• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

27. júla 2017 
kacarinka, dakujem . A k tomu testovaniu , ja sa nechcem skor tesnut, robim to den pred krvou, aby som sa nezlozila. aj tak ked som volala kvoli krvi...a povedali mi ze...nic, tak som mala taku hrcu v krku, ze som ani nevedela povedat dovidenia. Prepacte :slight_smile: preto som si teraz povedala ze, kaslem na to co ma byt bude. :slight_smile:
24. apr 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to si snazim teraz hovorit aj ja ... ale ked sa tak vidim, som zvedava, co budem hovorit koncom buduceho tyzdna :grinning: :sweat_smile:
24. apr 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacarinka urob ako to budes citit, ved vies ake su testy :slight_smile:
24. apr 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: inac uz mam mensie bolesti , tak som rada... a ty ako sa citis ?
24. apr 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som trosku ospala, vcera zacala kyselina po kazdom jedle, prska ma bolia, podbrusko a hlava sa ohlasia len obcas a mierne ... tak neviem .... ten prvy raz som to asi inak prezivala, ale mala som sa tusim horsie, brucho ma fest bolelo ...
24. apr 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacarina a ktory den si po vklade?mozno si to pisala,ale nechce sa mi citat spätne.
prsia aj mna bolia ,aj v podbrusku sem-tam,nie vzdy,tak som zvedava,neviem.zajtra asi testnem.
24. apr 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. den
24. apr 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tu sa stretávajú nádejné čakateľky :slight_smile: ?
podľa mňa tie bolesti ktoré sledujete sú iné po KET a iné po čerstvom odbere a následnom ET
Testík by sme asi nemali robiť skôr ako 8-10 deň, lebo ak bol ešte deň ET pichnutý Pregnyl, tak to môže maskovať výsledok. Všetkým držím palce!!!!!! :slight_smile:
24. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa stretavaju januarovky :slight_smile: ja som dnes 10den po ET a stale nie som presvedcena ze uz je ten cas testovania. takze asi to necham na pondelok, nech si nepokazim vikend !
kacarina, ta kyselina moze byt dobre znamenie, aspon vela tehu bab to malo, aj ked az neskor ako 5 den. to je strasne skoro na akekolvek priznaky kedze 5-6 den sa emryjko len uchycuje a az po uchyteni zacne vydavat telu signaly a tvorit HCG !
24. apr 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Drobec. :slight_smile: Ešte stále nemáš odvahu testnúť? :wink:
24. apr 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stale necitim istotu ze by mi to malo ukazat pravdu :slight_smile:
24. apr 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to je milé. Tak na 10 deň by to už hádam aj mohlo odhaliť, teda tam určite budú // :wink:
24. apr 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka to je od teba mile, ale pockaj ako ti to ja budem pisat o 11 dni ze ved si uz 10 den tak testni !!!!! :wink:
vies ja verim len svojmu telu a zatial mi ziadne priznaky pre // neukazuje, tak si este chvilku pockam :grinning:
24. apr 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec ja viem :wink: , ved ja sa tu sama na sebe a obcas aj na ostatnych rehnim (pardooon), ako vsetko analyzujeme :grinning: :sweat_smile:
24. apr 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny podvecer linkap dakujem za podporu urcite budeme vsetky// :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. apr 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym zelam pekny vikend :slight_smile:
24. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky,akurát dnes som po ET,takže som kus na nervy z toho čakania.Dala som si dva embriá,tak,dúfame s manželom,že sa to podarí. A keď nie,skúšame ďalej.Máme už totiž jedného syna/6/,robí nám radosť a chceme pre neho súrodenca.Držíme si navzájom palce.Pekný víkend.papapapa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded: :grinning:
24. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cucka, aj ja som dnes po ET, ako sa citis?
24. apr 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CHcela by som poprosit aj ostatne kocandy, ak sa mozu podelit o pocity, mam totiz obavy....bojujem s pocitom na vracanie a dostavili sa aj hnacky....
24. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucka a lumya ja som po ET jeden den tiez mam kadejake pocity
24. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitajte cucka a lumya ... lumy, taketo pocity hned prvy den nepoznam, nemoze to spôsobovat psychika? hlavne sa snaz pit dostatok tekutin a uvidis, ci sa to do zajtra neukludni ... drzim palce :wink:
24. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky, uz to vyzera lepsie, mozno to bolo naozaj len psychicke...tak poctivo davkujem Utrogestan a snazim sa byt v klude....a vonku je tak krasne....hned by som vybehla do zahrady...
25. apr 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.mne to nedalo a testla som.som sice 8 den,ale na teste sa ukazala len jedna / .som smutna :frowning2:
ja viem,ze istejsia je krv.na krv idem 28.4..
25. apr 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matelko, to ešte nič neznamená, je to veľmi skoro na test, skús to o 3-4 dni neskôr. Akú mal test citlivosť?
25. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matelko klud, ja som testovala az 11. den a bola ta druha ciarka strasne slabulinka ... takze vydrz, nevesaj hlavu ...
25. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som 4-y den po KET a pobolieva ma brusko ako pred menzesom. Myslite, ze je to normalne? dakujem
25. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano petronelka, je to normalne, resp. asi aj dobre, pri uhniezdovani embrya a potom pri roztahovani maternice citit take bolesti ako pred menzesom ...
25. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Tak sa k vám pridávam, som prvý deň po ET.
25. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, držím Vam palce, oddychujte, ja som ešte netestla, asi zajtra, dnes som 9 den. Matelko nebud smutna, vyjde to, skus neskor. Ja idem na krv až 4.5.
25. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ja som zatial len prvy den po....no neviem si predstavit, ako vydrzim tych 10 dni....Mimka, do ktoreho caru chodis?
25. apr 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok