Čaká ma Embryotransfer

efran
28. okt 2019

Ahojte dievčatá. Chcem sa opýtať, či je tu nejaká kočka, ktorú v blízkej dobe čaká embryotransfér? Ja idem v stredu na kontrolu sliznice a asi v pondelok 5deň po oplodnení vajíčok ma čaká tranfer.

spurky
28. okt 2019

@efran ahoj. Ja som bola dnes na klinike a návrhy l nám od novembra od 11 stimulovať.....trošku sa toho bojím ale asi teda ideme do toho

sawa
29. okt 2019

@efran mna necaka, ja uz ho mam za sebou - tyzden 🙂 teraz cakam, ci sa podarilo .

efran
autor
29. okt 2019

@sawa jeeej gratulujem. Taká držím palce, nech to dobre dopadne. Budeš si robiť test, alebo vydržíš kým ti zoberú krv?

efran
autor
29. okt 2019

@spurky neboj sa. Držím palce.❤️

aedrika
3. nov 2019

@efran ahojko..no ako? Už si po ET? Ja som 31.10 absolvovala prijatie našich 2 embryjok a Ted dlhé čakanie ,či sa tie naše dvojky uchytia ♥️

efran
autor
4. nov 2019

@aedrika ahoj dnes ráno mi vložili jedno embryjko a ďalšie 2 ešte máme zmrazené. Toto bolo v štádiu blachocysta. Teraz do 14.11.cakat. Vôbec som nič necítila a áno teraz. Len som ešte mala nejaké behacky v robote, tak dúfam, že sa tam drží statočne a nevyplava von 😉. Ty sa ako cítiš? Žiadne bolesti? Budeš si robiť test?

aedrika
4. nov 2019

@efran tak super že máš ešte mrazáčikov 😊....my nemame, tiež vložené obe embryjka boli blastocysty 5 dňové...čiže po PK....a tiež krv a sono máme naplanovr na 14.11 😊...ja prvé 3 dni viac menej som sa šetrila doma,brucho ako balón som mala- nábeh na OHSS....a včera to prešlo a dnes v práci už nič....ale beriem progesterón 3x1 vkladanim a strašne ma bolia prsia- pripisujem to progesterónu...inak nič....a to ešte picham fraxiparin do brucha....dnes som 4 deň po ET a uvažujem kedy test.....hmmmm netuším teda 😊

sawa
4. nov 2019

@efran robila som si test, 2 dni po sebe, negatívny a dnes som bola na krvi a neujalo sa ;(

sawa
4. nov 2019

@efran držím palce Vám ostatným kockam ;) ja som to mala podobne ako ty, ale mame 3 zmrazené, bol to môj druhý transfer, prvý bol vklad na tretí deň. Teraz mi chcú po menzese pozrieť maternicu, ci je ok a až potom vklad na ďalší mesiac.
Baby riešili ste niektorá tento úkon? Ze vám pozerali maternicu po nevydarenom vklade??

efran
autor
4. nov 2019

@sawa to má veľmi mrzí.☹️ Ja mám oba prvý transfer, tak zatiaľ nič neriešili. Myslím pozitívne a uvidíme. Mne vkladali až na 5deň.

efran
autor
4. nov 2019

@aedrika ja beriem tiež progesteron aj estrimax a prednison. Uvidím ako to bude prebiehať. Zajtra idem normálne do roboty. Držím palce. Tak 14.11. by sme mohli mat obe dobre správy. Budeš si robiť aj test predtým.?

efran
autor
4. nov 2019

@aedrika ohss ufff. Toto mi naháňa strach. Snáď sa nám už nič take nestane.

sawa
4. nov 2019

@efran mne teraz tiež na 5 deň, držím palce ;)

aedrika
4. nov 2019

@efran juuj myslíme pozitívne a test mám v pláne nerobiť...i keď čas ukáže či má tá zvedavosť nepremoze 😊😊😊....verím,že obe nás čakajú dobré správy 🥰

aedrika
4. nov 2019

@efran zvládla som to....všetko sa dá vydržať v nádeji za snom 🙂

efran
autor
5. nov 2019

@aedrika ako sa cítiš?

aedrika
5. nov 2019

@efran no od včera prsia jak dva balóny...bolia a horúce a opuchnuté - žeby progesterón ? A dnes zas od rána celý deň taký pocit v podbrušku jak na mrchu....miestami silnejší tlak, inokedy skoro nič....nechápem...ale snažím sa nevnímať....polihujem ,relaxujem....😁😁😁 A ty ako sa cítiš?

efran
autor
6. nov 2019

@aedrika ja som v práci, robím inventúru, tak nestíham myslieť na nič 😉. Ale necítim nijaké zmeny. 3 deň od vkladu, tak neviem či to je dobre. Občas má pichne v podbrušku a občas malým tlak. Ale ešte je asi skoro... Držím nám palčeky ❤️

efran
autor
8. nov 2019

@aedrika ahoj máš niečo nové?

evak347
8. nov 2019

@efran Ahoj co odporucate na unhniezdenie?ananas?v pondelok Punkcia a zajtra v sobotu vklad dakujem

aedrika
9. nov 2019

@efran ahoj....no ja od 7 dňa som prešla cez spinenie do jasného krvácania....úplne ,že menzes....lieky beriem , ale mám čo robiť ,aby som spracovala sklamanie a smútok z toho 😔

aedrika
9. nov 2019

@efran dúfam ,že u Teba všetko okej prebieha 👌

efran
autor
9. nov 2019

@aedrika to má mrzí. Ja stále rovnako, žiadne pocity. Nevydržala som a ráno som si urobila test. Bol negatívny. Vydržím do štvrtku čo povie doky a uvidíme...😞
@aedrika

aedrika
9. nov 2019

@efran držím Ti paluchy.....bude dobre...uvidíš ...myslím ,že aspoň Tebe to môže krásne vyjsť 😘

teeea
11. nov 2019

Ahojte baby chcela som sa aj ja zapojiť do témy som tu nová 🙂 práve som siedmy deň po vklade povedala som si že to skúšam už naozaj posledný krát. Bola som už 2x na odbere a toto je môj 8 vklad viac emryí už nemam, ani raz som nemala pozitívny výsledok. Ako dlho ste po vklade marodovali alebo ste normálne chodili do práce?

efran
autor
11. nov 2019

@teeea ja aj deň vkladu som šla do roboty. Nemyslím si, že je potrebne sa obmadzovať. Skor naopak. A hlavne nemysleit dookola na to isté. Je potrebné si dávat na seba pozor, nič nedvihať, neskákať, inak je to ok. 🙂

sawa
11. nov 2019

@teea to ma mrzí, ja som mala zatiaľ len dva, neúspešne, ale už 2 odbery, prvý krát len jedno vajíčko..ešte môžeš ísť na jeden odber, nevzdávaj sa. Bola si na hysteroskopii? - vyšetrení maternice?

aedrika
14. nov 2019

@efran ako si dnes dopadla?myslela som na Teba a držala palce,tak verím že máš dobreee správy 😊

efran
autor
14. nov 2019

@aedrika ahoj. Volali mi na obed, že krvný test je pozitívny, ale ale ešte HCG je nízke, nech prídem ešte v pondelok na další test. Pýtala som sa, cit esá som tehotná, a že áno. Len neviem prečo ešte jeden test z krvi. Asi či to stúpa? A urobila som si potom od radosti doma test a test negatívny 😬

efran
autor
14. nov 2019

@aedrika ty si ako dnes dopadla? Bola si aj napriek krvácaniu na kontrole, sone?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre