• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

27. mája 2017 
@rusalka22 Potichucky blahozelam aj ja :slight_smile: Netestuj zajtra, az o 2 dni, hcg stupne za dva dni, nech zbytocne nestresujes zajtra :slight_smile:
21. máj 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko Tak tiež si si toho veľa vytrpela, a verím že teraz budete úspešní ... Moc ti budem držať palce
21. máj 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka1980 Ďakujem moc.... No uvidíme
21. máj 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka presne to aj mňa napadlo ako budem isto zajtra stresovať a pri okne porovnávať .... No neviem či vydržím si zajtra test neurobiť :frowning2:
21. máj 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 ďakujem krásne... a vieš čo ti poviem testuj aj zajtra aj pozajtra!!! lebo keď nebudeš testovať budeš vo väčšom strese ako keď testneš :wink: ja budem určite testovať stále... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 je to ok,toto je môj 9.deň po KET a teraz sa mi ten zázrak práve zobudil.Gratulujem :dizzy_face:
21. máj 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mominko :slight_smile: výrobcovia testov by mali z nás radosť :grinning: Asi to fakt Nevydržím !
21. máj 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monita81 Jéj potešila si ma :slight_smile:
21. máj 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 tak sa netráp a testuj... veď aj farmaceutický priemysel musí z niečoho žiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: už by nám mali urobiť nejakú akciu, aspoň každý piaty test zadarmo :grinning:
21. máj 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko no to hej :grinning: v lekárni na mna tak divne pozerali koľko ich kupujem :D
21. máj 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 jaj moja keby aspoň toľko nestáli :confounded: už nech sú fazuľky aj u mňa v brušku a môžme teeeestovať :wink:
22. máj 2013 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko Uvidíš ako im bude u teba krásne! Teším sa s tebou.
Dnes druhý test a nezdá sa mi že by nejako zosilnel..
22. máj 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 trdlo HCG stúpa každý druhý deň a hlavné je že nevybledol :wink: ešte sa rozhodnúť či dve fazuľky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko Dík :slight_smile: No pri Et som aj ja velmi rozmyslala a nakoniec sme dali jedno nakoľko zmrazovanie embrií v heliose je na super úrovni .... Ale ked mi to nevyšlo velmi som lutovala že som si nedala 2 ... Potom po KET som chvíľku čakala jednovajecne dvojčatá ale potom jedno odumrelo .. Ale predstav si keby som si dala vložiť dve a potom z toho by boli tri :slight_smile: nevadilo by mi to len určite by som ich v poriadku nedonosila. Je to ťažké rozhodnúť sa .
22. máj 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 je veď aj mňa napadli tie trojky...mám aj bratov jednovaječné dvojičky a veľa jednovaječných v rodine tak neviem... :unamused:
22. máj 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko Keby to nebolo také ťažké vynosiť viac babatiek tak by som ani nerozmyslala... Len keď je to take ťažké ... No tak ty máš poriadnu pravdepodobnosť že sa v brušku rozdelia :slight_smile:
23. máj 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 dnes mám trošku stres začala mi ovulácia ale neviem či vajka môžu aj samé odísť či pri stimulke nie :unamused:
23. máj 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko jój to ja neviem, snáď vajka pekne zostanú na mieste...
23. máj 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 no nech už je ráno, som trošken nervózna :unamused:
23. máj 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko A doktor nepovedal nič ?
23. máj 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 no ja som bola na kontrole naposledy v pondelok a vajok bolo 19 a najväčšie malo 12mm a mám ísť zajtra... :unamused:
23. máj 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko Och keby som ja mala toľko vajíčok :grinning: nebooooj bude dobreeeeeee, držím palce
23. máj 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 to neznamená istý úspech :unamused: ale ja verím, že bude nech by bolo aj jedno tak by bolo určite to správne...keď niečo robím tak poriadne a keď vrhnem vajká tak riadnych bojovníkov :grinning:
23. máj 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko To je správna reč! Určite to budú super bojovníci! Mne keď bolo povedané že na darkyňu vajíčok budem čakať 5 rokov v poradovníku, skoro som sa zrutila.. naštastie po 2 rokoch som zohnala babu ktorá bola ochotná... A povedala som si že keď som tolko toho už prežila a koooonečne prišla na rad, tak to proste musí vyjsť ! A ani som nedúfala že ešte nám zostanú mrazáčikovia. Uvidíš že to bude ok
23. máj 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes čiarka zoslabla :(
25. máj 2013 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 ahoj moja a robila si test tej istej značky a citlivosti?
25. máj 2013 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko hej, myslím že na 13. deň to už mali byť koľajnice :( a ty ako ??
25. máj 2013 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rusalka22 Klud, mne tiez nesilneli testy tak ako by som cakala. test na 13. ani 14. den po vklade vobec nebol taky dokonale presvedcivy.... Krv a narast hcg z krvi je podstatny. A asi sme mali aj rovnake testy sa mi zda. Podstatne je, ze si ho zachytila, teraz uz len krv je smerodajna.
Spravila som za 5 dni asi 30 testov :slight_smile:
25. máj 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rusalka22 moja hlavne kľud a počkaj na krvičku :wink: mne aj koordinátorka hovorila, že tie testy sú v poslednom čase nie moc dobré a krvička je istota... no ja dnes posledné inj. a v pondelok ráno OPU...
25. máj 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko ale ti to tiez uletelo, ze? Tak strasne drzim v pondelok prsty, nech su vajka dobre, nech sa pekne oplodnia...
Davate si aj PK? alebo vkladate hned o dva dni?
25. máj 2013 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok