Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

natalie78
24. sep 2013

dievcata, ake testy pouzivate? myslim, co sa citlivosti tyka? od akeho mnoztva hormonu vam ukaze pozitivny test? dakujem

natalie78
24. sep 2013

samozrejme blahozelam vsetkym vam, co mate krasne ciarocky na testoch a velmi drzim palce tym, ktore este cakaju alebo tym, ktorym to tentokrat nevyslo. na kazdu za nas raz pride 🙂

dorotka66
25. sep 2013

@kathrin17 katrin tak to nevyšlo. zvažujeme, že to najbližšie absolvujem bez hormónov a uvažujem, či v najbližšom cykle či si dáme pauzu 🤐 drž sa zas tu nakuknem, keď to bude aktuálne .....

kathrin17
25. sep 2013

@dorotka66 moja tak to mi je luto ☹ ale hlavku hore a treba bojovat dalej...ja som mala po nezdarnom pokuse dlhu pauzu, ale to aj preto,ze sa mi kvoli praci nedalo skor...ak mas mrazaciky ja by som sla do toho hned 🙂

kathrin17
25. sep 2013

@natalie78 ja pouzivam desiatkove pruzkove testy....a uplne naj sa mi osvedcili testy z lekarne dr.max....ta ich znacka....krasne ukazuje pozitivne testiky 😀 ale dnes uz som robila aj 20tkovy pepino kazetovy a tiez je krasny 🙂

natalie78
25. sep 2013

@kathrin17 dakujem kathrin. a este raz blahozelam k tym krasnym testikom 🙂. chcelo by to nejaku pozitivnu fotku sem, napr tu najnovsiu? ;)
ja som mala doma 25tkovy. na 7 den tam nic nebolo. idem si kupit nejaky citlivejsi teda 🙂

@dorotka66 drzim palce a prajem vela sily do dalsieho (to uz bude ten pozitivny) pokusu

kathrin17
25. sep 2013

@natalie78 dnesnu teda nemam, ale zo vcera mozem dat 😀 a dakujem velmi pekne 😀

bella1303
25. sep 2013

@kathrin17 ten je ukazkovy 🙂 pocuj nebudu 2?

123denka456
25. sep 2013

Ahojte, chcela by som sa tiež pridať. Tak 9.9.2013 sme mali KET, 22.9 som si robila test a boli tam //, tá druhá síce slabulinká, ale bola tam. Následne 23.9 som bola na krvné tehu testy. Výsledok bol pozitívny ale hodnota HCG bola 46,71. Teraz mám obavy z ďalšieho krvného testu ( v piatok 27.9) z nízkej hladiny HCG, pevne verím, že bude rásť. Snažím sa na to nemyslieť, no je to ťažké. Poznáte niekoho, kto mal tiež po 14 dňoch od transferu nízke HCG (a je tehu a ok)?

natalie78
25. sep 2013

@kathrin17 ten testik je fantastickyyy, teda hlavne ta konkretna ciarocka 🙂. to je tiez desiatkovy? ja som si dnes zase robila 25kovy, lebo iny som nezohnala. som 10ty den po ET a ciarocka tam je, ale slabucka

natalie78
25. sep 2013

dievcata, co myslite??

tekla3010
25. sep 2013

Ahojte dievcata, ste tu nejaka po 1. ET a plne ocakavani?? Mne vcera vlozili 2 blastocysty, jednu uz hatchujucu... najradsej by som si uz dnes robila testy i ked viem, ze je to hlupost 😀

kathrin17
25. sep 2013

@bella1303 nemali by byt 🙂 davali mi iba jednu blastocystu......ja uz som dnes 12den po KET
@natalie78 jeeeeeej mojaaaaa to je jasne tam 🙂 tesim sa s tebou 🙂 budeme tehulkovat spolu 🙂 len ty si o dva dni neskor....kedy si mala vklad? V nedelu 15.9.?

natalie78
25. sep 2013

@kathrin17 dakujem, kraaasne sa to cita, co si napisala 🙂. v piatok idem na krv a potom to bude urcite potvrdene (teda dufam 🙂 ). zatial sa to snasim brat tak viac s rezervou. ale je pravda, ze v skutocnosti su tie ciarocky trosku silnejsie.... uvidime....
presne, vklad som mala v nedelu 15.9.

natalie78
25. sep 2013

@tekla3010 ja som tiez po prvom ET a plnaaa ocakavania. 10 den po vklade. tiez som bola velmi netrpezliva. prvy test som si robila 7my den po a nic tam nebolo. ... radsej pockaj co najdlhsie ako vydrzis 🙂

kathrin17
25. sep 2013

@natalie78 no paradicka 😀 a do ktoreho centra chodis?

natalie78
25. sep 2013

@kathrin17 ja som vo Francuzsku, tu som bola

tekla3010
25. sep 2013

@natalie78 ved viem, ze by som mala vydrzat. ale ten testik vyssie mas kraaasny 🙂 ja ani nebudem moct ist na krv v 10. den a potom je vikend, tak budem mat este dlhsie cakanie. ale tak na 11. den si chcem urobit test. hadam to bude stastne cislo 🙂 a ake embryjka ste vkladali?

bella1303
26. sep 2013

@kathrin17 uz sa mozes zacat pomaly tesit. Myslim , ze na krvi ti to len potvrdia. Testiky ti krasne silneju

natalie78
26. sep 2013

@tekla3010 je to tazke, cakat a vydrzat nerobit testy. ja som si slubila, ze nepodlahnem. a vidis, hned siedmy den. to blo ale trochu smutne. no a potom 9ty, 10ty a dnes znovu. ale to uz sa zacinam tesit 🙂. uvidime, ako dopadnu zajtrajsie krvne testy. budem drzat palce, aby si vydrzala cakat co najdlhsie a potom mala krasne ciarocky 🙂. a dakujem 🙂.
mne vkladali dve embryjka a uz treti den po punkcii. (punkcia 12.9., transfer 15.9.). este stale som nedostala spravu s presnymi informaciami. a vy? kolkodnove boli?

viaven
26. sep 2013

@tekla3010 ahoj, mne vlozili 20 tiez 2 blastocysty a taktiez jednu hatchujucu... teraz len cakat... som sice o par dni napred ale aj tak je to ešte dalekooo. Pichali ti pregnyl? Mne hej a tak nemozem ani testovat, lebo by boli vsetky pozitivne 😀 Len neviem do kedy sa ten pregnyl drzi...

kathrin17
26. sep 2013

@viaven pregnyl sa drzi priblizne 10 dni od vpichnutia.....ja som testovala na 12ty den po pregnyle a uz som mala tehu ciarku 🙂

viaven
26. sep 2013

@kathrin17 fuu, to az tak dlho? ja som cakala ze tak 5 dni... ☹ maximalne... uy sa nemozem dockat testovania... ☹

kathrin17
26. sep 2013

@viaven moja veru 10 dni....mne pichali den pred punkciou a potom bola vlastne predlzena kultivacia 5 dni a potom som si na 8den od ET robila test a bol pozitivny, ale velmi slabo.....i ked som to vtedy potratila...teraz mam podstatne krajsie testiky 🙂

viaven
26. sep 2013

@kathrin17 ja som pri 1IVF maqla taktiez pred punkciou + PK testovala som od piateho dna som mala / ale od 6 // aj ked stranse slabulinke. testovala som kazdy den vtedy 😀 ale taktiez som potratila ale az v 9tt ☹ ale teraz som dostala pregnyl v den KET. Jeden test som si robila 5den, samozrejme //, ale tie su ešte pregnylove a neviem kedy ma zmysle robit dalsi ☹

kathrin17
26. sep 2013

@viaven juj moja, to preco ti dali pregnyl? ☹ nam robia KET v prirodzenom cykle.....neviem ti povedat, kedy mozes zacat testit.....ale ak chces, tak testi kazdy den rovnakymi testami a ked zacne silniet, tak je to jasne....ja som ani pregnyl nemala a testim ako blazon kazdy den 😀 verim,ze uz skoncim s tym 😀 toto je 12 a 13 po KET 20tkovy pepino

natalie78
26. sep 2013

@kathrin17 fantastickeeeeeee, gratulujem 🙂. zajtra ides na krv, vsak?

viaven
26. sep 2013

@kathrin17 som si ho vypytala 😀 vraj je to lepsie na zahniezdenie ked je pritomny aj hcg, nejaka perinka pre mimi, som sa na to pytala lebo v heliose to nedavaju vobec, v iscare len pri ET, nie pri KET a teraz sme boli v RF a mi povedali ze ublizist to nemoze ze moze to len pomoct, tak mi to pichli... U mna sa to v prirodzenom cykle neda. Mam PCO, takze som na liekoch aby k transferu vobec prislo. Inak mas krasne testiky... Aj ja take chcem ☹ Ake a kolko ti vkladali? Od ktoreho dna tam bolo nieco vidiet?

tekla3010
26. sep 2013

@natalie78 ved mozno ani ja nevydrzim a urobim ten test. len mne davali pregnyl a vraj to moze sposobit falosny pozit. test. tak by som mohla mat falosne nadeje zas... ty si nemala pregnyl?
ja som mala predlzenu kultivaciu a teda vkladali mi 5-dnove embrya. a mne povedali len tolko, ze su velmi pekne vyvinute... no tak len dufam, ze sa im u mna bude pacit 🙂
a drzim silno palceky na krv. testy... ale z tych testikov asi neni o com 🙂

tekla3010
26. sep 2013

@viaven ano, mne tiez pichali pregnyl a neviem dokedy sa drzi v tele... ja som niekde citala, ze 10 dni... ale tak u kazdeho to asi moze byt ine. jedna holka pisala, ze mala na 14. den pozit test a nebola tehotna... asi fakt tazko povedat 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre