Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mauerka
21. máj 2013

@rusalka22 Potichucky blahozelam aj ja 🙂 Netestuj zajtra, az o 2 dni, hcg stupne za dva dni, nech zbytocne nestresujes zajtra 🙂

rusalka22
21. máj 2013

@mominko Tak tiež si si toho veľa vytrpela, a verím že teraz budete úspešní ... Moc ti budem držať palce

rusalka22
21. máj 2013

@jajka1980 Ďakujem moc.... No uvidíme

rusalka22
21. máj 2013

@mauerka presne to aj mňa napadlo ako budem isto zajtra stresovať a pri okne porovnávať .... No neviem či vydržím si zajtra test neurobiť ☹

mominko
21. máj 2013

@rusalka22 ďakujem krásne... a vieš čo ti poviem testuj aj zajtra aj pozajtra!!! lebo keď nebudeš testovať budeš vo väčšom strese ako keď testneš 😉 ja budem určite testovať stále... 😝

monita81
21. máj 2013

@rusalka22 je to ok,toto je môj 9.deň po KET a teraz sa mi ten zázrak práve zobudil.Gratulujem 😵

rusalka22
21. máj 2013

@mominko 🙂 výrobcovia testov by mali z nás radosť 😀 Asi to fakt Nevydržím !

rusalka22
21. máj 2013

@monita81 Jéj potešila si ma 🙂

mominko
21. máj 2013

@rusalka22 tak sa netráp a testuj... veď aj farmaceutický priemysel musí z niečoho žiť 😝 už by nám mali urobiť nejakú akciu, aspoň každý piaty test zadarmo 😀

rusalka22
21. máj 2013

@mominko no to hej 😀 v lekárni na mna tak divne pozerali koľko ich kupujem :D

mominko
22. máj 2013

@rusalka22 jaj moja keby aspoň toľko nestáli 😖 už nech sú fazuľky aj u mňa v brušku a môžme teeeestovať 😉

rusalka22
22. máj 2013

@mominko Uvidíš ako im bude u teba krásne! Teším sa s tebou.
Dnes druhý test a nezdá sa mi že by nejako zosilnel..

mominko
22. máj 2013

@rusalka22 trdlo HCG stúpa každý druhý deň a hlavné je že nevybledol 😉 ešte sa rozhodnúť či dve fazuľky... 😝

rusalka22
22. máj 2013

@mominko Dík 🙂 No pri Et som aj ja velmi rozmyslala a nakoniec sme dali jedno nakoľko zmrazovanie embrií v heliose je na super úrovni .... Ale ked mi to nevyšlo velmi som lutovala že som si nedala 2 ... Potom po KET som chvíľku čakala jednovajecne dvojčatá ale potom jedno odumrelo .. Ale predstav si keby som si dala vložiť dve a potom z toho by boli tri 🙂 nevadilo by mi to len určite by som ich v poriadku nedonosila. Je to ťažké rozhodnúť sa .

mominko
22. máj 2013

@rusalka22 je veď aj mňa napadli tie trojky...mám aj bratov jednovaječné dvojičky a veľa jednovaječných v rodine tak neviem... 😒

rusalka22
23. máj 2013

@mominko Keby to nebolo také ťažké vynosiť viac babatiek tak by som ani nerozmyslala... Len keď je to take ťažké ... No tak ty máš poriadnu pravdepodobnosť že sa v brušku rozdelia 🙂

mominko
23. máj 2013

@rusalka22 dnes mám trošku stres začala mi ovulácia ale neviem či vajka môžu aj samé odísť či pri stimulke nie 😒

rusalka22
23. máj 2013

@mominko jój to ja neviem, snáď vajka pekne zostanú na mieste...

mominko
23. máj 2013

@rusalka22 no nech už je ráno, som trošken nervózna 😒

rusalka22
23. máj 2013

@mominko A doktor nepovedal nič ?

mominko
23. máj 2013

@rusalka22 no ja som bola na kontrole naposledy v pondelok a vajok bolo 19 a najväčšie malo 12mm a mám ísť zajtra... 😒

rusalka22
23. máj 2013

@mominko Och keby som ja mala toľko vajíčok 😀 nebooooj bude dobreeeeeee, držím palce

mominko
23. máj 2013

@rusalka22 to neznamená istý úspech 😒 ale ja verím, že bude nech by bolo aj jedno tak by bolo určite to správne...keď niečo robím tak poriadne a keď vrhnem vajká tak riadnych bojovníkov 😀

rusalka22
23. máj 2013

@mominko To je správna reč! Určite to budú super bojovníci! Mne keď bolo povedané že na darkyňu vajíčok budem čakať 5 rokov v poradovníku, skoro som sa zrutila.. naštastie po 2 rokoch som zohnala babu ktorá bola ochotná... A povedala som si že keď som tolko toho už prežila a koooonečne prišla na rad, tak to proste musí vyjsť ! A ani som nedúfala že ešte nám zostanú mrazáčikovia. Uvidíš že to bude ok

rusalka22
25. máj 2013

Dnes čiarka zoslabla :(

mominko
25. máj 2013

@rusalka22 ahoj moja a robila si test tej istej značky a citlivosti?

rusalka22
25. máj 2013

@mominko hej, myslím že na 13. deň to už mali byť koľajnice :( a ty ako ??

mauerka
25. máj 2013

@rusalka22 Klud, mne tiez nesilneli testy tak ako by som cakala. test na 13. ani 14. den po vklade vobec nebol taky dokonale presvedcivy.... Krv a narast hcg z krvi je podstatny. A asi sme mali aj rovnake testy sa mi zda. Podstatne je, ze si ho zachytila, teraz uz len krv je smerodajna.
Spravila som za 5 dni asi 30 testov 🙂

mominko
25. máj 2013

@rusalka22 moja hlavne kľud a počkaj na krvičku 😉 mne aj koordinátorka hovorila, že tie testy sú v poslednom čase nie moc dobré a krvička je istota... no ja dnes posledné inj. a v pondelok ráno OPU...

mauerka
25. máj 2013

@mominko ale ti to tiez uletelo, ze? Tak strasne drzim v pondelok prsty, nech su vajka dobre, nech sa pekne oplodnia...
Davate si aj PK? alebo vkladate hned o dva dni?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre