• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. októbra 2017 
@jennifeer23 ahoooj, ved sme sa tam aj stretli:slight_smile:)nemohla som ta tu najst, tak som dufala ze sa najdes nejak sama. No ako ti to ide?
15. nov 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makovicka53 :slight_smile: 3.12. mam konzultaciu s Harbulakom,,a vklad este neviem kedy on povie,,len by som chcela cim skor..tak uvidim
15. nov 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda ja tiez uvidim podla kramov ako pridu...
15. nov 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ved to jedine ma potesilo ze som menzes dostala presne na den,,len o dost silnejsie ako mavam,,tak tento mesia to skusime prirodzene :slight_smile: a buduci uz dufam ze budem moct ist na vklad..
15. nov 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes je to presne rok,čo som bola na 1 IVF.skončilo to 10+4tt ako MA....Fazuľka naša,dávaj pozor na všetky mamičky a ich detičky,ktoré musia týmto prechádzať a každej pošli do náručia voňavý batôžtek,aby mali krásny nový rok.myslíme na teba :pensive:
16. nov 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@siinda podla mna ho rozmaruju ked uz si tam alebo rano rozmrazia a zavolaju ti neviem :unamused:
16. nov 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poppy28 ja len že aby som zbytočne nechodila :slight_smile: :slight_smile: ked sama embriologicka mi povedala že to teda neni žiaden zázrak :wink:
16. nov 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daduliana tak drzime palce aby sa pekne uchytilo :slight_smile:
@siinda a nechces pockat do januara aj mne povedali ze lepsi je januar pred vianocami kazdy stresuje ze to neni dobre pred vianocami isli by sme zase naraz :slight_smile:
16. nov 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda tak asi ho rano rozmrazia a zavolaju ti ci je to dobre a mas prist alebo nie
16. nov 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poppy28 a ty chces ist hned v january? asi pojdem lebo tiey nechcem stresovat a my mame chatu priamo v Oščadnici pod svahom tak si este zalyzujem :slight_smile: :slight_smile:
16. nov 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda urcite radsej pockaj ved uz ten mesiac sa nic nedeje a hlavne budes vo vacsej pohode po sviatkoch ako pred mna normalne odhovorili ze by to nebolo dobre, my cakame len na schvalenie od poistovne a ideme zase ale to by som mala tesne pred vianocami a to je blbost tak pockam na menzes v january a ideme na to dala som si kratky protokol tak to bude rychucko :slight_smile:
16. nov 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poppy28 tak pojdeme naraz,,,a už len do dobreho a stastneho konca.. :slight_smile: sakra
16. nov 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda no jasne ja v to pevne verim :slight_smile:
16. nov 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siinda ahoj,v nasom centre to robia tak,ze rozmrazuju rano,a o tri,styri hodiny je transfer.medzi tym este zavolas,alebo oni tebe,ze ci sa dobre rozmrazilo...ale vsade je to inak asi...niekde napr.rozmrazia o par dni skor,ked je malo bunkove, a dokultivuju ho na blastocystu.
16. nov 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja102 moja presne rok je aj u mna, pamatas???rovnaky den vkladu sme mali a odber som mala 11.11.2011, tak uvidime kedy sa moji vyptytaju na svet, mozno 12.12:2O12 :wink: :wink: :wink: :wink: , nosime deticky v brusku :wink:dockali sme sa a tesime sa :wink: , moji kopu o 106, kazdy ich pohyb ma boli, uz len par tyzdnov a budu von pri mamicke :wink: , ako sa mas moja?
16. nov 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timmka jasneee ze si pamätám :slight_smile: ,ved aj ja som mala odber 11.11.2011,a vklad sme mali rovnako.aj loriana mala niekedy,ked aj my,len jej to vyšlo,a má dievčatko :slight_smile: ,a my si este chvilocku pockame a budeme mat drobcekov doma tiež.tým tvojím vysvetli,že je im u teba dobre,nech u mamičky ostanu,kým maju :wink: .joooj uz sa tak tesim,ked napises,ze ste uz vsetci traja doma a ste zdravuckí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .aj moj kope,hlavne ked ja chcem spat,ale nevadi,aspon viem,ze ho mam :slight_smile: .inak sme ok,len posledny asi tyzden mi ked dlhsie chodim tvrdne brusko a mam bolesti,tak obmedzujem prechádzky,co ma kus mrzi,ale prezijeme:slight_smile:.drzkajte sa moja a pis pis pis,co nove.pozdrav drobcekov.
16. nov 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jaja102 moja skus brat magnezko, mne tvrdlo od 19tt do 25tt a od kedy beriem, mam pokoj :wink: , teraz ked mi stvrdne, tak to zasluhou babatiek, vypucuju zadky a tym mi na chvilku ...., ale je to ine ako predtym.....urcite ti dam vediet kedy :wink:
16. nov 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timmka ved beriem :unamused: .....beriem 2denne,aj 3,dr mi povedal,ze kludne ak velmi tvrdne mozem aj 5 denne,lebo ze magnezium dietatu vobec neublizi.to sa uz stalo aj mne,ze zrazu na jednej strane tvrda hrca,a to asi ritulu tam mal,alebo hlavicku :slight_smile: .drzkajte sa vsetci,pozdrav miminká.pa
16. nov 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@siinda
@poppy28 nám keď sa teraz nezadarí, tiež pôjdem až v januári... nechcem chodiť počas Vianoc po doktoroch... uvidíme 26.11. idem na krv, či to vyšlo...dúfam, že hej, len ma bolia vaječníky a brucho, dúfam, že je tam všetko ok a vyjde to.
17. nov 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, potrebujem súrne lieky na stimuláciu, ak vám zostali, tak mi napíšte do IP. Ak viete, tak mi prosím pomôžte! Ďakujem!

PUREGON
ORGALUTRAN, al. CETROTIDE
PREGNYL 5000
DIPHERELIN 3,75 SR
17. nov 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zara555 ahoj ja mam doma cetrotide, len som pozrela , ze tam je datum do 6/2012. Tak neviem, asi je to na vyhodenie uz:frowning2:
17. nov 2012 o 17:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ahoj ja idem v Decembri na KET
18. nov 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chilinkaxxx urcite ano treba mysliet pozitivne drzim palce :slight_smile:
18. nov 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaja102 dakujem :slight_smile:
18. nov 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testovat ci netestovat? to je momentalne otazka... dnes bola chyba ist okolo dmky-2testy v skrini. uz len odvahu ich pouzit.
19. nov 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chilinkaxxx no tot otazka.. a najhorsie je mat ten test este aj doma .....
19. nov 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chilinkaxxx som si naschval nekúpila testy, do 26.11. vydržím :slight_smile: ja netestujem :slight_smile:
20. nov 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pillabea
@alibabaa no dnes ráno som testla - 8 deň po ET a nič... ani ťuk :frowning2: radšej som si ich nemala ani kúpiť. Čo už január to istí.
20. nov 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chilinkaxxx je to ťažké netestovať to poznám ale ešte to môže byť pozitívne. 8 deň je skoro. Tak skús 10 a potom 12 deň. Držím palce.
20. nov 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karinka6 skúsim asi až v sobotu, to bude 12 deň - keď vtedy nebude ani len duch, tak už to bude isté... och a tak som veľmi dúfala, to sklamanie je na tom najhoršie. Ale nevzdávam sa, ešte je šanca.. maličká, ale je :wink: ďakujem.
20. nov 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok