Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katusik33
21. mar 2013

@leontinka27 to sa mne s mojim stastim stat nemoze...u mna je to stratene uz.takto silno som este nekrvacala takze to by bol zazrak keby sa udrzalo...

kukulik30
21. mar 2013

baby , neostal vam po stimulke v pere zvysok Gonalu, ktory uz nepotrebujete? stimulujem a bude mi chybat cca 150 IU, pripadne 100IU..dakujem, je to surne . IP

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@golianova37 Ked je krv neggatívna, tak tehotná určit nie si, takže šanca tu nie je žiadna:( aj ja som ten prípad, ale ja to beriem v pohode🙂

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@leontinka27 ach, aj ja som ducha hladala....aj test rozobrala...a nič🙂 vysadila som v pondelok utroš a dnes riadne kramy, takže načas....a ideme vpred do dalšieho ket

leontinka27
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no asi sme na tom boli podobne psychi.ja tiez musim vysadit ale az po zajtrajsej krvi.ja nemam nic ja sa idem snazit prirodzene......potom asi brno

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@leontinka27 ideš skúsiť brno? moja kamarátka bola, trikrát im brno nevyšlo a vyšlo im to na 4krát v gynfive v ba.🙂 takže to nie je o centre, si ja myslím....ked to má príst, tak to príde....aj ja sa budem snažiť prirodzene, a už bez stresu, lebo viem že je tu aj iná pomoc🙂

miskamimi
21. mar 2013

@cuculik1 no neviem,mne sa zdá,že iba dve..

miskamimi
21. mar 2013

@hencidlo neviem,sa mi zdá,že iba dva pokusy..a teraz si idem požiadať o refundáciu,tak som zvedava,kolko sa vrati..tebe kolko preplatili??

miskamimi
21. mar 2013

@kukulik30 ja mám,no pozerala som,už je po záruke :( škoda

cucoriedkacucoriedka
21. mar 2013

@miskamimi ja viem že tri preprácaju...a ked nevyminieš, tak by mali aj brno preplatit, čo ja viem si takto dávali niektoré baby...teda nie len brno, ale aj inde ked si vyberieš

hencidlo
21. mar 2013

@miskamimi vsetko 😉 za dva pokusy cca 1900€

miskamimi
21. mar 2013

@hencidlo tak to je super 🙂 ja to idem zajtra odovzdať..

miskamimi
21. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no ved uvidím,zajtra tam idem,tak sa popýtam...

kukulik30
21. mar 2013

@miskamimi joj, skoda, snad sa niekto ozve..ale dik 😉

cuculik1
21. mar 2013

@miskamimi tri. Aj na stranke vszp sa pise ze preplacaju tri.

miskamimi
21. mar 2013

@cuculik1 ok,dakujem,o to lepšie 🙂

fantinka
21. mar 2013

@nelly3 kúpila som si takú so ženšenom a je tam vyše 300mg kašičky 🙂 tak dúfam, že pomôže.

fantinka
21. mar 2013

@leontinka27 hehe díkes, ja som dnes robila tajne v práci test a už nič, ani duch duchov 😒

fantinka
21. mar 2013

@katusik33 bola si na 1ivf? Ja som tiež tak krvácala veľmi po 1, aj teraz po 2 tak krvácam, bolesti skoro rovnaké, ale krvi, ako na zabíjačke 🙂

katusik33
22. mar 2013

@fantinka ahoj, ano prve ivf. Na odbery dnes ani nejdem kvoli tomu krvacaniu, pojdem az pondelok ked sa to ukludni. Tu kašičku si chcem tiež kupiť, teraz vyskusam vsetko co by mohlo pomoct. Dokonca aj mužovi som uz objednala bylinny extrakt Maca, vraj to zlepšuje spermie, pohyblivosť aj množstvo.
@leontinka27 ahoj, daj vediet ako dopadli odbery. Drzim palce, aby boli pozitivne 😉

leontinka27
22. mar 2013

@katusik33 ahoj dam vediet zazraky necakam......takze budem na tom ako vy.....uz ma z tych hormonov boli vkuse hlava....aj brucho ale dnes ked ich vysadim sa mi ulavi...vysledky budu az okolo jednej......

katusik33
22. mar 2013

@leontinka27 mozno prave teraz ked necakas sa to podari... ja som cakala a verila a vidiš ako to dopadlo.

leontinka27
22. mar 2013

@katusik33. no asi nie na teste nebol ani duchov duch....:(

leontinka27
22. mar 2013

@katusik33 no aj ja som verila a bola tehu len vzdy ao zlym koncom.....vtedy testy na 9 den ukazali ciarocku

fantinka
22. mar 2013

@katusik33 môj muž berie Macu už druhý mesiac a spermiogram mal horší ako predtým....takže neviem...ale mne pomohla s pleťou a žalúdkom. Tak som si ju nasadila aj teraz. Aj femibion, probiofix na trávenie a od apríla tú kašičku.

leontinka27
22. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka kamoska ktora ma baby z brna vravela ze je to asi v tom ze jej dobre nastavili hormony.ona bola 11 krat tehu a az na 12 porodila.ja ale do brna az po lete.

fantinka
22. mar 2013

@leontinka27 a kde to chodíš vlastne? ja som bola na 7 v iscare 🙂

leontinka27
22. mar 2013

@fantinka urcite bude dalsi pokus uspesny........ raz sa nam to vsetkym podati. ....

leontinka27
22. mar 2013

@fantinka ja idem svojmu na desiatu....a chodim do ferti

fantinka
22. mar 2013

@leontinka27 ja som sa dnes spýtala sestričiek, že kedy mi konečne zavolajú pozitívnu správu a ony že a čo ste dostali ms? a ja, že ano silnú a sestrička mi povedala, že to dvojičky určite prídu 😉 takže dnes o 1 čakám negatívnu správu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre