• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

14. decembra 2017 
Kočky, dnes 10. po ET a zase len jedna čiarka na teak som sa navnadila, že baby vidia už aj 8. deň //, že som teraz nejaká deprimovaná. Že to môže dlhšie trvať kým sa ukáže na teste? Ja to hádam do tej krvi nevydržím.
17. sep 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 ak si nemala PK tak ti ešte nemusí nič ukázať. Neboj sa :slight_smile:
17. sep 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Nemala. Ďakujem. Som ako malé decko, potrebujem stále uisťovať, že všetko bude OK. :slight_smile:
17. sep 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 nie, nie si ako malé decko :slight_smile: len tieto dva týždne sú neskutočný zaberák na psychiku. Uff je to to najťažšie z celého IVF :slight_smile:. Tak veľa šťastia a samozrejme pozitívne HCG :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. sep 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte prepacte skocim vam sem do temy, chcem sa spytat , ked som 9 den po et, test vysiel pozitivny ,a mam normal menzes, som z toho akosi mimo, stalo sa vam to niekedy?
17. sep 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kefalinek moze to byt, kamoska do 3tieho mesiaca mala a ani netusila ze je tehu, ale prirodzene...chod na krv, urobia ti uzv, budes na istom co a ako :wink: moezes byt tehu :wink: drzim palce
17. sep 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bique dakujem na krv mame ist o tyzden pondelok tak uvidime
17. sep 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kefalinek Ja by som išla teraz na krv. Aby sa potvrdilo tehotenstvo a dali ti niečo na to krvácanie, alebo tak nejak. Držím palce, nech to vyjde.
17. sep 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ahoj,ja idem na KET. Zajtra idem na 14 den na kontrolu,tak som zvedava ako zabera estrimax. Ty sa chystas kedy na KET? A do ktoreho centra chodis?
17. sep 2012 o 14:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kefalinek ahoj a ty si zasa čakateľka?ani som nevedela,tak držím palce aby aj napriek ms to vyšlo.ty si iná frajerka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nech je to chlapisko :wink:
17. sep 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 dakujem zatial pssssssst, dufam, ze to bude ten chalpisko ak vobec nieco bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katuska54 ahoj ja sama neviem ale vo stvrtok idem na USG kontrolne...lebo ja som bola aj vcera a to som bola 14 DC a sliznica bola 5mm...ja som ale bez liekov tak uvidime ci podrastie za 4 dni...ak ano tak pojdem na KET ak nie tak skusime o mesiac :slight_smile:...daj mi zajtra vediet ako si dopadla :slight_smile: drzim palce
17. sep 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 a potom každý večer 2 dcl červeného vínka cez deň grepový džús červený
17. sep 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kefalinek ja neviem nájsť tú našu súkromnú tému,ako ju nájdem?
17. sep 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 Testuješ vždy z ranného moču?Ja trubka som urobila test teraz poobede aj to som sa uplne nasilu vycikala a samozrejme negatívny :frowning2:
17. sep 2012 o 15:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka Hej, z ranného, resp. nočného. Dnes o 4 ráno som sedela na záchode a hypnotizovala papierik. Čistá magorka. :unamused: :grinning:
17. sep 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 To robím aj ja je to fakt na nervy :-/
17. sep 2012 o 16:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka ahoj este stale spinis?ja som si robila uz test na 6 den bo som nevydrzala a bol tam taky slaby duch a potom som urobila test na 9 den a bola tam uz pekna ciarka zajtra idem na krv ale beriem to este s rezervou az dokedy sa mi to potvrdi na utz mam uz zle skusenosti tak som opatrna :confounded:
17. sep 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisetta Ja tiež viem, že pozitívny test ešte nič neznamená. Ale je to začiatok. Ty si mala PK? že ti to tak skoro ukazuje. Ja som mala len jedno bez PK a 10. deň nič. Tak sedím a nervačím akurát.
Budem držať palce zajtra na krvi, nech je tam výsleodk ako hrom. :slight_smile:
17. sep 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak dnes sono a malydrobcek prst v ustach...mm sa smial,ze bude po nom,ten si doteraz totižto hryze nechty :slight_smile: .inak sme vraj 15+5 co mi teda podla transferu vobec nesedi.... :frowning2: :frowning2: nechapem
17. sep 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jaja102 ahoj.a kedy si ma vklad?
17. sep 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 nemala som pk mala som iba 5 folikov a z toho boli len 2 vajicka a jedno sa pekne ujalo a vlozili mi 4bunkove :wink: nemam ani zmrazene :unamused:
17. sep 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja102 a podla poslednej ms ti to sedí?lebo aj pri ivf sa to tak počíta.
17. sep 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisetta Ja z cca 10 folikulov 2 vajíčka, jedno embryo 8 bunkové. Som 10. deň po ET.
Prvýkrát sme mali z 20 fol. 8 embryí, 4 blastocysty 2x po dve - 1 IVF - mimomaternicové a 1 kET - biochemické tehotenstvo. Ale kamoška má z 1. IVF a jedného embrya krásneho chlapca. Povedala, že až následne keď videla ako sme my dopadli, tak si uvedomila aké strašné šťastie mala.
17. sep 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 ja mam iba jeden vajecnik mam za sebou 6 IUI a 3 mimomaternicove za sebou a to je moje prve ICSI takze asi tak :confounded: preto som opatrna ked mam // ciarky
17. sep 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisetta 3 mimomaternicové??? Tak ale 4.krát sa to nemôže 100% stať. Už to bude dobre. MUSÍ.
Mne našťastie chýba len vajcovod po tom mojom, vaječník mi ostal. Zo 4 krásnych embryí jediné životaschopné bolo vo vajcovode, do cca 8 tt. Najšikovnejšie a takto sa zatáralo. Ale mi hovorila doktorka po operácii, že najlepšie by bolo zobrať mi rovno aj druhý vajcovod, by sa to nemohlo zopakovať, ale že je to neetické.
17. sep 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lisetta Ahoj,ano ešte stále špiním,myslela som že to prestáva ale mýlila som sa :frowning2:Ty si nešpinila?Gratulujem ku pozitívnemu testítu,je to dobrý začiatok a neboj už bude len dobre :slight_smile:
17. sep 2012 o 19:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 ja pri 2 a 3 mimom som uz dopredu vedela ze daco nie je dobre a stale to bolo okolo 5-6tt spinenie aj bolesti na lavej strane.Ja uz som povedala aj doktorovii nech tam da aj gps s dobrou adresou :grinning: tak uvidim :slight_smile:
17. sep 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkacinka az do odberu krvy nic nie je stratene,moze to byt hniezdenie alebo zbytky krvi z minuleho cyklu
17. sep 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa len bojím aby som do vtedy nedostala menzes.
17. sep 2012 o 19:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok