Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

hope222
20. dec 2012

@mili78 ..ahoj , ja som v case mojej menstr. mala silne bolesti , dokonca aj slabe spinenie a oni sa nepustili . teda aspon zatial , zatial este neviem ziadny vysledoka musim len cakat .neboj , bude to dobre a asi sa len roztahuje maternica a preto tie bolesti .

hope222
20. dec 2012

@zuzullik1001 ahoj zuzi , ja som po ket ,dnes uz 10 den a priznaky, ja anoi neviem .. uz sa radsej ani nekontrolujem . v noci pichanie v podbrusku , cez den ani nie ,vtedy ma skor boli hlava jak kona a brucho mam nafuknute,ale inak asi tak nic. dokonca ani prsia ma nebolia.

mili78
20. dec 2012

@bique ... ale taketo pichanie a brucho mavam pred mrchou :((( stale len kukam ci sa uz spustila :((( fnug...ak sa spusti cele sviatky preplačem...keby sa aspon nespustila ☹

dadaba
20. dec 2012

@hope222 ahoj ked tam mas slabu druhu ciarku tak bud kludna ona bude len tmavnut!!!!! ja som od 10-teho az do 15-teho dna mala slabucku ciarocku az po 10 minutach ...takze klud..keby si nebola tehotna druha ciarocka by sa neobjavila vobec...

mili78
20. dec 2012

@hope222 ... keby si tak mala pravdu...toto je moj druhy pokus, pri prvom sa mi mrcha dostavila aj napriek liekom, teraz mam dostat v sobotu, ale dnes ma nehorazne picha vlavo ako je vajecnik, takze to maternica asi nebude ☹

hope222
20. dec 2012

@dadaba ahoj , tak ja tam mam slabu ciarku , ktora stale silnie , z hodiny na hodinu 🙂 ..padne mi na ten test pohlad vzdy , ked idem na wc , t.j. skoro kazdu polhodinku a je tam a tmavne ..ja sa len obavam ,aby to nebolo z toho pregnylu , ten mi pichli minuly tyzden v pondelok .. ale snad by nesiliniel ten duch , ak by tobol pregnyl 🙂kazdopadne, u nas by to bol vianocny zazrak .

hope222
20. dec 2012

@mili78 nezufaj , urcite to tento x nebude menstruacia..ja som pocula, ze to pichanie je praveze dobra vec , ze to obcas picha na tej strane, raz na tej , tak mozno to je praveze dobre .. mna osobne napriklad pred mrchou nikdy nepicha ,ale tak ja mavam taku divnu mrchu vzdy 🙂ver tomu a ja to pocuvam stale a ty isto tiez ,hlavne sa nestresuj a pokial zajtra prezijeme ten koniec sveta my , tak aj tí nasi krpci 🙂))

mili78
20. dec 2012

@hope222 ... no inak to zrovna teraz musel prist ten koniec sveta? sa ani nedozviem ci som bola tehu alebo nie 😠 😠

hope222
20. dec 2012

@mili78 ..:🙂 ved prave to ... drzat sa vsak teorie, ze to ma byt praveze zaciarok cohosi noveho a koniec cohosi stareho , nie koniec sveta ako takeho, tak nech to je pre nas vsetky,co bojujeme o kusok svojho stastia,aby to bol koniec zufalstva, trapenia a neistot a zaciarok radosti , drobnych ruciciek ,detskeho smiechu ..

zuzullik1001
20. dec 2012

@hope222 a test si si nerobila?? Ja uz by som nevDrzala 🙂) mna zas bolia prsa a podbruskom ajmpicha aj vsetko tak striedavo... Strasne sa bojim toho dna ked budem vediet vysledok... Kolko a jake mimi si si dala,,??

hope222
20. dec 2012

@zuzullik1001 testy robim uz do 2.dna po vklade 🙂dialnice jak svet boli po pregnyle ,tak som to prvy x v zivote videla aj "live " a potom to mizlo , v nedelu tam uz na 10tkovom nebolo skoro nic a od utorka sa mi na 25 tkovom ukazuje duch ,aj ked vzdy bol az po limite,az na dnes ,to sa črtal hned ,tak neviem .. opatrne sa tesim,velmi opatrne ..dve 100 bunkove blastocysty mi davali po PK.

zuzullik1001
20. dec 2012

@hope222 tak to je super ze sa to crta 🙂) aj ja som si davala dve blastocyty tak sme na tom rovnako... Tak zajtra testujes zas?? A mrcha kedy ma dojist??To je hrozne toto cakanie

hope222
20. dec 2012

@zuzullik1001 popravde , bojim sa zajtra rano testovat ,aby nahodou ta ciarka neslabla a ja budem mat vianoce o nicom .. uz tak ci tak , ma cakaju velmi smutne vianoce a radsej sa asi nechasm v tom, ze dnes tam este ta ciarka bola a tak je to dobre a nebudem uz riesit testy .. zajtra idem na krv ,ale vysledky bude mat isto az po sviatkoch .. hej , to cakanie je uplne najhorsie a raz mam chut plakat , potom cely den sa smiat , tie hormony ma uplne ubijaju ... inak ,mrchu som mala dostat uz okolo 16teho .

zuzullik1001
20. dec 2012

@hope222 tak to je super tak ti uz meska dlho.... Tak to bude urcite len pozitivna spravicka 🙂) a testi ti nezavolaju vten den poobede??? A ˇne tie hormony buchaju som
Citliva sa len tak rozpacem ooooch hormony... Sa nam to musi podarit caro vianoc 🙂 tal uz netestuj i ked to asi neda ked budes mat testi doma...

hope222
20. dec 2012

@zuzullik1001 no uvidime, vcera som si objednala desat testov a dnes mi prisli , tak snad vydrzim a necham ich tam,kde su 🙂)..jasom v zahranici a tu to tak nefunguje, takze zajtra mi odoberu krv a poslu to do labakov a vysledky budu az niekedy po sviatkoch . a ja beriem aj utrogestan a aj estrofem a pri brani tychto liekov sucastne by sa mrcha nemala tak ci tak pustit, takze nato sa nespolieham .

zuzullik1001
20. dec 2012

@hope222 10 testov uuuuf 🙂)) tak. To jeden zajtra padne... A toto je tvoje prve ivf??

hope222
20. dec 2012

@zuzullik1001 ..uvidime, aka bude silna vola 🙂) mozno jeden iba preto, ci nie su pokazene 🙂 v podstate prve .. jedno IUI , jeden nepodareny transfer pri IVF a teraz narychlo Ket , takze v podstate take divne postupy som zvolila 🙂ale zial , inu moznost som ani nemala , ved hlavne ,aby to len vyslo

poppy28
21. dec 2012

@naranca super moc gratulujem aby to vyslo az do uspesneho konc, prvy krok mas za sebou blahozelam 🙂

zuzullik1001
21. dec 2012

@hope222 tak uz si dneska testla..🙂,,??

hope222
21. dec 2012

@zuzullik1001 ahoj , no ako dnes ? ja som veru nakoniec testla🙂) rano som isla na krv a potom som musela ist do roboty a veru ma tam dnes nesetrili , tak ma pichalo v brusku a teraz pocity jak na kramy, tak hned ako som prisla domov a len z toho zufalstva, ze som to asi prepiskla dnes, som si ho spravila a stale ducharime 🙂)) dnes to bol iny test, ako som mala vcera a na tomto je tiez duch ,ale ci silnejsi alebo slabsi ,tazko povedat , bo na kazdom to vyzera inak. a ty ako sa citis ?

darka2001
21. dec 2012

tak babenky a som doma,celá natešená,sme v 6 tt,na usg bolo pekne vidieť gest vačok a o 2 týždne ideme na potvrdenie srdiečka, a dnes sme to povedali aj rodičom,mala som v hrdle takú hrču,že to nakoniec musel dopovedať manžel 🙂
dufam,že aj nadalej budeme pekne rásť a všetkým želám krásne sviatky aaaa zázraky sa naozaj dejú

zuzullik1001
21. dec 2012

ahoj..no tak nech len silnie a silnie....daj fotku testiku ducha sem neda sa ti? sa len pekne setri a oddychuj..🙂 ja som v robote citim sem tam len pichanie a bolenie podbruska a to je cele....testuj az pondelok..🙂 ti si kolkz den dneska?

zuzullik1001
21. dec 2012

@hope222 ahoj..no tak nech len silnie a silnie....daj fotku testiku ducha sem neda sa ti? sa len pekne setri a oddychuj.. ja som v robote citim sem tam len pichanie a bolenie podbruska a to je cele....testuj az pondelok.. ti si kolkz den dneska?

hope222
21. dec 2012

@darka2001 ...gratuluuuujem ..zazraky sa veru deje a drzim ti palceky, aby tehotenstvo prebiehalo v pohode a kopec radosti . najkrajsi darcek na vianoce.,

hope222
21. dec 2012

@zuzullik1001 dakujem , uz to necham tak zuzi .. od zajtra uz netestujem ,aby som sinerobila nervy, ci silnie alebo slabne ..necham sa v tom, ze posledne dni tam stale ta slaba ciarka bola, tym padom sa necham v naivnom presvedceni , ze teda nic inekao tehotenstvo to byt nemoze a budem sa radovat ,aby aspon trosku boli tie vianoce veselsie pre mna . a uvidim, co ta krv , kedy budu vysledky, pri velkom statsi uz 27.alebo 28 eho , alebo az potom v Novom roku ... inak som dnes 11 dpo .. teda, ak nepocitam den vkladu . kedy chystas testovat ?

zuzullik1001
21. dec 2012

@hope222 dobre moja ....uz netestuj bude to dobre....lebo sa clovek iba nervaci a kuka na testy....pockaj si na krv s hotovo..🙂🙂 testujem ja na vianoce..🙂 budem 9 den po et....dneska rano som si merala bazalnu teplotu a som mala 37,2 a to nemala nikdy tak vysoko....a mozno to je len nejakz vykzv odmeram zajtra..🙂

hope222
21. dec 2012

@zuzullik1001 ..a nebojis sa , ze v pripade negat.vysledku , ovplyvni to tvoju naladu a to prave v den vianoc ? to ja uz nechcem riskovat .,.. uz za tychto poslednych 12 dni potrbujem trosku kludu a kedze sa akurvat blizia tie sviatky "kludu ",pokoja a radosti , nebudem si uz ziadnym testom kazit ten den .. predsa len , ovplyvnit to uz neovplyvnim a vysledok z krvi bude jednoznacny 🙂aspon teda dufam, kedze krv mi brali podla mna skor ,ako mali ,ale tych 14 dni bymi padalo na sviatky, tak mi ich bralli dnes ,teda 11.den od vkladu ..a ta bazalka, to je super .. ja to nemeriam ,lebo to vraj treba vzdy rano a ja som strasny spachtos , takze ja isto ani nikdy nazazijem ranne nevolnosti , ked sa zadari , bo ich prespim.

mili78
22. dec 2012

ahojte babenky...tak u mna sa vianocny zazrak nekona...dnes 12-ty den po ET prisla mrcha 😢 😢 druhy pokus vycerpany

bambula27
22. dec 2012

@darka2001 jej, blahozelam, moja...tak to je krasny darcek k Vianociam. Drzte sa. 😉

bambula27
22. dec 2012

@mili78 ale nieee ☹ to mi je luto....tak s novym rokom pride novy boj, ci?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre