• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

26. marca 2017 
@domcek1111 moja a ako sa citis...man dnes cele poobedie boli v podbrusku....verim,teda ze je to dobre znamenie, taky pocit akoby som mala dostat mrchu
14. sep 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathrin17 ...tak mna bolí len trocha na mrchu...ale prsia mi idú puknúť.... :grinning: ,....
ja už ani nechcem nič riešiť, lebo fakt každá má iné príznaky, keď je tehu....takže sa fakt tu ničím nemôžeš riadiť..a potom mám zbytočne depku....šak vieš.... :unamused:
14. sep 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januska150 ahojcek a nebudes nahodou skusat testovat?Dnes uz si desiaty den po KET?uz by mohlo byt daco vidiet...ja som este len prvy :grinning:
14. sep 2013 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek1111 ved to ano....ja si myslim,ze sa neni treba stresovat, ja sa len tak informujem a delim so svojimi pocitmi :slight_smile: len viem,ze to cakanie je hrozne dlhe....ja mam pocit, ze uz to mam za sebou minimalne tri dni a to sme tam boli este len vcera :grinning:
14. sep 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a mám počítať deň vkladu?
14. sep 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathrin17 ...tak to ti verím.... :slight_smile:
14. sep 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@domcek1111 den vkladu sa nepocita :slight_smile:
14. sep 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kathrin17 Ďakujem veľmi pekne..takže mám 5 deň po KET...
14. sep 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathrin17 no deviaty a nejako ma to nelaka tak uvidm ci to vydrzim do stvrtka
14. sep 2013 o 20:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januska150 juuuuj ja uz by som mala test urobeny :slight_smile: ja nedokazem cakat tak dlho :slight_smile:
14. sep 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len sa bojim sklamania co ak to dopadne zle. Ozaj nevies ci mejaky priznak toho ze sa to neujalo?
14. sep 2013 o 20:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.som sa vam tu vkradla tajne,zvlastny pocit prist na tuto stranku po 8rokoch...
Po 5.ivf mam doma prvačika))) a teraz 9.9. som bola po xxrokoch na dalsie ivf,kedze
moj vek 39uz hlasi najvyssi cas...
Tak ak mozem budem tu chvilku s vami...
14. sep 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekde v starsich diskusiach som citala ze skor ako tt test sa da urobit ovulacny a ked vyjde
Pozitivny tak je to vraj dobre znamenie ze sa embrya drzia.co si o tom myslite??
14. sep 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte robila som si test desiaty den po ket a vysiel negavne mam este dufat alebo je to zbytocne?
15. sep 2013 o 18:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja sa pridávam, KET som mala 13.9. skvelý dátum :wink: a vkladali mi 2x8 bunkové embryo. Čo vy na to, je to OK? Je to moje druhé KET, ale len teraz nás informovali o kvalite....
15. sep 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka66 .ahojky..tak budeme čakať spolu...mne ani nepovedali, aké bunkové je embryo...len je že to blastocysta(tak mi napísali)....tak teraz neviem,..som 7 deň po KET...ale netestujem...aj ked mi z toho hrabe... :confounded: ....ale cez víkend, ked nebude mrcha tak testnem....
16. sep 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathrin17 takze aj ty si uz po vklade? drzim palce...ja som estelen prvy den po vklade..ale zatial vsetko v pohode..ziadna bolest, ziadne spinenie....u teba ako teraz?
16. sep 2013 o 10:28  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@januska150 okrem silneho krvacia podla mna ziadny iny priznak neuchytenia neexistuje....vzdy je nadej :slight_smile:
16. sep 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@seliselka ja som dnes treti den po vklade....v podbrusku ma boli od soboty tak prerusovane, ked lezim, tak neboli...ale napr dnes uz som v praci, tak to citim viac, ale aspon to mi dava silu verit, ze sa tam nieco deje :slight_smile: Inak sa mam dobre....uz sa neviem dockat pondelka o tyzden, to budem testovat :slight_smile:
16. sep 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathrin17 ty uz pracujes? fiiiha...ja este oddychujem..a nebojis sa ked uz citis to pobolievanie ze treba este oddychovat?
16. sep 2013 o 11:35  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seliselka nepomozem si....mame sukromny obchod a nemozem si dovolit mat tak dlho zatvorene.....doktorka povedala, ze staci lezat do nedele a potom uz mozem pracovat, ze ked sa to malo uchytit, tak uz je to chytene a ked nie, tak tomu nepomoze ani ten hore, tak sa toho drzim
16. sep 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá som 12 deN po ET nekrvácam ,nešpiním ,ele test je negatívny v moči ,myslíte ,že mám ešte nejaku šancu ,že je tam embryjko niekde uchytené
16. sep 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka2013 Ak si nemala PK, tak sanca este je.
16. sep 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked ste si skor robili testy,nevysla vam po limite slaba druha ciarka?
Ja som 7.den po ET a vcera tam bola slaba ciarka a dnes tiez ale až po casovom limite.
16. sep 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonkaj ahoj SONKAJ gratulujem si tehotna :slight_smile: ja som mala 7 den po KET ducha na 25 kovom teste na 9 den uz normalnu 2 ciarku a dnes 13den po od KET hcg 1940 tak podla doktora zatial predpoklada ze sa ujali obe ked vsetko dobre pojde v maji mam dvojicky :slight_smile:
16. sep 2013 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulu az mi nabehli zimomriavky po tvojich riadkoch.som nastvana na seba kurnik,sak to je moje 6.ivf,nemala
Som sa stresovat.vraj pohoda.a ja testujem jak šibnuta a kukam na duchov na testoch.
Aj maly bol z dvojciat,jedno ale potom prestalo vyvoj.
Drz sa kocka a dakujem za mile slova.
16. sep 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lúu aky je to 25tkovy test??kukla som moje su len 10tky
16. sep 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonkaj10 je citlivejsi ukaze skor 25 az ked je vysie hcg
16. sep 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechapem ze na jednom type testu slaba ale vyrazna,dnes iny typ velmi slaba.
Tak uvidim zajtra rano...skusim zas iny,vsetky doma mam 10tky.
Trochu som sa hybala a uz ma zas boli v krizoch,tak dufam ze mrcha
Nema so mnou ziadne plany,hoci pri malom dorazila s tyzdnovym meskanim a predsa som bola tehu s dvojcatami,
Takze ani mrcha nemusi byt este koniec nadeje.
16. sep 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonkaj ja som bola v klude a citila som od ketka pichanie v podbrusku tak som sa testovala uz 4 den ale to tam nic nebolo potom 7 tak len taky duch 9 uz // na 10 som zacala kychat, kaslat tak na 11 kontrola ci je vsetko ok a neslabne pruzok ale bol este silnejsi vcera uz len tak pre pocit kludu a zas // silna ako kontrolna ciara dnes 13 den hcg u hermana 1940 neboj nesi urcite jedina len kym to nedrzis v naruci tak to je zaial len polovica cesty
16. sep 2013 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok