Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

lenka20
11. jún 2008

takze raketky a vsetky ostatne dlhodobe snazilky, umelinky aj neumelinky, vsetky, ktore nechcene bezite tento maraton - v tejto temicke kazdu jednu na konci pocka sladky ruzovy batoztek stastia - a nebude to cukrova vata ale krasne babatinko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
tak thuj thuj thuj nech vsetky vydrzime a dobehneme si do ciela po vyhru 😉

hava77
30. jún 2008

to je sono na ket

kuspitka
30. jún 2008

uz zacnes hned aj ket?

hava77
30. jún 2008

ano lebo ja idem bez liekov

katy2
30. jún 2008

hava 😔 😔 😔 😔
ty si taka statocna.... drzim palce do dalsieho pokusu.....

csilla76
30. jún 2008

havka drzim palce viem ako ti je ale nebojkaj ket-ko urcite vyjde 😉 😉 😉
vela- vela sil prajeeem 😵 😵 😵

csilla76
30. jún 2008

a to sa da aj bez liekov hava???

kuspitka
30. jún 2008

hava tak ti budem drzat palce.ja som musela zacas s liekmi ale nelutujem to dufam ze sa ti to podari.budeme si drzat spolu palce

hava77
30. jún 2008

ja to beriem tak ze s jednym mrazacikom uz nie je velmi co pokazit, a nemienim pchat do seba chemiu a s ET ani nemusi nic byt 😠 ved sa uvidi prinajhorsom som psychicky vyrovnana s 3 ivf, ale nie skor ako o rok

csilla76
30. jún 2008

jaj tak to hej havka ..v pohode ved tie hormony nam davaju poriadne zabrat....
aj mi sa chystame na 3 ivf tak dufam ze do tretice vsetko bude ako ma byt... 😉

kukulik30
30. jún 2008

aha...no vidis havy...sem tam mi to nedopali 😅 ...............tak drzim palceky na dalsi KET 😉

zabkaevka
30. jún 2008

kocky, som doma, a urobila som si testik. Viete ake to je, chcela som mat hmatatelny dokaz, ale test vysiel negativny ☹ hmmm asi nie je dost citlivy, co myslite. NO normalne zase stresuje ☹
Jeho nazov je Axion, musim zajtra iny vyskusat

kukulik30
30. jún 2008

zabka ....nic si z toho nerob, uz som to pisala....moja kmotra bola den po vysledku krvi / pozitive/ a test jej tiez vysiel neg., a teraz je chvalabohu 13 tt....radsej ani netestuj...krv je pozitivna, to je najhlavnejsie 😉

zabkaevka
30. jún 2008

juuuju tak dufam, ze naozaj tak to je 🙂 ale nepoznas nejaky fakt dobry testik, chcela by som predsa skusit iny. O nejakej mamine som tu citala, ale neviem ci je to nazov, alebo cooo.

kukulik30
30. jún 2008

mamatest je asi naj 😉

zabkaevka
30. jún 2008

ja som taka sisi, staci mi taky impulz a uz mam nakupenu kyselinu listovu, Calibrum pre tehu 🙂 a trochu som stresovala ze nemam utrogestan, tak som letela za Dr. v centre a on ze ten ani nemam uyivat, len Estrimax a najma Duphaston.

kukulik30
30. jún 2008

a my musime uzivat utrogestan az do 12teho tyzdna tehu 😕 + estrimax, ale duphaston som nemala

kukulik30
30. jún 2008

a este ma moj gynekolog upozornil, ked som ostala tehu , aby som prve 3 mesiace neuzivala ziadne vitaminy typu Calibrum..., iba mi predpisal Acidum folikum / kyselina listova/ , ze mam radsej papat cerstvu zeleninu a ovocie a po 3. mesiaci si mozem dat tie vitaminy , ak chcem 😉

zabkaevka
30. jún 2008

ciiii tak to si ho zajtra dam predpisat svojim gznekologom, aj ja si myslim ze to je supi. ale vraj aj Duphaston (či ako sa píše) má učinok udržiavať tehu. tak ako utrogestan. tak asi preto, netreba aj aj, ale ak mi ho predpise, tak ho budem uzivat, ved uskodit mi asi nemoze 🙂 a zajtra kupim aj ten mamatest 🙂
o tri týždne mám ísť až na kontorlu tak to je dlhá doba, hmmmm ďalšie čakanie 🙂 juuuj idem papať, teraz sa musim, dobre a castejsie ako predtym stravovat. totiz je nie som velky jedak, ale co neurobim pre mimi 🙂 paa

zabkaevka
30. jún 2008

faaakt? tak to nebudem riskovat, aj ked sa tam pise, ze je to mozne uzivat uz v prvyh trimestroch. Ano ten Acidum som si kupila, tak toto budem uyivat. Dakujem za radu 🙂

csilla76
30. jún 2008

zabka gratuliren k pozitivnej krvicke pekne sa opatrujte moja 🙂 🙂 🙂

zabkaevka
30. jún 2008

jeeeeeej csilla dakujem. budem sa veeeeeeeeeelmi snazit a urobim vsetko preto, aby som bola OK a tehu udrzala. tak ja idem papat, a pozerat nieco v TV. paaaaaaaa zajtra

csilla76
30. jún 2008

inac si tiez bola u hermiho zabka??? 🙂

taella
30. jún 2008

gratulujem všetkým novým tehuľkám 😉 ani som nevedela , že toľko vás dnes bolo na krvičke 😀

csilla76
30. jún 2008

taela aj ty to uz mas za par ... 🙂 🙂 🙂 ako sa citis???spravis si testik????

katy2
30. jún 2008

inac, dnes nas bolo na krvi 7.... 2 su pozitivne😵 a 5 negativnych😔....

kukulik30
30. jún 2008

katy,tak to vas bolo dost 😕

katy2
30. jún 2008

malokedy sa stretne tolko testujucich... len to skore ohlo byt aspon obratene.... 😔

kukulik30
30. jún 2008

presne tak , katy 😔

taella
30. jún 2008

nie csilla nebudem testovať, počkám si do pondelka . Zatiaľ iba také mrškovské bolesti sem-tam prídu , ináč nič , takže sa mám relatívne dobre.
Prvý deň v práci dnes bol strašný 😝 , šéf mi zasa naložil 😝 , akoby sa nechumelilo , on iba vyčkával kedy konečne prídem do práce a poriadne si to vypijem , kedže som nebola týždeň v práci. Normálne mám chuť sa dať vypísať ešte aspoň na mesiac 😎 , len to by som chcela vidieť , čo by potom robil , či by začal už konečne aj on niečo robiť 😠 . Lebo dnes bolo všetko súrne , všetka pošta musí ešte dnes odísť , ale predpokladám , že keby som tam nebola , tak by to všetko malo čas 😝
Až sa mi uľavilo , taká som naňho napajedená 😠 😠 😠 😠 😠 😠

csilla76
30. jún 2008

ani ja som netestovala ,tiez som si pockala na krvicku,ved to je iste,test moze aj falosne ukazat vysledok,zopar bab sa tu stazovalo....takze uz to mas za par dni tak vydrzis ... 🙂 🙂 🙂 pekne sa drz a nepracuj,mala by si ist na pn-ku ved ten sef neviem- neviem co je za cloviecika ked chce dobehnuz cely zameskany tyzden...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre