Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cakatelkana
6. okt 2012

@tinka9075 ano tak to keby som vedela tak pijem aj ja normalne. jasom sa nic dr. nepytala rozhodla som sa sama. ale ta hlava nejak boli aj ked pijem kaffe... 😒

tinka9075
6. okt 2012

@cakatelkana ved aj mna hlava bolí len po káve mi to trošku prejde 🙂 🙂

andrejta
6. okt 2012

@tinka9075
@cakatelkana
mňa síce nebolí ale zo solidarity si teda dám 😀 😀 a vám nech tie bolehlavy prejdú 😉

cakatelkana
6. okt 2012

@tinka9075 presne ako mna najhorsie bolia rano to je katastrofa. potom sa nejak rozhybem a trochu to prejde no ked si lahnem tak zas bolia. ja sa na to budim aj v noci a vystieram ( natahujem ) nohy ale nepomaha 😀 😀

cakatelkana
6. okt 2012

@andrejta no uvidime mozno to prejde kym dopijem celu tu kavu. ja len pochlipkavam uz je asi aj studena. ale taku mam rada... 😉

tinka9075
6. okt 2012

@andrejta 🙂 🙂 🙂

tinka9075
6. okt 2012

@cakatelkana ja kým sa z postele dostanem to trvá muž sa smeje že vstávam ako stará babka 😀 😀 sem tam aj natriem konskou mastou fakt sa niekedy cítim ako 100ročná 😀 😀

cakatelkana
6. okt 2012

@tinka9075 ved to iste aj ja ako babicka... 😀 mna zvyknu boliet klby na nohach ale to iba jeden den a dalsi uz nie. a toto je uz priserne dlho. a najhorsie je to rano ked ma bolia nohy , nevladzem sa ani postavit a uz ked sa postavim zatoci sa mi hlava a idem ako ozrata na vecko. a ked ma este do toho rozboli hlava no to je koniec. uz uz si myslim ze ma odvali na zem a nepostavim sa uz... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
6. okt 2012

@cakatelkana presne tam mna bolieva koleno ale to som mala operované a chrupavka už nie je najlepšia 😉 ja ked v noci chodím na vecko stále muž sa smeje že sme mali kúpit prenosné aby som stále nebehala 😀 😀 😀

andrejta
6. okt 2012

@cakatelkana
@tinka9075
baby a neskúšali ste užívať magnézium? to by mohlo pomôcť aj na boľavú hlavu a možno aj na kĺby. Magnézko by malo pôsobiť uvoľňujúco. Ja si ho preventívne dávam, lebo som začala cítiť v noci kŕče v nohách...

cakatelkana
6. okt 2012

@tinka9075 staci detsky serblik 😀 😀 ako casto ides v noci na vecko? vela? ja iba tak raz najviac 2

cakatelkana
6. okt 2012

@andrejta mne sa magnezium dominal a zabudla som si ho kupit zakazdym ked som bola v tescu. akurat mam doma kalcium to by mohlo tiez pomoct? nevies?

andrejta
6. okt 2012

@cakatelkana kalcium nie, to neber zbytočne ak nemusíš

tinka9075
6. okt 2012

@andrejta ja ho užívam od 3 dna po vklade ma strašne brucho bolelo písala som dokimu a ten doporučil magnézium 🙂 🙂

andrejta
6. okt 2012

@tinka9075 no tak tebe už neviem pomôcť 😀 😀

tinka9075
6. okt 2012

@cakatelkana ako kedy predvčerom som bola 5x na nervy ešte som len zaspala a už som musela íst 🙂 🙂

cakatelkana
6. okt 2012

@andrejta no tak skoda musim povedat manzelovi nech mi zbehne kupit do lekarne .

tinka9075
6. okt 2012

@andrejta ved hádam to už prestane 🙂 🙂

andrejta
6. okt 2012

@tinka9075 veď hej, a začne bolieť niečo iné 😀 jak na potovoru

cakatelkana
6. okt 2012

@tinka9075 to aj ja kym zaspavam tak idem viac krat no podla toho kolko vody vypijem. ale v noci asi mechur drzi 😀 😀 😲

tinka9075
6. okt 2012

@andrejta presne tak 😀 😀 😀

tinka9075
6. okt 2012

@cakatelkana my aj ked niekam ideme len vecko hladám a ked sme šli na vklad tak som myslela že sa počúram ako som prišla do centra hned som vecko hladala 😀 😀

cakatelkana
6. okt 2012

@andrejta co ine by este malo prist!!! hadam staci cele telo a hlava... ale ja si hovorim stale ze ak sa mi to uhniezdilo tak nech len boli hoci aj vsetko aspon viem ze som v tom.. no najhorsie bude ak sa neuchytilo a bolesti nepominu tak mozem ist na invalidny... 😀

cakatelkana
6. okt 2012

@tinka9075 ja nastastie nikam nechodim tak vecko hladat nemusim. ale niekedy uz mam toho dost byt len doma cele dni.

tinka9075
6. okt 2012

@cakatelkana ved ani ja velmi len muž ma vždy vytiahne z domu na výlet a tak 🙂 🙂 aj ked ideme na nákupi prvé čo je že veckon hladám 😀 😀

cakatelkana
6. okt 2012

@tinka9075 ja mozem ist von len ked mam vychadzky a to neni vela. a manzel prichadza domov az vecer a to uz len do postele mozme ist. 🙂 ved v utorok si urobim vylet do martina do centra. a najstastnejsia budem ked ten vylet bude stat za to 🙂 😉

tinka9075
6. okt 2012

@cakatelkana mne doki dal na pn diagnozu a vtedy mi kontrola nepríde vychádzky nemám žiadne ale snažím sa byt doma lebo človek nikdy nevie 😉 😉

cakatelkana
6. okt 2012

@tinka9075 aku ti dal diagnozu ked ti nemoze prist kontrola? ja som tiez radsej doma no nechce sa mi stale sledovat cas kedy mozem ist von alebo ze uz musim ist domov. lebo niekedy ked sa mi napr. nechce ist von tak akurat mam vychadzku a naopak. proste musim to sledovat. ale aj tak nejak nemam ani chut chodit von len ked ozaj musim... 😖 no chod vonku ked ta boli cele telo 😀

tinka9075
6. okt 2012

@cakatelkana že neplodnost a hned mi povedal že kontrola nepríde tak sa nemusím bát 😉 😉

luc_ka
7. okt 2012

Ahojte dievcata - prispejem svojou troskou do mlyna. Na ET (prvy pokus) sme boli v Reprofite Brne, absolovali sme ministimulku (iba Clostilbegyt + Pregnyl) , mali sme 2 vajicka a obe sme vkladali. Vklad bol 23.9. a test je + od piatku, takze od cca 12teho dna. Skoro mi oci vypadli, 2 ciarky som nevidela 2 roky a ze som tych testov videla...
Na krv v Brne neobjednavaju, takze sa chystam tento tyzden k svojmu obvodakovi.
Drzim Vam vsetkym palce. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre