• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
aké lieky si brala že si tak silno zareagovala? ja peregon 224iu
28. aug 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decapeptyl a fostimon 150iu
28. aug 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gregy, to mi je luto :frowning2: A co dalej? V tabulke zmenim zajtra.
Lauri, tak to potom stresuj odusu :grinning:
Idem off, dobru noc.
28. aug 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanetta
to je to čo sa chodí pichať na ambulanciu?? ja som si pichala sama. prvý krát som mala riadny stres ale potom to už bolo v pohode.
takže tiež si v očakávaní čo a ako?? a kolko ti vkladali detičiek? mne 2 kedže som mala len 2.
28. aug 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decapeptyl som si pichala doma a na fostimon som chodila.tiez som si dala 2 lebo ja som bola na KETe a tam uz sa sanca o nieco znizuje.takze som tiez v ocakavani.kedy ides na test?
28. aug 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mirusch neviem čo ďalej nikto mi nič poriadne nevysvetlil chcem íst na konzultácie do 2 ďalších CAR a pravdepodobne aj odídem z centra aj ako primárna pacientka :frowning2: však sa o mňa vôbec nestarajú :frowning2: Som z nich veľmi sklamaná a jediné čo mi z toho vychádza že akonáhle zistili manželovi veľmi zlý spg. na mňa sa vykašlali ... ale to je dlhý príbeh no a čo je na tom smutné že som z tade včera dochádzal s vedomím že som neplodná :cry: a to len preto lebo mi nik nič nevysvetlil :angry:
28. aug 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piateho a ty?
a bolí ta niečo?? máš výtok??
28. aug 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja az 10.vytok nemam ziadny len ma tak trosku pichne v podbrusku.
28. aug 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom to mám zle, :unamused:
28. aug 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco by si to mala zle :confused:
28. aug 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja mám slabý červený výtok :frowning2: :frowning2: :frowning2:
aj ked miruch píše že nemám stresovať, bojím sa ... aby to nedopadlo najhoršie :frowning2:
28. aug 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po odbere je to celkom normalne.lebo ti napichuju stenu a z toho moze ist este krvicka.kedy si bola na odbere?
28. aug 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som po prenose nie po odbere a mala som predlženú kultiváciu
a kedy to bolo??? štvrtok 21 to bolo už dávno :unamused:
28. aug 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi.aj tak sa nestresuj a ver ze bude vsetko v poriadku.drzim ti palceky :slight_smile: :wink:
idem pozret telku tak potom este nakuknem :slight_smile:
28. aug 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aanetta
:slight_smile: pozrela som si protokol od doktora a nom sa píše ," prípadne špinenie po prenose postupne zmizne ".
trochu ma to ukludnilo.. tak idem aj ja pozrieť telku a potom ešte urobim kuk na koníka,
tak zatial.. :slight_smile:
28. aug 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ze ano.mohli ta trosicka skriabnut ako ti to vkladali.neboj nic. :wink:
28. aug 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirusch,ahoj :slight_smile:
No nam vlastne nic nove nezistili,mame malo pohyblivych sp.,ked som bola na pohovore,tak nam dr.povedala,ze IUI je v nasom pripade malo pravdepodobne...takze laparka by bola iba operacia navyse.Ja v podstate mam vsetko v poriadku ( az na malu ranku na krcku-co ze vraj absolutne neovplyvnuje moznost pocatia),aj ked som si merala teplotky mala som vzorove grafy :wink: .Tak som cakala na poradie a do posledneho dna dufala v zazrak. :wink:
Lenka aj vy sa chystate?
Aanett,to je neskutocna masa vajok,ako si to prosim ta zvladla.Tu v Italy mi povedali,ze nechcu vyprodukovat velky pocet vajok...len tolko aby stacili.Ja si to predstavujem tak,ze oni ma sleduju a ked uz je dostatocny pocet vajok tak ukoncim stimulku...alebo sa mylim?
No trochu sa bojim,lebo neviem co ma caka....ale som bojovnica.
Ja teda zacinam antikoncepciou,bez prestavky nasadim aj druhe balenie a potom mi nasadia injekcie Gonal...aj u vas to tak prebiehalo?
nesmierne ma povzbudzuju vsetky tehulky....to by bola parada dvojicky :dizzy_face:
29. aug 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj violoncielka.ja som mala tych vajok hned vela od zaciatku ako som zacala stimulovat.len musis cakat aby ti dorastli do spravnej velkosti.nemozu ti ich vybrat male.a to uz neovplyvnis aby ich bolo menej :wink: ale bat sa urcite nemusis.bolo to v pohode.ja som antikoncepciu nemala ja som zacala hned stimulovat od 21 DC.
a kedy zacinas?
29. aug 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
violoncelka..ja som zacinala tiez antikou..potom diphelerinom..a teraz niekedy zacinam z gonalom...
29. aug 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ako sa máš aanetta??? čo nnové?? :wink:
29. aug 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj laura.az teraz som sa dostala k PC.nove zatial nic.a ty?to spinenie uz preslo?
29. aug 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spinenie preslo ale tie prsníky bolia dalej :frowning2:
teba nebolia prsia??
29. aug 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn ze to uz preslo.nie prsia mna nebolia.citim sa normalne len v tom podbrusku mna obcas pichne.no ved uvidime :wink:
29. aug 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooj kocicky. Lenka,tanyka, takyna, ulitka, pistica, vseeeeeeetky snazilky a tehulky :slight_smile:
som spat z dovolenky, ktora sice bola prijemna ale uz aj dlha :slight_smile: aj vy ste mi chybali :slight_smile:
neviem co je noveho a pravdepodobne ani nestihnem precitat forum z posledne 2 tyzdne, pozriem aspon do tabulky, kto pribudol do tej NAJ tabulky, tehuliek. Ja som oddychnuta, plna elanu do dalsieho boja, takze od buduceho tyzdna idem riesit OPAT nas velky sen. Hmmm trochu pomaly, kedze 3IVF bude naskor mozne asi tak za mesiac, ale zacnem brat opat vsetky tabletocky, vitaminiky a chilli, opat preto, pretoze cez dovolenku sme (ja aj manzel) uplne vsetko vysadilli. Potrebovali sme aj od toho pauzu,ale to poznate. OK tak sa drkajte, a budem uz opat castejsie na fore, tak sa veeeeeelmi tesim.
30. aug 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte.....tak ja od 3.9...zacinam s gonalom... :wink:
30. aug 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooo snazilky kde ste??????????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dviham temu :wink:
1. sep 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej dicinka tak este dva dnicky.Ja som si uz aj pozrela na youtube ako sa to picha.To je pero vsak? kolko to stoji na SK? Tu v Italy to bude asi drahsie....ale neva.Ono je to asi najpohodlnejsie pichanie vsak?
Tak ti drzim palce a coskoro sa k tebe pridam aj ja.Pa
1. sep 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj mi link ako sa to picha...
budeme pichat spolu...
1. sep 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predpokladam,ze gonal je podobna aplikacia ;) tu mas podrobne o tom ako pouzivat to pero dicinka.
1. sep 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok