• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bežíme IVF maratón - na konci nás čaká mimi

30. decembra 2013 
Vidíš Cikytka to je slovo do bitky :grinning: :grinning: :grinning:
Domček ahoj, počuj a ty už vybavuješ predoperačné :confused: Ja som ešte nezačala, čakám kým príde mrcha a potom rozbehnem akciu :sweat_smile:
14. júl 2008 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko domcek .... ja len ze dalsi takyto "drastak" s krvickou si uzijes az ked ti budu robit vysetrenia do materskej knizky ... a to sa uz potom bude dat zvladnut, no nie ? :slight_smile:
14. júl 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla ja som sa pýtala koordinátorky a ona povedala, že v pohode môžem vybavovať....aj tak na tie výsledky HIV, a ostané budem musieť dlhšie čakať...a kedže je teraz dovolenkové obdobie, nechcem to riskovať... :wink:
14. júl 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj fedra, tak potom sa to zvládne ľavou zadnou :slight_smile: musíš sa cítiť fantasticky, a určite po psychickej stránke úplne úľava, čo? :wink:
14. júl 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ... este sa trosku bojkam.
Este nech uvidim reakciu srdieka ... potom hadam uz bude lepsie :slight_smile:
14. júl 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabkaeva, je mi to luto, posielam IP.
14. júl 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fedra... krasny ULTZ.... tesim sa s tebou velmi ... cmuuk --- heheh teraz sa oblhliadni dozadu co sme si pisali,,, kooooooolko strachu si mala a ako hravo si to zvladla a teraz 2 chrobakovia.... juuuuuj super,...
14. júl 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné, tie prvé mesiace budú asi také trochu obávané...ale tvojim maličkým sa v brušku páči, tak neboj....všetko bude OK... :wink: :wink: :wink:
14. júl 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedra, az teraz som si vsimla tie fotky s testami A HLAVNE ultrazvuk, gratulujem, je to sila, apropos, bola si na prvu IVF?
14. júl 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cikytka, poznám také stavy, mala som práve dosť nervózny víkend a to ani nie som pred MS. Myslela som, že zbijem každého koho stretnem a pritom viem, že sa správam nemožne a neviem si pomôcť :sweat_smile: Ale to zase prejde, neboj.
Domcek, uf, so mnou tiež niekedy majú problém. Ak ti môžem poradiť, napi sa tesne pred odberom pohár vody. To potom tečie a voda ti výsledok neovplyvní.
Zuzlík, ďakujem :wink: Manželík dnes volal, že asi niečo našli a asi to zamrazia, uvidíme, keď večer zavolá dokina. :dizzy_face: Ak áno, tak hurá september!
14. júl 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

mirusch, to je super správička :dizzy_face: verím, že v septembri budeš stimulovať, teda úspešne stimulovať :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch, pila som pred odberom asi 3 poháre vody, a myslela som si, že to pomože a nič......no ja som asi "iná" :grinning:
14. júl 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ulitka ... ano, bolo to prve IVF.
Stimulacia katastrofalna, aj sa uvazovalo o stopnuti. Nakoniec sme mali tri vajka, 2 sa oplodnili. Zavadzali mi sestbunkove po troch dnoch ... a pozri :slight_smile:
Nuz, niekedy sa skutocne zazrak stane :slight_smile:
14. júl 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééj, Maahu, a ty špehuješ a nič nepíšeš? :grinning:
Domček, aha, tak potom neviem. lebo ja mám nízky tlak a už mi raz sestrička raz aj podtlakovou injekciou ťahala krv a nič a potom som prišla na to, že stačí sa napiť vody. Tak potom už len zaťať zuby a držať :grinning:
14. júl 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fedruška, ty si fakt zázračná :dizzy_face: Takmer stopnutá stimulácia a nakoniec 100% úspešnosť, kto by to bol povedal...pamätám si aká si bola smutná...Tak teraz tfuj, tfuj, tfuj, nech to je všetko ok.
14. júl 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sledujem, sledujem, aby som nestratila prehľad... ale už nemám silu prispievať... :pensive:
ale teším sa za všetky nové tehulky a všetky ktoré budú úspešné.. teda všetky :slight_smile: :wink:
14. júl 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka ... dakujem.
Tak a teraz je rad na tebe aby si ma nasledovala :grinning:
14. júl 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na taky zazrak cakame my ostatne... a drzime nam vsetkym palce!
(ja som mala dva razy po jednom vajku, stimulacia blhodoba, tak to nevyslo, mozno na buduce)
Opatruj sa :slight_smile:
14. júl 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maahu, veď aj ja často len čítam a nepíšem, som v poslednom období nejaká smutná zo všetkého :pensive: Už mi je aj celá stimulácia jedno...bude-bude, nebude-nebude. Proste flegmoš. Dnes som trošku dostala nádej, ale nechcem sa zbytočne tešiť. Hlavne, keď nás zamrazenie pár bojovníkov stojí 12 000,- SK :unamused:
14. júl 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirusch ....ja ani nie. To skor drobcekovia sa rozhodli bojovat za vsetkych sil :wink:
A aspon budete vediet aj vy ostatne,ze aj za takychto "blbych" podmienok to niekedy ide :wink:
A ked nam potvrdia srdiecka za dva tyzdne na utz, tak vam sem budem "plut" tehu bacilky az vam bude zle :grinning:
14. júl 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne Fedri, potom sa tesim na tvoje krasne tt v pase :grinning: A budem chytat virusy ako besna...
14. júl 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka.. je to veeeľa peňazí...ale treba veriť, že prinesú svoje ovocie, ja v to mooc verim :slight_smile: :slight_smile:

Inak aj ja prežívam dosť smutné obdobie... je toho už veľa... nejako už nemám ani odvahu bojovať...
proste nemáme šťastie... :frowning2: ale možno raz sadne aj na nás... možno...

no nebudem tu vnášať "negativizmus a smutok"... všetky do boja!! a úspešného!! :slight_smile: :wink:
14. júl 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domček,tak aj tebe brali tak vela krvy? Ja som myslela,že to si len zomna robia takú srandu. Papaj teraz cviklu,mrkvovú šťavu,alebo červ.víno bykava.
14. júl 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné Maahu, veď môžme pokecať na S. niekedy. Hm, s tou vierou, ja už ani neviem, či verím :sweat_smile: Ale nechajme to. Počkám v tichosti na lepšiu náladu, lebo už si sama leziem na nervy.
A už si sa pýtala na možnosti? Veď napíš IP ak máš niečo nové.
Do boja, to je dobré heslo :grinning:
14. júl 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta ja som si myslela, že si zas umrela... :grinning: ako sa máš....ja som trocha z toho všetkého unavená, a k tomu ešte ten čas....stále prší.... :unamused:
14. júl 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako zvládaš decapeptyl....čítala som, že sa ti krútila halva, veeeeeeeeeeeeľmi veľa pi vody!!!!!!! :wink:
14. júl 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale varím priebežne. Lebo včera som tiež nevarila a nechce sa mi chodíť každý den do reštaurácie-čo som Belohorcová? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Som obyčajná ženuška z ludu. :sweat_smile:
14. júl 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cikyta, to si oni z nás všetkých robia srandu :grinning: Zo mňa už za posledný rok vytiahli asi liter :grinning:
14. júl 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano domček. No neviem,či to bolo z liekov a injekcií. Možno náhoda. Ale snažím sa piť. (mám piť 4litre denne a včera som urobila osobný rekord 2 litre) Nejde to viac.
14. júl 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi dačo hovor, ja sa tak talčím do toho aby som veľ pila...ale akosi mi to nejde.... :unamused:
cikyta, chcem sa ťa opýtať...keď začnem brať decapeptyl...pred pichnutím, strieknem trocha von...aby vyšiel vzduch...alebo vôbec niš netreba a môžem rovno pichnúť...neviem, či si ma pochopila, ale neviem to vysvetliť :confounded: ....a kedy si pichaš ráno, alebo večer?
14. júl 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok