• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

22. júla 2017 
@jankaknm musime len cakat...hlavne sa netestuj, lebo to ti na psychike moc neprida...ja som si tentokrat povedala ziadne testovanie i ked ich mam doma :grinning: ...kaslem na to co ma byt to bude...ten tyzden este vydrziim
29. apr 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfromuk jasne, setrim sa, len lezim dnes :slight_smile: mam sedavu pracu a dokonca na ine poschodia budem chodit vytahom, takze malo by to byt ok. ak este k tomu priratame stredu volnu, sveta zit :slight_smile:

ja pojdem von poobede:slight_smile: papa
29. apr 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 to si dobra, ja som si testy kupila tu od jednej v bazare a kedze to urcite pride asi az v piatok, tak mozem testnut az v sobotu. To uzbudem mat 2 dni pred MS. To mi uz urcite ukaze //, iny vysledok nechcem ani vidiet. :slight_smile:
29. apr 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyfromuk ahoj, ďakujem za povzbudenie, mala som PK, vkladali mi 5-dňové embryjko..jedno...tri nám ešte ostali... :wink:
29. apr 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankaknm :grinning: ja ich mam tiez odtialto...budem drza palce...ja mam termin mrchy zajtra...vklad mi robil na 22DC
29. apr 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 jej ahoj ti si bola na vklade ake super... ja som musela ist potom na kyretaz :frowning2: ake ti vkladali?
29. apr 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 jjj viem moja.. mrzi ma to :frowning2: ...vkladali mi blastocystu
29. apr 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 jej super takze si mala aj pk? a co kolky den si? drzim ti palceky aj na nohach... :slight_smile:
29. apr 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi13 Super, tak to sme na tom uplne rovnako, akurat ty si mala vklad o den neskor ako ja!!! Mne tiez vkladali jednu expandovanu blastocystu po PK 5 dni a 3 zamrazili. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak to nam musi obom vyjst, inak to nevidim! Tesim sa na dobre spravy a potom si mozeme vymienat tehu rady :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. apr 2013 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denulka85 zlata si dakujem ...dnes som 8 den o tyzden krvicka...rozhodla som sa netestovat :slight_smile: ....
29. apr 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 hej? mne na 19DC, tak dufam, ze to nebolo skoro, ale ved ty uz mozes zajtra testovat :grinning: vydrzis az na krv? :slight_smile: (ta len podpichujem). Mam niekedy aj 33 dnove cykly, tak rozne, no nam uz nepride najblizsich 9 mesiacov. :sunglasses:
29. apr 2013 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankaknm v to pevne verim :grinning: ...ja mavam tak 31DC ked neberiem nic...ae teraz je to aj tak vsetko zchaosene...19DC na vklad je uplne v pohode...skor ja som to mala neskor naplanovane z dovodu nizkej sliznice
29. apr 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 a kolko je malo? mne pred vkladom ani nemerali ani nepovedali. Iba na ten 14DC som mala 11 mm.
29. apr 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm no tych 7mm je minimumna vklad, ale v niektorých pripadoch ked je problem s rastom robia aj po 7mm...ty si mala krasnu :wink:
29. apr 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyfromuk skvelé, aj ja sa teším!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: musí to dobre dopadnúť! :wink:
29. apr 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam smutnu spravu. Moje nizke HCG mi potvrdilo moje obavy - je to mimomaternicove. Tak som v nemocnici a cakam, co so mnou urobia.
29. apr 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka robi ti aj utz ci len na zaklade hcg ti to povedali.....ja som mala tri krat nizke a nikdy to nebolo mimomaternicove aj ked na utz nebolo nic vidno lebo hodnoty boli nizke....
29. apr 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka ahoj, neviem, ci ti to pomoze, pravdepodobne to mas uz prestudovane, ale nasla som tu raz tabulku s velkymi odchylkami, cize aj nizke moze byt ok... http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/medicina/anatomie-lidske-telo/hladina-hcg-hodnota-hcg-v-krvi-na-zacatku-tehotenstvi-tehotenske-testy-a-jejich-kvalita
neviem, v ktorom si tt, ani nic blizsie, ale drz sa
29. apr 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cuculik1 uz aj utz...potrdili to 2 rozny doktori, v roznych nemocniciach. No nastastie HCG opadlo a doktorka vravela, ze heart beat nepocula, tak to mozno vyzera ze to odumrie samo. Prave cakam na ortiel.
29. apr 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 myslis ze vydrzis???? ja by som asi nevydrzala.... mala si pk? aky pocit mas?
29. apr 2013 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gombicka moja to mi je luto ze si tym musis prechadzat. Aj to cakanie je neprijemne.....ked uz sa tak stalo tak by bolo aspon dobre nech to samo odide a nemusia operovat.
30. apr 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HOLKY MOJE TAK PROBĚHL TESTÍK A MÁME TAM DVĚ DÁLNICE ...NEMŮŽU TOMU UVĚŘIT ta druhá je ještě slaboučká ale je tam a je dost vidět dnes jsem 11 den po ET. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2013 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denulka85 no dufam, ze ano :slight_smile: ...ano mala som PK...dnes mam termin mrchy a aj sa zacalo prejavovat...krize, brucho
30. apr 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 neboj urcite budes teraz pozitivna verim ze ti to vyslo....
30. apr 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 zlata si :slight_smile: ...dam vediet
30. apr 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makovicka53 velmi ti drzim palce... kedy ides na krvicku?
30. apr 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mufyxa gratulujeeem a drzim palce :wink:
30. apr 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 v pondelok 15 den po to vychadza a dakujeeem moc
30. apr 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 juj tak budem na teba mysliet, to uz mas za chvilu
30. apr 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makovicka53 ahoj, ako? uvidis mrcha si da dlllllllllhu dovolenku :slight_smile:
30. apr 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok