Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cakatelkana
26. sep 2012

@tinka9075 ten prispevok patril tebe ... ved ale mozno do toho Brna ani nebudes musiet ist. to by bolo to najlepsie 😉

tinka9075
26. sep 2012

@cakatelkana aj ja som chodila do Iscare ked tam bol Doc.Tomáš a ked odišiel už sme tam chodit nechceli 😉 ja by som bola tiež najradšej aby som do Brna nemusela íst 🙂 🙂

pondelok2012
27. sep 2012

@cakatelkana jééééj sme presne rovnako supéééér. držím aj ja tebe palce

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana
@tinka9075
@pondelok2012 tak ako dievcata? nejake pocity....? ako sa citite uz 2 den po 😉

cakatelkana
27. sep 2012

@katuska54 no ja napr. stale rovnako. nic zvlastne... ziadne pocity okrem toho ze na to stale myslim ze ako nam to dopadlo. neviem, ci je dobre az tak nato mysliet. ale ked to sa neda... ty tiez na to stale myslis? a co tvoje pocity? je ti nejako zvlastne alebo ta boli brusko?

tinka9075
27. sep 2012

@katuska54 ahoj zatial všetko v poriadku sem tam bruško trošku zabolí ale inak všetko v pohode 🙂 🙂 snažím sa na to nemysliet velmi a zatial sa to dá 😉 😉

cakatelkana
27. sep 2012

@tinka9075 teba sem tam zaboli brusko? mna nic tak neviem ci to je OK.

tinka9075
27. sep 2012

@cakatelkana sem tam tak uvidíme čo to bude asi sa maternica prekrvuje trošku 🙂 🙂 ja som teraz v tatrách včera som si dala menšiu túru možno preto 😉 😉 už som nechcela len doma sediet 😉 😉

cakatelkana
27. sep 2012

@tinka9075 ty si frajerka ,ze turu... ved ja len doma vylihujem a nic nerobim a bojim sa aj na prechadzku ist aby som nieco nepokazila. ale dnes sa pojdem asi aj ja trosku prevetrat a prist na ine myslienky. to je pravda ze nemas kedy na to mysliet ked si v tatrach ...

tinka9075
27. sep 2012

@cakatelkana mne doki povedal že fungovat normálne nešportovat nenatahovat sa a nesexovat 😀 😀 si myslím že taká prechádzka mi len pomohla 🙂 🙂 ja som po et bola len doma a stále som len na to myslela tak som sa rozhodla že to zmením uvidím 🙂 🙂

cakatelkana
27. sep 2012

tinka 9075
ved to aj ja som len doma a potom na to neustale myslim. takze dnes si dam prechadzku . dakujem za radu. mne doki nepovedal nic. a s tym sexovanim ako dlho myslel? ci az do odberu krvi?tak toto som netusila. 😕

tinka9075
27. sep 2012

@cakatelkana také rady mi dal doki v Brne tak uvidíme 🙂 ale povedal že prechádzky nezaškodia a že nie je dobre byt len doma 🙂 🙂 a ked som sa pýtala či mám po vklade ležat tak povedal že to mi nepomôže 😉 😉

cakatelkana
27. sep 2012

@tinka9075 dnes to teda idem zmenit. prechadzka je ista... lebo je to pravda ze doma by mi s toho zacale asi harasit. 🙂

tinka9075
27. sep 2012

@cakatelkana ja si myslím že prechádzka neublíži skôr pomôže 🙂 🙂

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana ahoj,ja sa snazim niecim zamestnat mysel aby som nato nemyslela. chodim na prechadzky von s kamoskou a inak nic zvlastne nepocitujem. ani brusko ma nepobolieva...

katuska54
27. sep 2012

@tinka9075 ani ja moc nato nemyslim a brusko ma vobec ale vobec neboli. nic zvlastne sa so mnou nedeje 😒 neviem ci je to dobre alebo zle 😒 mozno to brusko ani necitim preto,ze stale sa snazim nieco robit a hlavne sa nesledovat. teraz som upiekla taky skvely kolacik. len cakam kedy vychladne a idem s nim bojovat 😀

tinka9075
27. sep 2012

@katuska54 mna sem tam akoby pichlo v nom ved uvidíme či sa budeme po teste usmievat alebo plakat 😢 ale zase ja po neúspechoch neplačem naučila som sa to nejak prekonat 😉 ja sa velmi nepozorujem vždy mi to pripomenie len ked si dávam utroš 😉 😉

katuska54
27. sep 2012

@tinka9075 tak to a mna iba trochu pichne. aj teraz ako som si sadla k netu po robeni kolacika 🙂 ale inak sme natom rovnako asi.... a kolko dni po mozeme sexikovat 😝 my sme to uz dnes nevydrzali 😲 inak ja som hned po vklade v ten den bola na asi hodinovej vychadzke

tinka9075
27. sep 2012

@katuska54 asi je to dobre ked bruško dáva vediet že sa niečo deje 🙂 a u mna zvlást ked sú tam tri babulky 😀 😀 ale ja si myslím že s tým sexom nič nepokazíme 😀 😀 mne doki povedal že ležat nie tak uvidíme či mal pravdu 🙂 🙂

cakatelkana
27. sep 2012

@katuska54 tak sme na to rovnako. mna tiez nic nepobolieva. uvidime o 12 dni ci to bolo dobre alebo zle 🙂 ja som uz po kratkej prechadzke doma. ale o 14,00 idem znova sa trosku prevetrat. som na PN a vychadzky mam o 14,00-16,00 tak aspon nieco 😒 . teraz sa idem zamestnat knihou , aj ked knihy vobec necitam... no piect sa mi nejak nechce aj ked taky kolacik by som si dalaaaaa. 🙂 😝 tak a ty pekne bojuj...

katuska54
27. sep 2012

@tinka9075 no uvidime ako dopadne 😉 ci uz boli alebo nie,hlavne nech mame vsetky kolajnicky na testoch 😀
ja som pri prvom et lezala a nic z toho nebolo,tak teraz som si povedala,ze budem chodit na prechadzky a uvidime co je lepsie.

katuska54
27. sep 2012

@cakatelkana aj ja som pn a vychadzky mam neobmedzene 😝 a kedy chces testovat? ja rozmyslam,ze tentokrat nebudem testovat,ale ako sa poznam tak to nevydrzim 😠

tinka9075
27. sep 2012

@katuska54 presne tak nech sú len kolajničky a potom bude dobre 🙂 aj ked u mna to tehu bude celé o strachu či sa nič nestane 😒

katuska54
27. sep 2012

@tinka9075 tak to asi kazda budeme prezivat stresy. najskor mame strsy z toho ci to vyslo a ked to tam bude tak sa budeme bat o malinke aby vsetko bolo ok. ja myslim,ze to je normalne. kazda mamina sa boji o svoje dieta

tinka9075
27. sep 2012

@katuska54 ved to len ja som velakrát potratila 😒 tak budem spokojná až ked budem v náručí držat bábetko 😉 😉

cakatelkana
27. sep 2012

@tinka9075 tak hadam aj mna zacne brusko pobolievat... akurat som volala embriologicke co je s 2 embryami a ze s nich nic nebude. vraj sa nam neoplati ich ani mrazit. takze mi nic nezostalo 😖 . povedala mi aby som sa pekne starala o tie co mam v brusku...

katuska54
27. sep 2012

@tinka9075 tak to mi je luto,ale teraz musis verit,ze to dotiahnes do uspesneho konca a budes drzat v naruci dve bambulky 😉 inak davas si cervene vinko? ja som si nedala ani v den vkladu a ani vcera a le az dnes.ale pijem poctivo dzus z cvikli. to mi poradila jedna holka odtialto 😉

tinka9075
27. sep 2012

@katuska54 ták ták musím len verit iné mi nezostáva 🙂 🙂 červené vínko nie ja vína nelúbim a aj tam mi je od nich zle 😒 ale ja som si povedala ked sa má uchytit sa uchytí s tým nič nenarobím to je už na tom hore 😉 😉

cakatelkana
27. sep 2012

@katuska54 tak to mas super ze mas vychadzky neobmedzene. aj to sa da? mne dala len 2x po 2 hod.

tinka9075
27. sep 2012

@cakatelkana neboj ty už embrijká potrebovat nebudeš 🙂 🙂 budeš tehulka a hotovo 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre