• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

15. októbra 2017 
@lulu1982 držím palce, ja som 9 deň
5. okt 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik30 suepr spravicka :slight_smile: gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: posli nam tehu vyrusiky :dizzy_face: do utorka nam ich urcite bude treba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2012 o 16:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaja102 ahoj moja, mam sa fajn, niekedy sa citim dobre a niekedy pridu na mna bolesti, ze len lezim doma :unamused: , mam dvoch dorobcov tak asi mi tam tlacia.... ty sa mas ako??? ako tehulkujes?
5. okt 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik30 11.DPO alebo 11.den po ET? lebo dpo je den po oplodneni. inac jrasne cislo ja som mala 12.den po ET bez PK hcg 125 a cakala son dvojky...ale to je individualne....BLAHOZELAAAAAM...
5. okt 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 jasné počkáme na krv a uvidíme :slight_smile: :slight_smile:
5. okt 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je taká možnost,že aj keď mám neg.test možem byt tehotná?
5. okt 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som 10 deň po ket a strašne som nervozna,lebo viem ako dopadne krv. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. okt 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana ano testovala som na 9den poET a uz tam bola krasne viditelna //
5. okt 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka dnes to bol 11 den po ET a navyse po 5 dnovej PK ale dakujem pekne.
Vsetkym cakatelkam posielan tehu virusiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@timmka fiiha to ti krasne narastla...dakujem... drzte sa s mimi :wink:
5. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulu1982 ja som špinila na 6,7,a veľmi na 8 den už som chcela volať dokimu lebo 4.10som mala dostat mrzku.a teraz nič vôbec nič a zajtra mám 11 deň.
5. okt 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik30 dakujem za víííírusiky
5. okt 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v podstate som normálne fungovala.robím rekapituláciu 10 dní. dnes aj v záhrade som ťahala trávu.no na obed som si stále.....no ak sa dalo...som si ľahla.ale nie ničnerobenie..... uvidíme nedeľu ráno sa robí TEST
5. okt 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
druhý lebo 8 den test nič neukázal
5. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timmka tak to ma teší,že ste ok.ja som na tom preesne ako ty,sú dobré a sú nanič dni.ale nevoľnosti sú úž dufam natrvalo preč,už týždeň som nezvracala :slight_smile: .rešpektujem mimino,ked som unavená,ľahnem si,ked hladná,napapam sa.....triple testy dopadli ok,a dnes sme už 19tt.o týždeň by sme mali vedieť,či bude malý rocker,či rockerka :slight_smile: .tak len pekne tehulkuj a sem-tam poinformuj.budem rada.pa
5. okt 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinka9075
@pondelok2012
@katuska54 ahojte baby... ako sa citite dnes? co mate nove na 11 den?
6. okt 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana ahoj,ja sa mam celkom fajn. vcera som si nasla na intimke mini fliacik :unamused: a odvtedy nic. a prave vcera som mala termin ms. tak uvidim ci sa spusti,alebo nie :angry: ale brucho ma boli ako na ms :angry:
6. okt 2012 o 10:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katuska54 tak to mame rovnako. aj ja som den ocakavanej ms spinila a odvtedy uz nic. ja som mala oficialne dostat ms minulu nedelu :slight_smile: :wink: nic sa nam nespusti. . . NEMOZE !!! :grinning:
6. okt 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana ahoj, ak sa môžem tiež podeliť :grinning: ... ja som síce 10-ty deň a dnes by som mala dostať menzes, ale zatiaľ nič, len ma bolia prsia, tak sa pohrávam s myšlienkou na test... ale čo ja viem? v stredu idem na krv, tak si ho spravím asi najskôr v utorok, nech viem, čo ma v stredu čaká :confused:
6. okt 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá tie ktoré ste boli na KET či už tehulky :wink: alebo netehulky :rolling_eyes: chcem sa opýtať či aj netehulky mali také že bolenie bruška a citlivejšie prsia ...alebo len tie to mali čo ostali tehulky :dizzy_face: dufam ze som to nenapísala ako hotentot a sa vysomárite z toho čo tým myslím :grinning:
6. okt 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejta ahoj samozrejme ze sa mozes podelit... cim viac, tym lepsie :grinning: mna prave naopak prsia boleli asi od OPU az do druheho dna po ET. ja sa test bojim urobit. uz som rozhodnuta, ze si pockam az na krv a potom bud dostanem sok alebo sa zrutim ze to nevyslo :grinning: :grinning: ms ani necakaj ta ti nepride... :wink: ked budes testovat , prajem ti aby si tam mala krasne // :wink: do ktoreho centra chodis?
6. okt 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana :grinning: ďakujem, kiež by sme vedeli byť také optimistické aj v skutočnosti :grinning: . Ja chodím do Iscare BA
6. okt 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana a ešte sa chcem opýtať - to si špinila aj cez utrogestan?
6. okt 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana ahoj všetko po starom len brucho bolí a sem tam sa mi hlava točí inak nič a zajtra by som mala dostat ms ale verím že nepríde :wink: :wink:
6. okt 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik30 gratulujem,krásne čísielko :dizzy_face:
6. okt 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Ahoj, toto by aj mna zaujimalo..... aj ked ja som vedela uz podla krcka maternice , ze mi mrcha zacina :unamused:
6. okt 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cakatelkana
@katuska54 ahoj. mám sa dobre ako si mi hapruje trávenie a prsia.zajtra je 12 deň.tešíte sa????? ráno sa zobudím o 5 a idem na test.jóóój.už sa teraz trápim.......
6. okt 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deni5 prečo ako dopadne krv????
6. okt 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik30 tak že si tehu??????
6. okt 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok