• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

13. decembra 2017 
@aklama joj moja drzim palcekyyyy urcite bude raaast HCG :slight_smile: ja mam negativny vysledok. co uz :frowning2: v auguste znova :slight_smile:
24. jún 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak ani mne tento druhý pokus nevyšiel, bojujem ďalej v auguste...
24. jún 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mistisa je mi luto ze ti to nevyslo :frowning2: ale uvidis druhy pokus bude tutovka :grinning: ja sebe velku nadej nedavam..uz spinim treti den, bolesti mam uplne jak na mrchu takze asi nic stoho :confounded: ta asi zase o mesiac sa tu stretneme s tym istym cakanim...viete holky ja s vami asi sucitim tak mne to tiez nevyjde :grinning:
25. jún 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivien13 no ako?uz vies vysledky???
25. jún 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to musi byt mesiac pauza pred dalsim transferom ci ako???
25. jún 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aklama pred KET nemusis mat pauzu..aspom tak je to v Martine v Heliose..
25. jún 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32 aku pauzum myslite? po nespesnom KET kolko nasledujucich cyklov by malo byt?.
25. jún 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana89 ak mas mrazaciky,menusis mat pauzu..zacnes vkladat utrogestan a ides si po ne :slight_smile: Ale ak nemas a si po IVF,musis pockat..asi dva,tri cykly..ale najlepsie je to konzultovat s lekarom centra,kde chodime..a ty sa nevypytuj,pekne hladkaj brusko a tes sa na babo :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
25. jún 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32 ja som nemala mrazaciky a isla som na dalsie IVF hned na dalsi cyklus..teraz som tehu..a co tam cytam baby si musia cakat na KET 2-3 cykli....
25. jún 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32 vypitujem sa pretoze mam skupinku o IVF ak chces sa pridaj .....
25. jún 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32 booozee ze cytam som napisala s y yyyy akaaa hambaaaa :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
25. jún 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adriana89 aha..tak ja musim cakat..asi budem musiet aj spisovat ziadost na poistovnu este,cize aj to zozerie mesiac..no nevadi..potrebujem to pustit na chvilku z hlavy..a kde mas skupinku o IVF? Daj link.. :slight_smile:
25. jún 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32 potrebujes novu ziadost...ja som v rakuskunv CAR tu je to inee..

http://www.modrykonik.sk/skupina/2220/
25. jún 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aklama no nevadi august je nas :slight_smile: tebe to vide a hotovo jasne? :grinning: ziadne take pekne ty budes tehulka a nam tu posles virusik aby sa to aj na nas nalepilo :slight_smile:
25. jún 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mistisa dufam ze zajtra uz budeme vediet naisto lebo to cakanie je strasne...a jasne poslem tolko virusikov ze o mesiac ste vsetky :grinning:
25. jún 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
joj esteze existuju taketo fora aspon cloveku zdvihnete naladu baby..
:grinning:
25. jún 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aklama tak tak len musiiiis poriadnoooooooo lebo akosi ma chcu furt tie tehu virusiky obchadzat. chripka sa chyti hned ale tehu virusik ano za svet. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jún 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Takže HCG zo včera je 60,3. Podľa tabuliek je to v norme, ale pri prvom synovi som mala podstatne viac. Doktor ma pre istotu od zajtra vypísal na PN, lebo stále špiním. Tak budem min. 2 týždne oddychovať. Škoda, že mi nemôže spraviť kontrolný odber, lebo má dva týždne dovolenku. :frowning2: Budem musieť len robiť testíky doma.
25. jún 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, najdem niekoho, kto vcera absolvoval ET?vdaka
25. jún 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea_82 ak by sa ti zdálo spinenie velke,chod na pohotovost nech ta hospitalizuju a viem,ze maju nejake injekcie na zastavenie spinenia,ci krvacania..kamoska tak bola..a HCG mas pekne..si tuším len 10den..do 14teho ti narastie ovela viac..len klud,nenamahaj sa,pozitivne myslienky sa snaz mat..držím paste!
25. jún 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aklama ano viem a je mi strasne test bol negativny ale vsetkym vam velmi drzim palceky aby vam to vyslo a nemuseli ste prezivat tu bolest
25. jún 2013 o 16:34  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktora mi prosim vas vie poradit co znamenaju tieto vysledky spermiogramu?
farba nepriehladna,viskozita 1,zhlukovanie spermii 5%,koncetracia 23,7mil/ml,celkovy pohyb 49%,rychlo prog:11%,pomaly prog:28%,neprog:10%,imobilne 51%,stupen prog:3,
zaver:patologia do 96% dakujem
25. jún 2013 o 16:45  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivien13 neboj dalsi pokus bude uspesny uvidis..teraz to nevyslo asi ani jednej :frowning2: a kedy ides na dalsi??
25. jún 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem ci pojdem lebo ja som samoplatca a na toto sme si brali uver teraz kym to splatim prejde 5 rokov a to uz budem mat 35 rokov takze neviem uvidime
25. jún 2013 o 17:15  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivien13 a mrazacikov nemate???joj moja to je strrasne...jaky je ten zivot na ... :angry: nechapem preco to musi byt take drahe...a mate uz nejake deticky?
25. jún 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam z predosleho manzelstva 2 deticky a som teraz mimo lebo ked sme po odbere volali do centra tak povedali ze odobrali 4 vajicka a vsetky sa podarilo oplodnit a na zavercnej sprave pise oplodnene 2,neoplodnene 2.Spermiogram povedal doktor ze je ukazkovy a teraz sa vyjadril ze bol zly neostalo nam ani jedno na zmrazenie je mi to jednanie cele divne
25. jún 2013 o 17:22  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivien13 a kde si bola v centre???tak to je fakt divne...a ked ste boli po transfere tak sa vas nepytal vtedy ci chcete zmrazit ked vraj boli este dva zvysne?
25. jún 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vivien13 ale tam na tom spermiograme si musela mať napísané oligospermie alebo niečo iné v akej skupine sa nachádzajú
25. jún 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aklama martin iscare ked sme volali povedali ze sa podarilo oplodnit vsetky styri a na dalsi den povedali ze uz ostali len dva a ze je potrebne dat pk v den vladu uz ostalo iba jedno a to mi vlozili to druhe sa prestalo vyvyjat tak sa neoplati ho zmrazit
25. jún 2013 o 23:38  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska00 skupina 3 patologia do 96% normospermia
25. jún 2013 o 23:40  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok