Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

honey13
23. apr 2009

drobec, ahoj, a netestovala si zatial? ja som dnes 7 den po et, tiež ma trošku bolia prsia, ale v podstate bez nejakych važnejších zmien, bolestí a pod.

matelko1
23. apr 2009

drobec ved aj mne sa to zdalo skoro na krv.neviem preco ma tak objednal.ty si mala aj predlzenu kultivaciu?

drobec123
23. apr 2009

nie nemala som PK, ty ? zatial som netestovala, ja sa bojim. teda mam taky vnutorny boj so sebou ze je este skoro, tak mozno cez vikend, mozno az v pondelok. vy budete ?

honey13
23. apr 2009

vieš že tiež som uvažovala, že možno až v pondelok? to budem už 11 den po et. ešte celý budúci týžden čakat, až 4.5. krv, hruza, ale čo už. ja som doma na pn, ale učím sa na štátnice. tak aspon mi to ubieha, aj ked ani učit sa mi nechce

drobec123
23. apr 2009

ja robim, inac by som si to mohla hodit, ostat cely cas doma ! bola som 5 dni po transfere a ten siesty som uz dakovala bohu ze mam pracu 🙂 za pocitacom. aj ked teraz trosku viac stresu, ale neverim ze to moze zapricinit ze sa miminka neusadia a nezahryznu !

honey13
23. apr 2009

to určite, nemat tie štátnice, asi by som tiež bola v práci, tiež to vkladali dve?

linkap
23. apr 2009

🙂 honey13 neboj, to zvladnes.... je fajn ak musis sa na niec sustredit... drzim palce 🙂
baby je to fakt, tazke ale, co neurobime pre babetko 🙂
ja mam 4 den a tiez uz by som chcela aby bol ten 14

honey13
23. apr 2009

a ako sa cítiš?

linkap
23. apr 2009

snazim sa ty ?

linkap
23. apr 2009

🙂 citam co popisali ostatne baby a vzdy sa potesim ked, na konci su // a my tak budeme tiez 🙂

honey13
23. apr 2009

ja takisto, tiež sa nemožem dočkat na naše dve //, určite to vyjde. Kde chodiš do centra?

linkap
23. apr 2009

SPLN KE a ty ?

honey13
23. apr 2009

ja v Iscare BA, ale povodom sme s manželom tiež z vychodu, ale prestahovani do BA

vevericka80
23. apr 2009

ahojte....linkap kedy si mala transfer?....ja som tiez v splne 🙂

linkap
23. apr 2009

Honey mas 1 ET ?

linkap
23. apr 2009

ahoj vevericka 20.4 a ty ?

vevericka80
23. apr 2009

ja tiez 🙂

linkap
23. apr 2009

🙂 dufam ze, budeme stastne //, baby mna tak strasne bolia krize a podbrusko...mam z toho nervy.

vevericka80
23. apr 2009

linkap aj mna a najma ked vela chodim

linkap
23. apr 2009

ahojte ozvem sa zatra 🙂

honey13
23. apr 2009

ano, moje prve ET, mna tiež občas zabolia križe, niekedy v noci ani nemožem spat, a podbruško tiež občas, ale nejake stále nepríjemné bolesti nemám, vevericka80 budeš testovat? ktorý den si po et?

kacarina
24. apr 2009

dobre rano cakatelky 🙂

drobec123
24. apr 2009

baby, ked vas boli v podbrusku - to je dobre znamenie !!! mna teda neboli, preto som tak trosku smutna, ale nadej zomiera posledna !

linkap
24. apr 2009

drobec nebud smutna, mna tiez predtym nic nebolelo, nespinila som a nedostala som mrchu ani na 14 den... isla som na krv a nic ☹ , a kocka co sme si pisali mala to take iste a bola tehu.... tak si vyber, neposudzuj to podla toho 🙂

drobec123
24. apr 2009

ale tak smutna zatial nie som, pokial to je 50:50 tak stale mozem verit ! takze ty si uz skusenejsia, je to tvoje 2IVF ko ? moje prve, mali sme len dve vajicka a tie mi vlozili na 3den (6 a 12 bunkove).

matelko1
24. apr 2009

ahojte baby.
drobec netestovala som,akosi sa bojim.mam take zmiesane pocity.

honey13
24. apr 2009

ahojte, ako sa máte? ja som v noci nemohla spat, už sa mi to zda dlho, a krv ešte daleko, až 4.5., inak som v pohode, kupila som si test, tak neviem, tiež mam take zmiešane pocity, ako ty matelko1, tak neviem, skusim?

drobec123
24. apr 2009

matelko a mala si PK ?

matelko1
24. apr 2009

drobec ano mala som pk.v utorok som bola na odber a v piatok na vklad.

mimka30
24. apr 2009

Ahojte 🙂
Ja idem na vklad v sobotu, ale tiež sa asi testnem skôr, lebo to nevydržím do odberu a zároveň sa bojím, aby mrcha nedošla skôr ako odber ☹ Ale ak sa testnem, tak budem kľudnejšia.

Matelko- ak si mala PK, tak to ukáže na teste skôr, ako pri vkladaní embryjok na 3 deň 😉

Baby, veľmi Vám držím palce, nech tam máte všetky // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre