Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

matelko1
24. apr 2009

mimka ved prave preto ja netestujem,aby som sa zbytocne neznepokojovala.

honey13
24. apr 2009

Baby. prosim Vas, čo je to PK?

mimka30
24. apr 2009

Honey- PK je predĺžená kultivácia, to znamená, že embryjká vkladajú neskôr teda na 5 deň, aby vybrali tie najlepšie. Ale to sa robí ak je viac ako 4 vajíčok oplodnených.

Matelko- aj ja som si povedala, že sa asi netestnem, ale to napätie je hrozné, však? 😉

matelko1
24. apr 2009

mimka to napatie je strasne.ja som dost vystresovana.

drobec123
24. apr 2009

matelko, tak potom si nemala PK. vkladali ti len trojdnove emryjka ako mne. ja som mala v sobotu odber a utorok vklad. mas este nejake mrazaciky ?

honey13
24. apr 2009

dakujem, no mi sme mali asi bez pk, lebo 4 oplodnene boli, a dve nam vložili. Mimka30, ktory den si dnes po et? Kedy idete na krv?

mimka30
24. apr 2009

Matelko verím ti, ale ber to tak, že budúci týždeň už budeš vedieť, čo a ako. 😉 Mňa to ešte len čaká 😀
Inak to je fajn, že si mala PK hneď pri prvom ivf.
Mne sa to pri prvom nepodarilo, ale teraz pri druhom som mala pri odbere 31 vajíčok 😅 😅 a máme aj my PK 🙂

mimka30
24. apr 2009

Honey- ja ešte len zajtra idem na vklad. 🙂 Ale poznám to čakanie 😉 pri prvom som sa testovala skoro každý deň a to nebolo moc dobré, lebo som furt plakala keď som videla len jednu / ☹

Honey- a ty si ktorý deň? Nebojkaj sa, uvidíš že budeš tehuľka 🙂 Teraz je leto, teplo a to je baby dobrý čas na ivf 😉

honey13
24. apr 2009

Tak to dufam, že nam to vyjde, ja som dnes 8 den po et, mysliš, že by test už ukazal? Asi je to všetko tak individualne, že? Pri prvom si mala vždy len jednu /? To je mi luto, ale teraz baby, teraz je náš čas. 😉

matelko1
24. apr 2009

drobec ano mam aj mrazacikov.
mimka tebe drzim palce a dufam,ze vsetky budeme tehulky.

mimka30
24. apr 2009

Honey- ak si nemala PK, tak by som sa na tvojom mieste testovala až na 10. deň. Vtedy to je istejšie 😉

Pri prvom som sa testovala od 7 dňa a to bolo mooooooooc skoro. Správne, teraz je náš čas 😉 Ja som bola na prvom na jeseň, pršalo, bola zima ale teraz je teplúúúúúúúúúúčko a je ten čas baby 🙂 🙂 🙂

mimka30
24. apr 2009

Matelko ďakujem ti 😉 aj ja tebe a nááááám všetkým. 😉 Uvidíme zajtra či aj nám niečo ostalo na zmrazenie 😉

Baby- idem nakúpiť do obchodu, ale potom prídem a pokecáme 🙂 🙂 🙂

Držkajte sa zatiaľ všetky a hlavne hladkajte si brušká 🙂 🙂 🙂

kacarina
24. apr 2009

mimka30, drz sa zajtra 😉

honey13
24. apr 2009

Ok, dakujem, tak to vyskušam, nedelu alebo pondelok, dam vam určite vediet, inam som rada, že tento sposob komunikacie je, je to super, aspon sa mam komu vypisat, manžel v práci, rodičia a svokrovci daleko, tak aspon že toto, ved my najlepšie vieme, čo sme to absolvovali. Mimka30 kde chodiš do centra? ja do iscare.

deny3
24. apr 2009

honey - ja som testovala už 8. deň a boli //, síce tá druhá strašne slabá, ale bola. Dva týždne čakať je veľa, to poznám 😀

honey13
24. apr 2009

tak to gratulujem deny3, a potom si ešte testovala, či si počkala na krv?

drobec123
24. apr 2009

deny gratulujem aj ja ! tak nam povedz ake si mala a nemala priznaky, nech sa pekne porovnavame a tesime sa ze aj na nas s anieco nalepilo 🙂

honey, mimka a ja chodime do Ferticentra v BA.

deny3
24. apr 2009

testovala som každý druhý deň až do krvi, aj potom, či náhodou nemiznú //

deny3
24. apr 2009

V deň ET večer krv na gaťkách a potom už len pocity ako pred krámami, ale aj napriek tomu som verila, že som v tom. Nepozorujete sa veľmi, nepridáva to, poznám, treba sa niečim iným zamestnať alebo len tak leňošiť. A občas si pohladkať bruško a povedať niečo pekné bambuľkám. Ja každej držím silno palce, viem čím každá prešla a hlavne teraz prechádza. A viem, že potom budete zbožňovať svoje bábetka, čo ženy, ktoré normálne otehotneli nikdy nepochopia. A treba ísť vonku na slniečko, nech majú bábetká energiu. 😀 😀 😀

kiara15
24. apr 2009

ahojte bambulky prepacte ze som sem tak vtrhla ale som po transfere respektyve vcera mi ho robili a chcem sa opytat kedy ste testovali a ake ste mali pocity? 🙂

drobec123
24. apr 2009

deny, dakujeme !
no horsie je ze ja teda nic necitim nieze len teraz, ale ani pred M, ja nemam ziadne priznaky 🙂 ale to moze byt vlastne dobre znamenie ze ani teraz nic necitim ! a nepozorujem sa, najma nie je kedy a ani co - ved som uplne rovnaka len po utrosi mam vacsie napucene brusko !

honey13
24. apr 2009

Ahoj kiara, ja som dnes 8 den po transfere a ešte som netestovala, ale možno? inak trošku prsia, trošku kríže, podbruško, ale nie je to nič strašné. Hlavne pozitivne mysli, všetky spolu, podarí sa nám to 🙂Pekne oddychuj, ja som už spomínala, že som na PN, ale aj kvoli štátnici, končím totiž ešte VŠ, tak sa učím, alebo snažím sa 😉

honey13
24. apr 2009

a presne, aj ja mam take napučene bruško, inak ten ferticen je niekde blizko iscare? ten je na šulekovej.

mimka30
24. apr 2009

Baby ešte furt som nešla do obchodu, sa tu motkám hore, dole 😀 😀 😀

Honey- ja chodím do Ferticentu. 🙂 Ja som najprv uvažovala nad Iscarom, potom aj nad Košicami, lebo rodičia bývajú pri Košiciach, ale nakoniec som sa rozhodla pre Ferticent a som veľmi spokojná 🙂

Kiara- to je ešte skoro testovať, ak ti len včera robili vklad.

Drobec- hneď daj vedieť výsledok ak budeš vedieť 😉

kiara15
24. apr 2009

honey dakujem aj ja som PN lebo ja v praci mam zhon 😉

honey13
24. apr 2009

mimka30 si doma, alebo pracuješ?

honey13
24. apr 2009

kiara, tak to presne aj ja, som rada, že som doma, i ked, ako hovorim, to čakanie? ale vydržíme,

mimka30
24. apr 2009

Honey- som doma na PN. Aj ty??? Podľa mňa je to lepšie, lebo ja robím sestričku a to dvíhanie pacientov a celkovo byť v nemocničnom prostredí nie je dobré pre bábenka.
Ty už budeš mať štátnice??? Tak sa držkaj, nech to dobre dopadne. 😉

kiara15
24. apr 2009

mimka viem ze to je skoro ale asi kolko ste potom testovali a tiez vas pobolieva maternica? 😉

kiara15
24. apr 2009

honey aj ti drzim palceky ku statniciam 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre