Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kikuskina
20. aug 2013

Ahojte baby poradte mi prosim,bola som uz 3krat na IVF prve mimomaternicove druhe prebehla tehotnost a tretie nic,Mame este jedneho snehuliacika.Baby poradte mi co dalej ja uz som uplne zufala mam depky.Neviem si rady so sebou,bola som aj na vysetreniach hematologia odbery krvi dva krat mi vyberali polypy.Myslim ze je to v tom mam problemy so stitnou uzivam euthyrox,no neviem co dalej.

gombicka
20. aug 2013

@kikuskina u mna prvy pokus nic, druhy skoncil mimomaternicovym. Tiez beriem lieky na stitnu zlazu a chystam sa na treti pokus. Ked to nevyjde, tak tiez neviem, co budem robit dalej...

martuska00
23. aug 2013

baby každej sa rozmrazili nanučky ja mám 2 a bojím sa že sa prestanú vyvíjať

ame
24. aug 2013

@martuska00 Pri metode zmrazovania (rychle zmrazovanie - vitrifikacia) a naslednom rozmrazeni by sa malo uspesne rozmrazit a prezit az 90 - 95 % embryi. Mne osobne rozmrazovali zatial len raz a embryo prezilo, bolo vhodne na transfer. Teraz sa chystam na dalsi KET a pevne verim, ze tiez budu embrya po rozmrazeni v poriadku.

petkaa28
24. aug 2013

@lenka2013 ahoj, ak ti to pomoze, mam doma asi 4 davky menopuru. Ozvi sa mi do ip ak mas zaujem 🙂

lenka2013
25. aug 2013

@petkaa28 Dakujem ,už som ho zohnala,chystam sa už na OPU.

janka23000
26. aug 2013

@sasapod ahoj no ja som natom bola podobne no a co uz vies ?? dufam ze pozitivne

sasapod
27. aug 2013

@janka23000
Janka, bohuzial som mala HCG 0 ☹ .

janka23000
28. aug 2013

@sasapod to mi je luto naozaj luto ale nezufaj urcite sa podari a verim ze budes vinikajucoou mamkou

ame
4. sep 2013

Nemali ste niektora na 4 - 5 den po ET take bodanie v podbrusku? Nie neustale bolesti ako pre menzesom, ale len take obcasne bodnutie, pichnutie, hlavne po bokoch. Teraz neviem, ci mi pride menzes alebo je to dobre znamenie....?

amonda
4. sep 2013

@ame ahoj, u mna to bolo dobre znamenie 🙂

bobulab
6. sep 2013

@tuzba ahoj, cítam si tvoj príspevok, lebo som na tom podobne, ako si nakoniec dopadla?

tuzba
6. sep 2013

@bobulab ahoj no ja som dopadla tak ,ze sa nam to podarilo na druhykrat..a teraz mame krasnu 8.mesacnu dcerku 🙂 ty si bola kedy na to??

bobulab
6. sep 2013

ahoj, bola som včera a mali sme krasnu blastocystu...sliznica vysoka, u nas bol problem v spermiograme, avsak aj ten sa nam polepsil....Transfer bol 21 den cyklu a neviem, ale brucho mam nafuknute a boli ako pred menstruaciou a rano, ked som sa prudko zdvihla, sa mi pustila aj krv z nosa, tak fakt neviem, co to ma znamenat

miskamimi
6. sep 2013

@bobulab Ahoj 🙂 čítam tvoj príspevok a som na tom nápodobne,až na tú krv z nosa..tiež som nafúknutá a druhý den mam také pocity,ako pred ms..Kedy si bola na transfere?Ja som po ketku,bola som v sobotu 31.8.

miskamimi
6. sep 2013

@bobulab už som si všimla,že si bola včera 😀 nevidím pre oči..

ame
6. sep 2013

@miskamimi ahoj, ja som bola na ket-ku den pred tebou. Chcem sa ta spytat, ci nemas cca od 4 dna take jednorazove, dost silne pichanie v podbrusku. Ja som to mala asi od 4 - 6 den po transfere. Neviem, co si mam o tom mysliet, kedze pri minulych transferoch som to nemala.

miskamimi
6. sep 2013

@ame Ahoj 🙂 No ja nemám to pichanie,iba občas ma tak jemne,ale ozaj iba jemne popichá,skor ma bolia prsia,ale len po bokoch a tak vnutorne,nie na dotyk..Ono je to po každom transfere skoro vždy iné,takže ťažko povedať,ani ja teraz neviem,čo si mám myslieť.Mám to už 5ty krat za sebou a nikdy sa v sebe neviem vyznať..A ak sa možem spýtať,kde si bola,v ktorom centre?
ja v brne

kathrin17
6. sep 2013

ahojte babulky...nejdete nahodou niekto buduci tyzden na KET?Ja mam mat teraz v nedelu kontrolu a nasledne KET...bude so mnou niekto bojovat? 🙂

ame
6. sep 2013

@miskamimi Ja v Heliose v Martine. Je to uz moje 3. IVF.

miskamimi
6. sep 2013

@ame aj tam som bola

bobulab
7. sep 2013

@miskamimi dnes mam prvý den.5.9 bol transfer, ty si bola,ked mi robili odber, vsak?

miskamimi
7. sep 2013

@bobulab No neviem kedy tebe robili odber,ja som bola 31.8. v Brne v Reprofite,dnes mám 7.den myslím,lebo den ketu sa neráta.

bobulab
7. sep 2013

@miskamimi ahoj, nie, ja som si ta pomýlila, mali sme sa tu totiž tri stretnut, co sme sa v BA zoznamili:D

miskamimi
7. sep 2013

@bobulab v pohode,nič sa nedeje 🙂 ved mi to aj bolo nejaké divné 😀 Tak držím paste,papa

bobulab
7. sep 2013

@miskamimi aj ja tebe, ahoj:D

netilka
10. sep 2013

Baby, nestretla ste sa niektora s tym, ze asi 3 az 8 den po KET ste mali pichanie a pobolievanie podbruska a potom az takmer do 14 dna, ked ste sli na krv, uz nie? To pichanie bolo pocas dna take jednorazove, ako keby po bokoch vo vajecnikoch a citila som sa ako pred menzesom. Ten, nastastie, neprisiel. Nemohol to sposobovat aj Utrogestan? Logicky mi vychadza, ze nie, kedze pri minulych KET som pichanie absolutne nemala. A uz ani od toho 8. dna.
Budem rada, ak mi napise niekto, kto zazil podobne, diky. 🙂

laurinkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domcek1111
10. sep 2013

@miskamimi ...ja som bola na vklad včera 9.9..tak verím, že to embryjko sa uchytí a poriadne do mňa zahryzne... 😀
@kathrin17 ...budeme bojovať spolu.... 🙂 kedy si mala KET ?

miskamimi
10. sep 2013

@domcek1111 krásny dátum na vkald 🙂 tak prajem veľa šťastia a hlavne pevné nervy..ja som dnes už 10.den po ketku,tak mne sa to už kráti,vo štvrtok si mám spraviť test..bojím,bojím..Tak ešte raz,držkaj sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre