• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
ajojte..tak uz mam konecne ten gonal....ale picham az od piatku..225 j... :dizzy_face:
3. sep 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
dicinka, prajem prijemnu a hlavne uspesnu stimulku :wink:
posuvam nas hore, lebo sme sa prepadli
4. sep 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: od vcera som po transfere dvoch embrijok a sem tam ma pichne v podbrušku inak ziadne pocity.Ake mate skusenosti je to O.K.? Dakujem
4. sep 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj..kde ti robili ivf?
4. sep 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Heliose :slight_smile:
4. sep 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citam vase prispevky uz davnejsie, ale len dnes som sa pridala a rada by som sa podelila o svoje pocity
4. sep 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a zabudla som...okrem toho obcasneho pichania v podbrusku casto kycham, ale chora nie som :confused:
4. sep 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zahara,ako si znasala stimulku? ja sa toho trosku bojim...a helios poznam...su tam hrozne zlati.Mna totiez zachvilu caka,ale v taliansku :unamused: .Bola by som radsej v heliose,kde to uz poznam a kde mi robili 2 x IUI :slight_smile: .U koho si u Krajka ci u Gatovej...ale obaja su aj tak fajn....vsak?
Ja zatial papam antikoncepciua bez prestania mam na 21 den pokracovat v druhom baleni.Potom mi povedia dalsi postu (gonal) V heliose to ako robia?
4. sep 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostavas doma,alebo ides do robotky?...Jaj tak by som to uz aj ja chcela mat za sebou.....Myslim,ze to pichanie je v pohode...tak len pekne povzbudzuj malickych aby sa citili u teba co najlepsie.Kolkych ich tam prepasovali?
4. sep 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JA OD ZAJTRA budem pichat gonal...
4. sep 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palceeeee dicinka. dobre to dopadne neboj :slight_smile:
4. sep 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dviham temu :slight_smile: :wink:
7. sep 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! :slight_smile:
to tu uz nikto nechodi? :frowning2: zasa sme sa prepadli :unamused:
7. sep 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooo :grinning:
8. sep 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
nestíham písať, ale čítam vás - aj keď teraz asi veľmi nepíšete.
držkám palce všetkým... :dizzy_face:
8. sep 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.najako malo vas uz tu je
8. sep 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sa ti len zda,vela nas chodi ale len čitat :slight_smile: :rolling_eyes:
8. sep 2008 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale uz mohli aj napisat.skoda tato tema je super
8. sep 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahara..kde si?ako sa citis po et moja?testiky robit nebudes? :confused:
8. sep 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahara..inac aj ja picham..ale mam este len stimulku..a tiez chora nie som..neviem cim to je moja..
8. sep 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda zase sme na druhej strane! :wink: ...nikto poriadne nepíše...tehuľky neposielajú ani tehu vírusy...no smutné... :pensive:
9. sep 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juja tak uz sme tu len my co sa snazime
9. sep 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pozor prskaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
9. sep 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujeme hava teraz nam to treba
9. sep 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hava..dakujemeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Havka moooooc ďakujem :dizzy_face:
9. sep 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juja ako pokracujes???
9. sep 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
pls pichali ste si niektora ORGALUTRAN?
9. sep 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dviham temu :slight_smile:
snazilky viac sa snazte ved som vas nasla skoro na 3 strane :sunglasses:
10. sep 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
nemôžem spať :rolling_eyes:
juja, ako pokračujete?
leni, ty ako?
babulky, tak aj ja vám tu prskám tehu vírusy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrú nôcku :slight_smile:
10. sep 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok