• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
Mariettka, zbalit kufor a ist na opusteny ostrov...alebo vyhlasit vzburu a ostat cely tyzden v posteli...alebo cojaviemco. Ono sa da, len clovek si mysli, ze nie. Moj manzelik tvrdil, ze bez neho v praci asi umru, potom dostal infarkt a zrazu to prezili bez neho cely mesiac... takze tak.
Dobru nocku.
20. jún 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mirusch! :slight_smile: Pokial nepríde niečo také ako napr.ten infarkt,tak si chlapi asi nikdy nedajú stopku..Môj muž sa nevymyká tiež tejto predstave,že bez neho by nič nefungovalo...Robotu si nosí ešte aj domov a robí niekedy dlho do noci....No čo už,snád si niekedy uvedomí aj on,že žije len raz.... :wink:
21. jún 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, dnes je tu nejako mrtvo, co pri tom nadhernom pocasi ani niet divu...aj ja zas idem von pozerat futbal, ked uz tu mame tie mejstrovstva :slight_smile:

selmicka, lenka - no asi na tu spermatogenezu zajdeme, lebo muzove spermie su naozaj velmi nekvalitne a pravdepodobne nenesu v sebe tu geneticku informaciu, ktora vajicko oplodni....alebo ja neviem preco sa s mojimi vajickami nechcu moc spajat.. :angry: :confounded: posnazim sa ich povypytovat, v com by to mohlo byt. A mne teda môzu vysertit akurat krv na tej genetike?

co sa tyka tych vselijakych liekov na zlepsenie spg - necakam sice zazraky, ale mozno to predsa nieco zlepsi, ked nie spg, mozno nieco ine :wink: Vitaminy v primeranom mnozstve ani neuskodia
21. jún 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj rosienka! :wink: Počula si už o permene od walmarku?Vraj je dobrý na zlepšenie kvality spermií,ja som ho tiež kúpila drahému.Ale ešte ho neužíval,tak neviem povedat,či to je pravda...papa :wink:
21. jún 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, som tu nova a chcem sa spytat ake lieky ste brali po transfere....mne dali ANOPYRIN, ESTROFEN,PREDNISON a UTROGESTAN zacala som trocha spinit tak sa chcem spytat ci s tym mate niektora skusenosti
21. jún 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj dadulik! :wink:
My sme s drahým neni tak daleko ešte,ale čo iné baby hovorili,tak to špinenie by nemalo vadit,vraj sa bábo uhniezduje.....Takže bud pokojná,nemusí to nič znamenat..... :slight_smile:
21. jún 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marietka robila som si dnes tehu test a bol negativny ale priznaky mam .... mam citlive prsia, brucho ma boli ako pri mrche, obcas mi je zle a niekedy by som zjedla aj kravu :grinning:
21. jún 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulik, ja mam presne tie iste lieky. kolko si po transfere? bola si na transfere cerstvych alebo mrazenych embryi?
21. jún 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dlho si po tarnsfere?Od lekára mám,že tehu test je najlepšie robit až tak 14-15 dní po transfere...
21. jún 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v ktorom care si bola,ak sa môžem opýtat? :wink:
21. jún 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka a marietka bola som v ISCARE na transfere cerstvych embryi
po transfere som dnes 12ty den
21. jún 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka ku komu chodíš ty? máš aj nejaké príznaky?
21. jún 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som si, ze iscare, kedze mame rovnake lieky, ja som tiez tam, len ja som este len 5.den po transfere
tak sa snaž ešte vydržat tie 2-3 dníky,a potom skús znova testnút a uvidíš....Ale ak cítiš príznaky,tak to asi vyšlo...Držím ti palce,aby boli budúci týžden //.... :wink:
marietka hned si mi zlepsila naladu tak drz palce aby to vyslo :grinning:
21. jún 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím,aha..... :fearful: :fearful: :fearful: A ako dlho ste sa snažili predtým ako ste sa rozhodli pre care?
21. jún 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi 10 rokov teraz mám 30 :slight_smile:
21. jún 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka ak si vezmeš UTROGESTAN ležíš po tom alebo hneď beháš?
21. jún 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau,tak to ta obdivujem,že si to tak dlho vydržala. :astonished: My sa snažíme skoro dva roky a už som z toho sem-tam na nervy...My chodíme do Heliosu v Mt,ale akosi nám to časovo nevychádza,tak už bol muž 2x objednaný na spg a ešte ho stále nemá urobený....Mne za tie 2roky spravili len asi sto krát utz a vraj som ok,tak sa snád raz dobojujeme aj k tomu mužovmu spg... :frowning2:
21. jún 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám kamošku, ktorá pred dvoma rokmi v 21tt potratila a po pol roku začali so snažením, robili jej aj vyšetrenia, uzv a všelijaké testy a všetko mala ok, až nakoniec išla na laparoskopiu a zistili jej že má nepiechodné vajcovody a jediný spôsob ako môže mať deti je IVF
21. jún 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulik, tak vidim, ze okrem car a liekov mame aj dlzku snazilkovania spolocnu :slight_smile:
ja nemam ziadne vedlajsie prejavy liekov, hned chodim, ani po transfere som velmi nelezala, nedalo sa mi...
21. jún 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prvý krát prišla do ISCARE 7.4.08 a tiež som bola v poriadku len manžel má lenivé spermie a hneď sme začali vybavovať papiere a hneď pri nasledujúcej mrche sme šli na to
mala som to veľmi rýchlo ani som to tak rýchlo nečakala
21. jún 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som prvykrat bola v 2002 ale len na uvodnej konzultacii a teraz od 8/2007 chodim pravidelne.
21. jún 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka aj ty máš vrtulu v zadku?
ja keď som prišla domov po transfere utekala som hneď k hrncom, kamarátka nechápala :grinning:
21. jún 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,tak to si ma nepotešila dadulik... :frowning2: Ja som tiež mala íst na laparku,ale nakoniec sa rozhodlo,že to nie je potrebné,tak neviem...Kamoška tiež teraz v 7tt potratila,už druhý krát za sebou a vôbec jej nerobili vyšetrenia,že prečo.A bolo to vždy v 7tt a po ultrazvuku.Tak sama je z toho hotová,že čo...My budeme pokračovat v pátraní po príčinách neúspešnej snahy dúfam teraz v druhej polke roka,ak sa zadarí... :confounded:
21. jún 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka nemôžem mať to špinenie z tých liekov? brala som ich totiž to všetky naraz
21. jún 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulik, a ako sa citis? ..lebo ja som po transfere 11den a necitim ziadne zmeny :angry:
21. jún 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyta podľa kamošky mám všetky tehu príznaky ale test mi vyšiel negatívny, bolia ma prsia, občas mi je zle a mám pocit ako pred mrchou, a trocha špiním
21. jún 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyta čo je to to KET?
21. jún 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne pred tramsferom anopyrin vysadila, lebo som slabucko spinila, ale ja si skor myslim, ze to robi embryjko a to je dobre :slight_smile:
no hej, tiez musim stale nieco robit, este tento tyzden bol taky hekticky, ale snazila som sa robit vsetko pomaly a opatrne
21. jún 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok