• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

27. marca 2017 
@dafy juj to neviem pride mi to take drasticke dozvediet sa taku spravu po telefone
15. apr 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka takže budeš? :grinning: ja som si zaumienila ze až na 12 deň predtým som testovala jak bláznivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejake pocity máš alebo niečo
15. apr 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 ako pokracujes? co sat tyka tych bolesti v podbrusku, tak su hrozne. Nie su take bezne krce, ako bezne mavam, ale dokonca take ako keby ma rezali. Uz nepamatam, ci som tieto bolesti mala pri MS po laparke alebo po prvom neuspesom IVF. Od soboty spinim, stale viac a viac, no MS este neprisla. Spravila som 2 testy, vcera aj dnes a obe nagetivne. Este pred vkladom ma prsia boleli (tusim ze to bolo HCG z otrivelle), no v piatok to napatie v prsiach ustupilo. A potom v sobotu prislo spinenie, az take slabsie krvacanie a bolesti. Jasny neuspech...akosi sa s tym neviem zmierit.
15. apr 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 si sa pytala, na zaklade coho usudzujem, ze je koniec? Od soboty spinim a mam strasne bolesti. Nie su take bezne krce, ako bezne mavam, ale dokonca take ako keby ma rezali. Uz nepamatam, ci som tieto bolesti mala pri MS po laparke alebo po prvom neuspesom IVF. Od soboty spinim, stale viac a viac, no MS este neprisla. Spravila som 2 testy, vcera aj dnes a obe nagetivne. Este pred vkladom ma prsia boleli (tusim ze to bolo HCG z otrivelle), no v piatok to napatie v prsiach ustupilo. A potom v sobotu prislo spinenie, az take slabsie krvacanie a bolesti. ...akosi sa s tym neviem zmierit.
15. apr 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy asi budem a zmeny sa snažim si nejak nevsimat aby to nebolo skor vsugerovane
15. apr 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka inac bolesti zacali aj mne asi 10 dni po vklade a silne aj v noci som sa na ne budila co mi spat nedali....mavas bolesti aj pred ms? Ked nie tak to naozaj nemusi byt zle. Ktory den po vklade si?
15. apr 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny vkladali mi 2 a tebe??ja chodim do splnu :slight_smile: uz si po vklade?

@tinkatinulka @jajka1980 dakujem ,drzim vam prsty
15. apr 2013 o 16:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cuculik1 ano, mavam bolesti aj pred MS a dnes je to 9.den po vklade. Bolesti a spinie zacali na 7.den.
15. apr 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka moje to má mrzí, ale možno ešte nic nie je stratené... U mňa to asi tiež nevyšlo lebo vôbec nic necítim áni brucho ani špinemie... :( V stredu ráno testnem
15. apr 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka 9 den este nie je vsetkemu koniec. Este pockaj. Drzkaj sa.
15. apr 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1
@rusalka22
uz je jasne, uz je koniec...uz som zacala krvacat.
15. apr 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 daj v stredu vediet, co a ako...a drzim palce...ked sa nic nedeje, to je urcite dobre znamenie!
15. apr 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka Mojinko je mi to moc ľúto ... Kolký to bol tvoj pokus? Hned ako sa bude dat šup do ďalšieho kola, istotne sa podarí. Dám ti vediet v stredu
15. apr 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 bol to moj druhy, este mam jeden. Ja ale zijem v UK, kde je cakacka na to ovela dlhisa. Na prve som cakala 8 mesiacov, na druhe 12 (ale oddalovalo sa to najpv pre moju laparku, potom kvoli vianociam a potom som zas bola chora)..tak neviem, ci zvladnem to dalsie cakanie.
16. apr 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula268 mne iba jedno, viacej sme nemali :frowning2:
Zajtra bude tomu týždeň...a o ďalší týždeň na krv...
16. apr 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gombicka ANo to cakanie je najhorsie ... Mne ked povedali ze min 5 rokov cakat na darkynu vajicok skoro ma piclo. Za dva roky sme sa posunuli o dve miesta :( Neboj do tretice vsetko vyjde ..
16. apr 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna čiarka ... A je koniec :(
17. apr 2013 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 nemyslim, ze je koniec...ved dnes mas len prvy den, ked HCG MOZE uz byt deteknute...to vsak neznamena, ze tam nie je, mozno je ho len malo. Pockaj este aspon 2 dni.
Si myslim, ze pokial nespinis a nemas bolesti, ze je dobre.
17. apr 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny drzim palce nech stastivo prejde ten druhy tyzden...ten je asi najtazsi. Ja ho uz mam za sebou...a ani este neskoncil :(
17. apr 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny nevadi hoci len jedno, urcite je to bojovnik :slight_smile: drzim prsty, aby ti to vyslo..ja budem mat zajtra tyzden, co mi vlozili...a co budes i testovat, doma,ci pockas na krv?
17. apr 2013 o 13:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka nemyslím .. Lebo viem ako som sa cítila pri úspešnom KET :( dúfam že moji dvaja mrazacikovia sa rozmrazia ...
17. apr 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
ja som dnes testovala som 8 deň po ET a som skusila testovať.Takže najskôr bol duch,ktorý som videla asi iba ja :slight_smile: ale asi po hodine ked už som išla test vyhodiť tam bola viditeľná čiarka,je to vôbec možné???? Uvidím na 10 deň či ma drobec prekvapí,alebo budem smútiť.
17. apr 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambula268 ... Nebudem testovať, za tie roky som sa natestovala až až...počkám si pekne na krv......

...berieš utros? Lebo ja ano, a som z neho strašne nafúknutá...aj ma pobolieva podbrusko...ako keby mala prísť mrcha...pobolieva ma to cez deň, ale aj v noci...vôbec neviem čo si o tom mám myslieť...
17. apr 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gombicka ..dakujeeeem
17. apr 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuratenko11 zaaaaavidím :slight_smile:
17. apr 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 ...môžem sa ťa spýtať ako si sa cítila po ket?
17. apr 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuratenko11 ...a pociťuješ niečo čoby naznačovalo tehu? Ako zvládaš utros? Já máj dnes týždeň po vklade, a boli ma už niekoľko dni podbrusko...

Držím palčeky, aby čiarka silnela :slight_smile:
17. apr 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny pri úspešnom KET ma bolelo bruško a stavy ako pred poriadnou chrípkou... Teraz iba trošku bruško pár dní a nič. Pri úspešnom som jeden den aj trošku špinila
17. apr 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 ...hm, a cítila si podbrusko ako pred mrchou? A bolelo to moc? A utros si ako znášala?
17. apr 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolelo to dosť myslela som že mám chytený mechúr
17. apr 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok