Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lubanka
28. máj 2013

@rusalka22 blahoželám k tehu a prajem ti, nech ide všetko ako má... 😉 dúfam, že o pár dní budem môcť aj ja takúto radostnú správu napísať 😉

maxilienka
28. máj 2013

@rusalka22 GRATULUJEM! TO JE UZASNA SPRAVA! 😀

rusalka22
28. máj 2013

@lubanka Ďakujem, určite áno 🙂 moc moc držím palce... Pred mesiacom som bola taká nešťastná ... Dievčatá každá jedna čo týmto prejde si to zaslúžime!

rusalka22
28. máj 2013

@maxilienka Ďakujem dúfam že to bude dobre pokračovať 🙂

anitram888
29. máj 2013

Ahoj dievčatá. Všetkým vám veľmi držím palce, aby vám to vyšlo. ja som pred rokom absolvovala jeden neúspešný ET a tri neúspešné KET. ☹ Keď to nevyšlo, tak som rezignovala, objednali sme si dovolenku a 5.7. sme si kúpili psa. A...stal sa zázrak - podľa vyjadrenia lekára som 6.7. otehotnela. A to úplne prirodzene. 🙂 Pevne verím, že sa to podarí aj vám všetkým. Psychika urobí neskutočne veľa. 😉 Zostali mi však nejaké lieky, ktoré mi je ľúto vyhodiť, keďže sú veľmi drahé. Ak niektorá budete chcieť, tak vám ich rada darujem. Zostal mi Decapeptyl - 4 injekcie, celé balenie utrogestanu a polovičné balenie estrimaxu. Najlepší by bol osobný odber z okolia Žiliny. 😝

lubanka
29. máj 2013

@anitram888 blahoželám 😵 a čo máte? myslím bábo... bábiku alebo chlapčeka? prajem vám veľa zdravíčka, šťastíčka, nech vaše dni napĺňa iba radosťou 😵

anitram888
29. máj 2013

@lubanka Ďakujem krásne za blahoželanie. Máme dievčatko - maximálne poslušné. 😝

ludi123
29. máj 2013

dievcence, sli ste po transfere do prace? alebo sa odporuca oddychovat? dik

lubanka
30. máj 2013

@ludi123 no ja tento krát som si vzala 2dni dvoču (a nasledoval víkend, takže dokopy som bola doma 4dni) a potom som šla do práce... ešte čakám ako dopadnem 😉 ale absolvovala som už 2xIVF, 5xKET... a poviem ti, skúsila som hneď na druhý deň do práce, ostať doma celé 2týždne... všetko jedno 😉 keď to výjsť má, tak to víjde aj keby na tebe drevo káľali... a keď nemá, môžeš sa ovatičkovať a meditovať... je to jedno 😉 vlastná skúsenosť 😵

lubanka
30. máj 2013

@ludi123 a ešte niečo... 1 IVF mi vkladali 2embryjká, obe sa uchytili (aj keď potom nasledoval predčasný pôrod, ale to je už o inom...) a keby si ma videla, čo som robila... mala som hrozne nafúknuté brucho niečo cez mesiac po OPU 😠 a keďže sme nikomu nič nepovedali, tak som nechcela, aby si niečo všimli... nosila som samé sťahovacie veci, korzety a lietala jak pes otrhnutý z reťaze... myslela som totiž, že hneď na prvý krát to výjsť nemôže, lebo som mnou boli baby (jedna bola už 7x IVF a druhá 11xIVF!) a tie mi povedali, aby som ani nečakal, že hneď na prvý krát to výjde...
myslím, že preto sa vtedy zadarilo (a odvtedy už nič) lebo moja hlava bola "voľná"... teraz už každý pokus beriem nejako krčovito... 😖 takže ak nemáš fyzicky náročnú prácu... nemusíš dlho zostávať doma... skôr sa nejako pokús "uvolniť" psychiku 😉

ludi123
30. máj 2013

baby tak som dnes po ET.. co mam robit aby to vyslo ? sem s radami 🙂))) testy mi v centre zakazali robit, ale asi to nevydrzim ...

lubanka
30. máj 2013

@ludi123 držím ti prsty, nech ti to výjde, ale poviem ti, zbytočne ti budeme dávať kde jaké rady... už som ti spomínala, ak to má výjsť, tak výjde, ak nie, môžeš aj neviem čo skúšať... tak sa len ukľudni a rob to, čo je ti príjemné... neprepínaj sily, ak môžeš pospi si, pozri dobrý film, prečítaj knihu... to čo máš rada... a zajtra si môžeš dať malinkú prechádzku, ale všetko s mierou a aby si sa cítila v pohode 😉 ak chceš naozaj niečo, tak papaj ananás, to pomáha na uhniezďovanie 😉

ludi123
30. máj 2013

@lubanka no skusim teda ten ananas :D uz som pisala drahemu, nech mi ho kupi, ze uz mam tehotenske chute 🙂))

sudabe
30. máj 2013

@ludi123 aj mozem poradit nerob nic namahave do prace mozes ist pokial tam nerobis nejaku tazku pracu, pi vela tekutin bud v klude ziaden stres a bude vsetko ok. drzim palce.

ludi123
30. máj 2013

@sudabe no o tej vode pise viacero kociek, takze uz do seba lejem 🙂 inak ked citam zopar stran dozadu, tak neviem, coho sa drzat - ci mysliet pozitivne a verit, ze sa to podari alebo kaslat na to, lebo sa podari prave vtedy, ked to clovek najmenej caka 😀

karkana
30. máj 2013

@ludi123 určite musíš veriť, že sa to podarí 😉 a klud nestresuj,hm,ak sa dá,toto čakanie je najhoršie,

sudabe
30. máj 2013

@ludi123 ka som stale verila a dufala ze to vijde, povedala som si ze musi. a vyslo zatial som v 15 tyz. a to hned prvy krat.

jajka1980
31. máj 2013

@ludi123 Ahoj..Hlavne treba myslieť pozitívne ,veriť,že sa to podarí a veľmi sa nesledovať... 😉 + nič ťažké nedvíhať, no aj pohyb je dôležitý.. 😉 Takže držím palce...

mominko
1. jún 2013

@ludi123 ahoj tak sme na tom skoro rovnako, ja som mala ET včera...koľko ste dali vložiť?

ludi123
1. jún 2013

@mominko ja len jedno 🙂 podarilo sa ziskat len 4 vajicka, 1 bolo prazdne, 1 zle, 2 boli OK, z toho len jedno sa podarilo oplodnit, takze na vyber sme nemali 🙂) ale dala by som vlozit tak ci tak len jedno, ale je mi luto, ze nemam ziadnych mrazacikov :(

rusalka22
1. jún 2013

@mominko jeeeej no ako sa cítiš ?? Koľko ti vložili fazuliek ?

mominko
1. jún 2013

@rusalka22 ahoj cítim sa dobre a fazuľky sme dali dve, boli včera dve pekné blastocysty tak som tam tú jednu nemohla nechať 😉 dnes volali, že ostali do dnes 3 na mrazenie ale manžel to zamieto, že žiadne mrazenie, že teraz sa to podarilo a hotovo...

mominko
1. jún 2013

@ludi123 my sme nedali mraziť...podarilo sa to a hotovo 😉

maxilienka
1. jún 2013

@mominko jasné, takto sa mi to páči - pozitívne myslenie a presvedčenie že to určite vyjde. Tak to má byť. Držkaj sa a píš ako sa cítiš, ako sa máš a čo nového 🙂

mominko
1. jún 2013

@maxilienka cítim sa dobre ale dnes ma pobolieva podbruško a dnes som sa cítila akoby na mňa išla choroba a mala som zvýšenú teplotu 36,9 čo u mňa nebýva...ale snáď na mňa nič nelezie akurát tak tehu vírus 😉

jajka1980
1. jún 2013

@mominko Držím palce...a babule nech sa pekne zahryznú. 😉
Bolesť v podbrušku je dobré znamenie , tak isto únava...

mominko
2. jún 2013

@jajka1980 si zlatá ja som dnes som stresom vybehla z postele že som dostala mrchu ale nič...

rusalka22
2. jún 2013

@mominko to co odpisujes a aj tá horucka u mna znamenala tehu pri dcérke .... Presne som si myslela že ochoriem 🙂

mominko
2. jún 2013

@rusalka22 no to by bolo skvelé keby to znamenalo tehu 😉 ale že by tak skoro?

rusalka22
2. jún 2013

@mominko pri Et je to šikovnejsie ako pri KET 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre