Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kathrin17
7. feb 2013

@poppy28 juuuuuj teraz ta lubim 😀 za tieto slova 🙂 bodaj by si mala pravdu 🙂

bique
7. feb 2013

@poppy28 no ze aky pekny testiiiik 😀 je to jasne ako facka...ja som ani z daleka nemala takyto a dalsi den bolo hcg v krvi cez 1000 😀 drzim silno palce, za 38 tyzdnov budes maminka 😉 🙂

martinazvo
7. feb 2013

@zuzu1122 no ak si tehotna, menzes by si uz nemala dostat......

bique
7. feb 2013

@poppy28 a inak ja som mala tiez PK, vklad jedno embryjko na 6ty den a 10 jednotkovy test mi dusika ukazal az na 7my den od ET aj to som ho tam videla iba ja 😀 takze je to individualne 😉 a v tvojom pripade urcite uz aj pozitivne 😉

bique
7. feb 2013

@simposka ahoj...priznaky po vklade ziadne, tehu priznaky zacinaju cca od 5-6tt, dovtedy je to len psychologicke 😉 a pocity rozne...ale hlavne ten, ze sa podari 😉 o tom som samu seba presviedcala 😀

bique
7. feb 2013

@simposka alebo lepsie povedane, tie priznaky skor sposobuju hormony, co do nas napchali, takze ci si alebo nie si tehu, netreba si ich vsimat...hlavne psychicka pohodicka a pit vela vela najlepsie cistej nesytenej vody 😉 drzim palceky, aby sa podarilo 😉 🙂

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 no neboj aj mna to napadlo mame to v rodine ale hadam nie neviem ci by som sa nezblaznila od statsia 🙂

poppy28
7. feb 2013

@bique dakujem moja ale bojim sa este toho prveho trimestra az potom si asi vydychnem 😀 a ty sa citis ako uz sa ti to krati 🙂

poppy28
7. feb 2013

@zuzu1122 moja kamoska ani menzes nedostala az ked vysadila utros dostala a nepodarilo sa, a druha kamoska ta mala spinenie a bola v tom tiez sa na to neda drzat len ten test ti asi pomoze a urcite krv 😉

zuzu1122
7. feb 2013

@martinazvo a co spinenie? musi to mat kazda? a co ak to nebudem mat? 😖

zuzu1122
7. feb 2013

@poppy28 ty by si chcela dvojicky? 🙂

zuzu1122
7. feb 2013

@poppy28 a na krv sa mam kedy objednat? az ten 14ty den po ET?

martinazvo
7. feb 2013

@zuzu1122 ja som nemala ani najmensi naznak spinenia 😀

zuzu1122
7. feb 2013

@martinazvo uf, tak je dobre... to som si vydychla... inak ten utros zo mna neuveritelne vyteka, musim brat 4 rano a 4 vecer... je to normalne? 😖

martinazvo
7. feb 2013

@zuzu1122 no vies, vsetky priznaky su velmi zradne, niekto ich ma, niekto nie, na nic sa neda spolahnut....... UFF, TO KTO TI TOLKO PREDPISAL? max. davka je 3x2 !!! mne tiez vyteka, ale ja vzdy hodinku po vklade lezim, to co sa ma sa vstrebe a zvysok uz je vlastne "navyse"...

zuzu1122
7. feb 2013

@martinazvo to mi kazali v care... ak sa potrvrdi tehotenstvo tak mam pokracovat az do dvanasteho tyzdna... asi nechceli nic zanedbat ked mi v podstate zostali dve embryjka, jedno mi vlozili a to jedno sa prestalo vyvyjat... 😖

martinazvo
7. feb 2013

@zuzu1122 jaj, no zvlastne lebo 3x2 je aj v letaku, ale tak asi vedia co robia..... no a jasne, ked das 4 naraz jasne ze tecu ☹ ☹ ☹

makovicka53
7. feb 2013

@bique ahojky no vy krasne rastiete 🙂 dobre sa na to pozera a co cakate prezrad 🙂

sisajojo
7. feb 2013

@zuzu1122 ja som tiez mala taku istu davku ,v brne to tak davaju bezne 😉

zuzu1122
7. feb 2013

@martinazvo niekedy ano a niekedy nie, je to take individualne 😖

zuzu1122
7. feb 2013

@sisajojo a podarilo sa? 🙂 oni urcite vedia co robia 🙂

nomxxx
7. feb 2013

ahojte, rada sa k Vám pridám minimálne na najbližších 9 mesiacov, som 3 deň od ET, tak ešte nič nie je 100%, ale verím, že tentokrát to vyjde, je to moje 2. IVF, vkladali mi dve blastocysty, vraj veľmi pekné, tak si ich hladkám každý deň, pravidelne ich výdatne kŕmim a dávam piť 🙂)) určite to ocenia 🙂 zatiaľ ma bolia iba prsia, ako pred menzes, ale to ma boleli už počas stimulácie, mala som dosť vysoké dávky, tak si myslím, že to bez tehu testov a odberu krvi ani nebudem vedieť, však uvidím bud. týždeň 🙂

sisajojo
7. feb 2013
zuzu1122
7. feb 2013

@sisajojo az teraz som si vsimla, ty mas dvojicky... nadherne babenka... gratulujem ti 😉

poppy28
7. feb 2013

no mne by nevadili ani dvojicky prvy krat som vlozila dve vajkla ale neujali sa nam asi boh vedel ze by som to nezvladla 🙂 a mozes volat uz 12 den a objednat sa

sisajojo
7. feb 2013

@zuzu1122 ano na 4 ivf sa podarili v Brne 🙂

poppy28
7. feb 2013

@nomxxx tak drzime palce pekne vela pi a oddychuj urcite to zaberie 😉

poppy28
7. feb 2013

@sisajojo jeeee to je super ze mas dvojicky je to asi riadny zaberak ale mne by sa to strasne pacilo mat dve deticky naraz ako to zvladas? 🙂

bique
7. feb 2013

@makovicka53 ahojky 🙂 bude to chlapcek = Marko 😀 a ty ako?

bique
7. feb 2013

@poppy28 ja som si este doteraz nevydychla 😀 az ked bude vonku a bude zdravy a potom sa mozem bat cely zivot 😀 len si to pekne uzivaj, tieto chvile sa uz nevratia a co ma byt aj tak bude...pomozes tomu iba tym, ze nebudees na nic zle mysliet 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre