Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

zabkaevka
21. sep 2008

ahojte babenky. tak nakoniec mi gynekolog povedal, ze sice cytologia nic vyrazne zle neukazala, ale mam brat 12 dni tabletku Polygynax zo spodu. Hmm takze urcite najblizsie krvacanie nestiham na IVF. teda az o mesiac, ak bude vysledok kontroly uplne OK. No to je to co som pisala, ze stale nieco vojde do cesty za cielom. Ale asi to takto ma byt, hmm nic nenarobim s tym ze sa budem trapit nad tym, ze sa mi to posuva, hmm a mozno aj dobre, to uz budem mat polovicu tych pracovnych povinnosti za sebou, takze predsa sa to trochu poriesilo.

Sylvia21, veeelmi drzkam prsteky aby ste isli na ET, urcite to tak bude a malinky siiiiiilno zabujeje. Drzkaj sa 🙂
Prijemny zvysok vikendu 🙂

sylvia21
21. sep 2008

Zabka - toto presne poznam, vzdy do toho neico neocakavane pride. Ono asi kazdemu zivot nalozi tolko, kolko zvladne. A ja mam pocit, z vsetky dievcata na konikovi zvladaju toho teda pozehnane.
Dakujem za povzbudenie. Mame male sance, ale snad.... Krasny vikend.

takyna
21. sep 2008

Sylvi držím palce aby to zvádlo emryjčiatko a úspečný ET na utorok posielam tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sylvia21
21. sep 2008

takynka si zlatunka - dakujem. 😵 Zajtra sa dozvieme, ci to embryjko zvladne.

dior
21. sep 2008

takynka- odloz aj pre mna- dnes som si dala prvu tabl. logest 🙂 -skoro by som zabudla ,ale moj muzik na to dohliadol-bude mi to pripominat vzdy pri tv spravach 😵

sylvii -zajtra posielam vsetku moju poz.energiu na vase dieta, nech rastie 😉 🙂 a pozajtra nech je uz pekne u maminky v brusku 😵 😵 😵

sylvia21
22. sep 2008

tak kocky - budeme moct pokracovat az dalsim cykom, nateraz to uz nepojde.

gabika24
22. sep 2008

sylvia21 ☹ - ale v tom ďalšom cykle určite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dior - aj odo mňa tehu vírusy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
babulky, držkajte sa

zuzla80
22. sep 2008

Sylvi to mi je ľúto, ale nevzdávaj to, v ďalšom cykle to bude omnoho lepšie. Držkaj sa a hlavne nevzdávaj 😵 🤐

zabkaevka
22. sep 2008

gabika, moja zlatá, ja viem, že hoc čo ti teraz napíšeme ti v tomto nepomôže, možno trochu uteší. Ale fakt, nevzdávaj sa, vlastne to tiež isto vieš, držkaj sa, vyplač, a choď ďalej. Sme tu pre teba, aj tvoj manžel iste, aj rodina, držkaj sa moja. nič iné ti teraz neviem na to povedať. keď to všetko tak bolí vo vnútri. ja viem. Buď silná. Bude to OK na ďalší krát, uvidíš 🙂 Paaaaaaa

zabkaevka
22. sep 2008

pardón nie gabika, ale silvika. chcela som aj gabike niečo ťukať ale potom som to vymazala, ale meno som nestihla, prepáčte kočky

sylvia21
22. sep 2008

ste zlate kocky - urcite pojdeme dalej, snazim sa byt v pohode. AJ relativne som ako sa len da . Ste super.

takyna
22. sep 2008

Sylvi to ma mrzí, ale čerstvé embrijká bojujú na 110%, musí ti to v ďalšom ET víjsť, budem ti držať palce

Diorík môj tehu vírusíky špeciálne pre teba, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kuspitka
22. sep 2008

Ahojte.sylvia viem ako sa citits.len sa nevzavaj ako ja uz

zuzali
22. sep 2008

Ahojte, ja som dnes zahájila prípravu na 1.IVF, prvý deň si dám Logest, potom ma čaká Diphereline a Fostimon.

hava77
24. sep 2008

ahojte, trosicku vas podvihnem 🙂
zuzali drzim palce 😉

violoncielka
24. sep 2008

ahoj zuzali,ja od 26.9 picham gonal f 1050.Drzime si navzajom palce 🙂

zuzali
24. sep 2008

hava.. ďakujem a tebe želám krásne bábätko, hneď na prvý krát to vyšlo?

violoncielka ... ja pichám až od 12.10 - Diphereline

kvetka2
25. sep 2008

ahojte bežkyne, dobré ránko 🙂
kde sa všetky strácate, táto plodná téma nejako upadá 😉
jujka, ty si tuším chcela dnes testnúť, ako sa máš? pochvál sa 🙂 Moooooocccc ti držím palceky a prskám na vás všetky tehu vírusiky pppppppppppppprrrrrrrrssssssssskkkkkkkkkkkk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katy2
25. sep 2008

Ahojte 🙂
odkedy vas je tolko tehuliek, tato tema upada 😒
drzim palce vsetkym stimulantkam a aj tehulkam.... nech na konci vsetkych cakani je krasne mimi.... alebo krasne mimina 😉

takyna
25. sep 2008

JUJA júpí, veď ty ideš k nám do témy 😵 😵 😵 , teším sa 😵

tanitta
25. sep 2008

Aj ja to vidiiiiiiiiiiiiiiiimmm 🙂)))))))))))))))))))))))))))) jujkaaaaaaaaaaaaaa

juja
25. sep 2008

No baby, vy ste iné špiónky 😀 Ďakujem ste strašne zlaté.....mám Vás rada 😵
Oficiálne testujeme zajtra v Helíku, tak uvidím, čo povedia 😉

takyna
25. sep 2008

Jujka my to už vieme čo povedia, 🙂 že si nová tehulka 😵

zabkaevka
25. sep 2008

ahojte kočky.
čo jujka je tehu?? kde to píše, nevidím nič ☹
Ja teraz chodím aj sem, aj do inej témy, kde asi skôr zapadám, a to Chystáme sa na 3.IVF.....
Takynka, Tanitta ahojte tehulky naše vzorové 🙂
JA teraz sliedim po informáciách k jednému zákroku o ktorom som sa včera dozvedela a to Seminal Plasma Flushing. Hmmm ak toto je fakt pravda, že to môže pomôcť zvýšiť úspešnosť IVF, tak isto sa na to dám. Len dúfam, že to robia aj v mojom centre. Idem volať a spýtam sa. Zatiaľ paaaaaaaa kočičky

juja
25. sep 2008

No verím, že sa to tentokrát už nepokašle a budem Vás pekne nasledovať a guľatiť sa 😵

takyna
25. sep 2008

Ahoj zabka, tak daj vedieť info čo nového

kvetka2
25. sep 2008

jujkaaaaa, ty partizánka, ale teraz vidí tvoj krásny testík s dialnicami celý svet 😀 moooc blahoželám, stále som na teba myslela 😉 , to je fakt krásna druhá čiaročka. Verím, že ti to zajtra potvrdia 🙂 , držkaj sa, oddychuj nech babulko/babulky 😵 😵 😵 krásne rastú.Takže tvoj drahý dostal krásny darček k narodkám 😵

tanitta
25. sep 2008

Nic sa nepokasle Jujka....uz nemoze 😉 ...
Zabka.. a to je co?? to lepidlo na embrijka?...tato tema uz svoj ucel splnila z vacsej casti splnila takze je to tu uz "vypraznene".....ale stale drzime palce kazdej jednej snazilke 😉

juja
25. sep 2008

Ahoj Kvetka, ďakujem, že si na mňa myslela 🙂 Kvetka, ja som mala dnes ráno pri testovaní taký adrenalín, od pondelka stále čakám, že mi dorazí mrcha...ja som nemala vôbec také pocity ako prvýkrát vo februári, teraz je to úplne iné...veríme, že aj lepšie...aj keď sa tak "opatrne" vytešujeme 😉 Dnes máme s drahým 9 výročie sobáša 🙂

zabkaevka
25. sep 2008

jujka tak aj ja tíško gratulujem, len sa pekne šetri teraz a máte s manželom super darček 🙂

takyna, áno budem informovať, najprv som sa pýtala kočiek na inej téme či neviedia o tom viac,a lebo či náš spoločný doki robí tento zákrok, tak počkám či niekto odpovie, ak nie, tak potom budem telefonovať dokimu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre