky nové tváre, a hlavne staré parťáčky stimulantky. A Držím vám palčeky,, aby tehuliek bolo čo najviacej, a tehuľkám skoro bábatienka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prajem aj pekný večer
27. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babuliatka, co sa to tu deje, same dvojicky - havka - gratulujem, bude to potvorka to male zlaticko co sa schovavalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
kocky len to tu pekne udrzujte este cca 3 tyzdne, potom uz pridem a budem potrebovat straaaasne vela tehu bacilov, tak nech sa to tu hmyri tehulkami :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
renuska tak thuj thuj thuj na vyborny zaciatok stimulky a ten najlepsi koniec v podobe // a nechces sa aj ty pridat k dvojickarkam :wink: :dizzy_face:
betynka ahooooj :wink:
28. aug 2008 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
renusa tak zaciname spolu ako dicinka
28. aug 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok