• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

15. októbra 2017 
Baby idem na Ket,mám užívať utrogestan 3x2tbl za 1 deň,ale zabudla som sa lekárky spýtať,či si ho mám dať aj ráno pred Ket. Ako to bolo u vás?ďakujem
26. nov 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2505 my sme mali prvé ivf a ešte máme 2 zmrazené
26. nov 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkafi supiš! gratulujem!
26. nov 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkafi supeeer aspon jedna dobra sprava dnes. blahozelam.
26. nov 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEM MOOOOOOOOOOOOC :slight_smile:)))))
26. nov 2012 o 16:03  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@juliana30 Ahoj áno utrogestan si máš dať aj v deň KET ja som si tiež dala :slight_smile:
26. nov 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkafi supeeeeer gratulujem :slight_smile: To je teda riadne číslo :slight_smile: A dávali ste vložiť jedno, či dve?? V akom štádiu ti vkladali?? Super, že aspoň niekomu to vyšlo :slight_smile:
26. nov 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2505 vklad bol presne pred 14dnami a davali sme 1embryo po PK- tusim 6dnovej :slight_smile:
26. nov 2012 o 16:49  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikaaaaa ďakujem :slight_smile:
26. nov 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,az teraz som sa sem dostala a co to citam! ? Same zle spravy :frowning2: je mi to strasne luto a ostala som z toho trosku zaskocena,ze aka je uspesnost celeho ivf a teda aj ket! To pojdem v piatok na krv asi s malou dusickou :unamused:
26. nov 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkafi velka gratulacia a nech sa fazulke teraz dobre dari :grinning:
26. nov 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jassminx ty ides v piatok na krv? a testovat budes? silno ti drzim palce :slight_smile:
26. nov 2012 o 17:48  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkafi waaaaw gratulujeeem :slight_smile: kraaasne číslo :slight_smile:
26. nov 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkafi ja testovat nechcem, lebo sa bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz som bola 2x na ivf et a teraz 1x ket. Vzdy som si ten test urobila, vysiel negativny, ale stale som dufala, ze krv by este mohla byt pozitivna, no a nebola. Takze som sa vzdy sklamala 2x. A uz to nechcem prezit. Vzdy ma to dost zobralo. A le ver mi, ze ma to laka :stuck_out_tongue_closed_eyes: A moja polovicka mi to nechce dovolit za nic na svete. Ty si bola po et, alebo po ket?
26. nov 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, ak nám zostali 2 embrijká zmrazené, treba mi znovu podávať žiadosť o ivf alebo ako to ide? som sa nepýtala, len doki povedal, že po jednom vynechanom cykle sa môže znovu skúsiť. ako to je teda?
26. nov 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pillabea nepotrebujes ziadnu ziadost, lebo tento transfer si hradis sama. Takze len prides, daju ti lieciky, potom prides na ultrazvuk a potom uz len na transfer :wink:
26. nov 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliana30 ahoj, aj ja idem na KET... teraz v stredu... už som ich pár absolvovala a vždy som dávala utroš aj v deň vkladu... :wink: ale vždy som to robila, že som si privstala, dala som ho cca o 6h ráno a KET bol cca o 11h, takže niečo tam ostalo, ale niečo aj vyšlo...
kedy ideš? držím prsty :wink:
26. nov 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@juliana30 utrogestan sa v den transferu uziva peroralne, aby tam doktorovi pri vklade nezavadzal a potrebuje mat dobru viditelnost. Co by po klasickom uziti utrogestanu, nemal. Teda aspon v BA to tak je asi v kazdom centre. Po transfere sa pokracuje v klasickom uzivani.
26. nov 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jassminx ja som na et ani nesla, dala som si pauzu 2mesiace a tak som sla na KET a to vyslo na 1x...
26. nov 2012 o 19:16  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkafi no tak to je paraaaaada :slight_smile: Ja uz dufam, ze teraz sa to konecne aj nam podari a po 10. rokoch budeme moct dat Jasminke surodenca. A tebe teda pred odberom nic nebolo? Nemala si ani pocit, ze by si mala dostat mrsku? Ja to jeden den mam, potom dalsi den zase nic a takto dookola. Jedine co ma boli, su cicky. Teda ani nie ze bolia, ale mam take pnutie.
26. nov 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jassminx to co pises, som mala aj ja presne... jeden den som myslela,ze uz som dostala, potom menej, potom nic a tak dookola a prsia presne takisto... a kedy mas dostat? lebo vlastne ja som si spravila test 3dni po tom ako mi mala dojst a nedosla...
26. nov 2012 o 19:37  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evkafi no u mna to je tak, ze ja mam dostat akurat jak idem na krv. Cize 30.11 A teraz babo rad :grinning: Uz tiez chodim na toaletku, ako taka trubka a sledujem sa, ci uz nemam aspon jemne spinenie. Co vzdy pred menzesom mavam. Lenze teraz je to zastavene utrogestanom. Teda aspon mne vzdy utrogestan zdrziaval mrchu. Je to na psychiatriu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka ahoj,ďakujem,ja idem v piatok na KET, začínam byť riadne nervózna.No ja si utroš dám tiež okolo 6:00 a na 10:00 idem na vklad.Aj ja ti držím palce,vidím,že máš toho hodne za sebou :frowning2:.Kam chodíš centra?Ja do Iscaru v BA.
26. nov 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliana30 nechcem vnucovat svoj nazor, ale ja som v iscare ten utrogestan pred transferom spapala. Take som od nich dostala instrukcie :slight_smile: akurat som si ho nemala dat nalacno.
26. nov 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliana30 ja do Košíc do Splnu. Tak v piatok držím prsty a samozrejme aj potom ... hlavne sa snaž ukľudniť :wink: viem, že je to ťažké, lebo aj ja som nervózna, ale snažím sa myslieť pozitívne a nepripúšťať si žiadne pochmúrne myšlienky... tak sa drž a v piatok o 10h, keď sa ti bude čikútať... tak to na teba myslím :wink:
26. nov 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jassminx asi si tam zajtra zavolám,nebudem to riskovať, neviem či som spala dnes u lekárky,že som sa jej na to nespýtala...ach sama na seba sa hnevám :unamused:
26. nov 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka,si zlatá,ďakujem,v stredu mám voľno,tak určite si aj ja na teba spomeniem a dúfam,že sa zídeme v nejakej spoločnej téme júl-august 2013? :grinning: No doteraz som bola v pohode,ale dnes mám nejaké zmiešané pocity :unamused:
26. nov 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@juliana30 to sa stava :slight_smile: Mne sa to stalo tiez. Pozorne som pocuvala doktorku, vysla som z centra a uz som nevedela ani ň.
26. nov 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliana30 tak vieš čo? teraz máš ešte povolené troška stresovať, ale v piatok a potom už žiadne také... :wink: :grinning: všetko dobre dopadne uvidíš... musí :wink: drž sa
26. nov 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka ok ,budem sa snažiť :grinning: ,@jassminx išla som tam s kopou otázok a nič podstatné som sa neopýtala,úplne som vytretá :grinning:
26. nov 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok