• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

16. decembra 2017 
@kathrin17 to nam je luto vsetkym :frowning2:
14. feb 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nomxxx ahoj ja som po ket spinila a uz som si myslela,ze je to stratene..a pozri za chvilu rodim..moze byt ze sa mimi zahniezdilo.inak ja som spinila s prestavkami do neakeho 3 masiaca a drobec bol v poriadku.drzim palce
14. feb 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nomxxx prepac to bolo pre pechlinku
14. feb 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@Nomxxx
Aj tak som to cele doplietla..nevsimla som si ze pise ze je po opu ja ze po et :slight_smile:
14. feb 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby....takze prave mi volali z Gyn-fivu...ze vsetkych 5 oplodnených vajíčok sa krásne delí...a vklad 2 embryjok máme zajtra 10:15 :slight_smile: drzte paste..:slight_smile:
14. feb 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pechlinka drzim palce, nech to aspon vam vyjde :slight_smile:
14. feb 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetapipi moja musim ist dalej, nic ine mi neostava, baby mi este vravia, ze nemam hadzat flintu do zita, ale ja citim, ze nieco nie je v poriadku.....od vcera obeda uz som nespinila vobec, ale to sa asi drobec lucil
14. feb 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathrin17 Dakujem..moja.. :slight_smile:
14. feb 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka super moja zajtra teda drzim prsty silno a tfuj tfuj tfuj
14. feb 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alzbetapipi Dakujem...moja...snad to dobre dopadne.. :slight_smile:
14. feb 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkagm ziadne strachy, ja mam jeden vajecnik a pri prvom IVF z neho bolo 26 vajok, ET s dvoma embryjkami vysiel, ale s dvojickami sme skoncili predcasne v 26tt. :cry: ..potom 2x KET nic....z druheho IVF ziskanych 24 vajok zasa uspesny ET s jednym embryjkom...a o chvilu rodim :grinning: ani pri prvom ani pri druhom IVF som OHSS nemala...tiez som pila veeeela vody a bola potom ako balonik...takze ak nemas ohss, bud iba rada, ze sa vyhnes vsetkym tym komplikaciam :wink: a ver svojmu babulku alebo babulkam :wink: hlavne ziaden stres, ten nerobi dobrotu a veeeela veeeela cistej vodicky treba pit a kusok sa aj hybat, to pomaha uhniezdeniu :wink: drzim palceky, vsetkym by som vam to priala, aby vam to vyslo...takto mozem napisat iba: oplati sa bojovat a nikdy sa nevzdat :wink:
14. feb 2013 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Caute kocky, mam otazku, je normalne, ze 3 dni po vklade mi rano doslo zle? Nie je to moc skoro?
15. feb 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby...tak prave som sa vratila domov...po ET...Vlozili 2 embryjka...1 - 100 bunkove a 1 - 50 bunkove... :slight_smile: sice neviem..co to znamena...ale dufam...ze to je dobre.. :slight_smile:
15. feb 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@saxana99 hormony :slight_smile: ale este urcite nie tie tehu, ale tie, co si popapala predtym :wink: tehu nevolnosti najskor od 4-5tt :slight_smile:
15. feb 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka 100 bunkove by malo kazdu chvilu opustit svoj obal a pekne sa zahniezdit, 50 bunkove sa bude u teba este chvilocku delit...super, velka sanca na uspech :wink: jasne, ze je aj s menej bunkovymi, ale ked sa ti takto krasne podelili, uricte sa aj pekne zahryzkaju :wink: drzim palceky
15. feb 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique ja som tie hormony brala dost dlho uz predtym a nikdy mi nebolo takto rano zle az teraz, no skoda, budem cakat dalej ;) dnes uz som v praci, hadam bude vsetko ok ;)
15. feb 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bique Super moja..tak to som vobec nevedela.... :slight_smile: baby tu pisu..ze im vkladaly...4-8 bunkove...tak som nevedela ci je to dobre..alebo zle.. :slight_smile: dakujem ti za vysvetlenie.. :slight_smile:
15. feb 2013 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pechlinka aj my sm mali 8 bunkove asi maju nejake ine oznacenie a kam chodis?inak drzim palce nech sa urcite aspon jedno sa zahniezdi :wink:
15. feb 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@poppy28 Ahoj...chodim do Gyn-fivu.. :slight_smile: dakujem.. :slight_smile:
15. feb 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pechlinka aha tak tam maju asi nejake ine hodnotenie embryjka
15. feb 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby..dnes som 2DPO embryotransfere.. :slight_smile: je normalne ze mam dost silne predmrchovske bolesti?...mrcha by normalne mala prist az buduci víkend.. :(
17. feb 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a je po všetkom :( 9DPO embryotransfere som začala krvácať, presne na deň keď mala prísť mrcha :( Keď som volala dnes ráno k doktorovi, tak len povedali, že mám pokračovať v užívaní utrošu a kontrola o týždeň platí, ale už teraz viem, že bude zbytočná.....dúfam, že budete mať viac šťastia....
18. feb 2013 o 08:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkagm zuzi to mi je luto :frowning2: ale uzivaj ten utros, uz tu boli dievcata, co krvacali a boli tehu...za to nic nedas... Myslime na teba
18. feb 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevydrzala som to a spravila som dnes test, 7.po ET, po PK a uplne nič....vypila som sice predtym 2,5 litra tekutín, ale ak by tam nieco bolo asi by sa ukazal aspoň dúšik... :frowning2:
18. feb 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetapipi nevesaj hlavu, podla mna je to priskoro ;) mne doktor povedal az na 14 den, resp. na 12 den... Vela dievcat si robili testy tak skoro a uplne nic a potom na 12. Den pekne ciarky ;)
Kazde telo je samostatna chemicka tovaren, preto sa netreba moc porovnavat ;) ked niekomu vyjde uz 6.den..
Drzim prsty a vyckaj este...
18. feb 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@saxana99 slubila som si ze si test nebudem robit...ale zvedavost boal vacsia... Bojim sa aj preto, ze som mala nabeh na ohss a nezhoršil, asi od 2.-3. dna po ET mam občas bolesť v podbrušku ako pred ms...občas skôr v oblasti vaječníkov.. Ale máš pravdu, nebudem na to myslieť, alebo sa aspoň posnažím :slight_smile: ...aj tak to už je v božích rukách.... A budem veriť v to najlepšie... Ďakujem ti
18. feb 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetapipi ....neda sa mi nezareagovať......kedysi som sem chodila , ešte sa mi téma zobrazuje........ja som mala testík snehobiely 12 deň po ET .......to sú tie dvojičky v mojom pase.
19. feb 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mirica naozaj? To si ma potesila, tak budem este optimista :slight_smile: a blahozelam ku 4 detom, to je krasne :slight_smile:
19. feb 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetapipi ....naozaj, a to som v rámci svojej vrodenej trpezlivost testovala 2 krát denne :sweat_smile: a testami s citlivosťou 10.......aj to také slabé krvácanie alebo špinenie nemusí vôbec nič znamenať ...pri stimulke sa veľmi všetko prekrvuje...a vznikajú veľmi často cysty alebo dokonca hematómy ....je to z toho ( ja som samozrejme musela mať všetko :angry: )

ináč len pre info ...povedali mi , že by som prirodzene nikdy neotehotnela ....to je ten štvrtý syn.......zabudli mi povedať , že všetky tie hormóny čo do mňa napchali , ten stav môžu zmeniť, tak sme si nedali pozor :grinning:

ale ja som strašne vďačná za každého jedného z nich :dizzy_face: :dizzy_face: ....prajem každej z Vás , aby sa zadarilo . :zipper_mouth:
19. feb 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, dnes mám 13. deň od ET, ešte stále som si neurobila ani jeden test:slight_smile:, ale bola som dnes na krv, a je tam krásne hcg 840. Teším sa, ale ešte stále len tak potichu, poškám si na UTZ 12. marca:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok