• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

28. júna 2017 
@stastenka42 citala som si ten tvoj profil, "kokšo" tiez ta obdivujem, ze to zvladas. Ja som prave vo faze sklamania po prvom IVF-ku. Chystam sa na konzultaciu do centra, co mi dalej odporucia. Nevies mi povedat, po akej dobe si sla na druhe IVFko? Ja som tiez pripad, zistili mi endometriozu, a tiez znizenu funkciu stitnej zlazy, tak dufam ze sa mi niekedy podari otehotniet.
3. okt 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful ja som pockala jeden dva cykly a isla som znovu..neboj podari sa..
3. okt 2013 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa s vami tiez podelit o svoje skusenosti.pred tyzdnom mi odobrali folikuly mala som ich 9, z nich bolo len 5 zrelych...dali sme ich napichnut a len 4 sa vyvijali. nanestasie sa dve prestalu vyvijat . jedno mal spomaleny vyvin o jeden den a jedno bolo v poruadku. Dali sme si vlozit dve blastocysty. dnes doma len polihujem, zaajtra uz idem do prace. sem tam ma pichne v podbrusku, ale inak nic.velmi sa bojim, aby sa krasne obe emryka uhniezdili a aby sa zdravo vyvijali... som zvedava na krv- mam ist 11.9.
3. okt 2013 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nancsy drzim ti palceky, setri sa a mysli pozitivne, si na tom ovela lepsie ako som bola ja. Mne vkladali morule, a hned sa mi to nezdalo. U teba je vacsia sanca. Daj vediet buduci tyzden ako ti to dopadlo.
4. okt 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babenky, doteraz som tu len citala Vase prispevky. Ja som bola na 1x IVF, robila som si doma tehotensky test na 8., 10. a 12. den po ET a vsetky vysli snehobielo negativne. Uz som sa pripravila na to, ze to asi nevyslo, ale vcera (14.den po ET) vyslo z krvi hcg 700. :slight_smile: Tak chcem vsetky posmelit ze nadej ostava vzdy :slight_smile: Prajem vam vsetkym pekny den a nech ten cas kym cakame bezi rychlejsie :slight_smile:
4. okt 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@emma78 tak to je super, hned na prvy krat. aj si brala nejake vitaminy?
4. okt 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emma78 jeeeeej tak to je krasne :grinning: vitaj medzi nami tehulkami :grinning:
4. okt 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meaningful nie nebrala. Brala som len injekcie co mi predpisali v centre a po ET utrogestan. Pytala som sa na to doktora, ale vravel ze lepsie je nic dalsie nebrat (pytala som sa konkretne na taky bylinkovy caj) lebo ze sa to moze negativne ovplyvnovat s liekmi co mi dali oni. Do akych car chodite? Ja do BA - iscare, fakt maximalna spokojnost
4. okt 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meaningful ale stale som jedla len kvasenu kapustu, kvasene uhorky a kapustnicu od maminky :slight_smile: som mala strasnu chut na to :slight_smile:)) neviem ci to dako ovplyvnilo...
4. okt 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slaurinka ahojky, ja som mala ist dnes na krv, ale som nestihala z prace, tak az v pondelok. ale zajtra si chcem urobit test doma. a ty ako? uz si testovala alebo bola na krvi? drzim palceky :slight_smile:
4. okt 2013 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tekla3010 ahoj... ja mám ísť na krv až v pondelok... už sa neviem dočkať.. včera a predvčerom som mala taký hnedkastý výtok i keď len máličko a len ráno no mám z toho stresy :unamused: ale tak hádam všetko bude v poriadku... bolia ma prsia, kríže, mám aj bolesti v podbrušku podobné ako pri mrche a dnes sa k tomu pripísali aj bolesti hlavy.. tak snáď sa v pondelok nesklamem... držím tiež palčeky a v pondelok sa ozveme?? pekný zvyšok dňa... :slight_smile:
4. okt 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ja mam praveze zistenu trombofilnu mutaciu a doteraz som vzdy pichala fraxik, lenze potom okolo 6tt sa rozkrvacam.........a potratim. Prehadzuju si ma hematolog s gynekologom a nevedia sa dohodnut co so mnou urobit, kedze na jednej stane picham fraxik ktory to krvacanie skor podpori........a na druhej mi gynekolog picha injekcie na zastavenie krvacania :frowning2: Lezala som aj v nemocnici no ani to nepomohlo. Pri cerstvych transferoch som dokonca mala uz 2x OHSS - rozbehol sa az po ET.....pri prvom som kolabovala, mm ma uprostred noci nasiel vykotenu pri wc..........pri druhom mi tahali vodu :unamused: ......zaziva a pri uplnom vedomi, kedze som uz tehu mala potvrdene. Zazila som uz vsetko co asistovana reprodukcia so sebou prinasa.
Uz som aj brala uuuuuplne vsetko - estrimax/estrofem, utros/lutinus, prednison, fraxik, ascorutin, pamba/dicynone injekcne......celkovo 5xIUI, 4x IVF, 2x KET...dnes bol 3.KET no uz nejak prestavam verit na zazrak :cry:
4. okt 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yasminne Dr. sa nakoniec rozhodla ze dnes pri KET mi dali 5000 IU pregnylu a to dopichovanie az po pozitivnom HCG, kedze u mna problemy zacinaju prave po.........ale tentokrat som tak nejak skepticky naladena. Vzdy som srsala optimizmom - dokonca ma davali za priklad inym pacientkam, no vcera pri rozmrazovani sa stalo to, ze z 3 blastocyst neprezila ani jedina.........tak rychlo rozmrazili prvojadra, lenze tie vlastne kultivovali ani nie 1 den, takze dnes vkladali 4-bunkoveho bojovnicka ......chudacika mojho malickeho :frowning2:
Zlozilo ma to, pretoze tie blasty boli pred mrazenim pekne....podla tabuliek a v minulosti sme s rozmrazovanim nikdy problem nemali (genetika je OK). Takze nemam z toho dobry pocit........no ale ved treba raz vyskusat aj "neverit", mozno prave vtedy motyka vystreli...
4. okt 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@little_miracle nieco podobne sa stalo mojej svagrinke a vysla im z toho nadherna babulka. Tak niekdy aj ked "neverit" ale dufat v zazrak :wink: alebo tu vystrelenu motyku :grinning:
kazdopadne drzim palce !!!
5. okt 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slaurinka ja som uz nevydrzala a urobila som si dnes rano test... abol pozitivny... tak som bezala kupit dalsi a naobed bol ten isty vysledok :slight_smile: tak sa mi lepsie caka do pondelka :slight_smile:
5. okt 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@slaurinka a ty si odolala domacim testom? mna tiez bolia prsia (dnes mimoriadne), krize a podbrusko ako pred menzesom. a neboj, spinenie nemusi nic znamenat!
5. okt 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@little_miracle musel to byt pre teba obrovsky stres..fuuu,posielam vela energie,aby si nadobudla stratenu rovnovahu..vsetky ti držíme paste..
6. okt 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tekla3010 :slight_smile: tak je to jasne..verim,ze zajtra ti to potvrdia aj na krvicke..daj nam potom vediet..
6. okt 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babenky - druhy odber krvi - 16.den po ET - hcg 1900. Ake ste mali vy hodnoty?
6. okt 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tekla3010 Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :slight_smile:. velmi sa s tebou tesim :slight_smile:.
6. okt 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emma78 to mas krasne vysledky. ja som mala na 15.den po ET hcg 1091. hlavne je to, ako ti to od prveho odberu narastlo
6. okt 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emma78 ja som mala na 14ty den po KET 1061.......o tyzden idem na potvrdenie srdiecka, dufam,ze bude :slight_smile:
6. okt 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tekla3010 perfektne :slight_smile: gratulujem moc uz teraz....mam pocit, ze moje tehu baciliky zabrali :slight_smile:
6. okt 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kathrin17 veru veru, zabrali :slight_smile: . ako dopadlo sono, co si mala naposledy? inak myslela som na teba, ked som mala na 15ty den hcg 1091 :slight_smile:. inak mna objednali na prve sono az 24.oktobra :/
6. okt 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tekla3010 super, teším sa s tebou... ja som nerobila :sweat_smile:, vydržím, dúfam :sweat_smile: ... zajtra určite dám vedieť... :slight_smile:
6. okt 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalie78 waw to az tak neskoro? Ja som bola tento stvrtok, gestacny vacok mal uz 9mm ale zatial nic v nom to som bola 5tt+3d.....no a v buducu nedelu mam mat poslednu kontrolu v CARe....vacok rastol pekne tak ako mal, takze dr pocita s tym,ze uz bude aj plod so srdieckom, verim,ze to tak bude....uz sa neviem dockat....veru HCG sme mali podobne :grinning: kamoska mala na 15ty den uz 1832....paradne HCG :grinning:
6. okt 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathrin17 wow, to mala teda paradne hcg ta tvoja kamoska.
a aj tvoj vacok krasne rastie. urcite tam bude plod so srdieckom :slight_smile:.
mne povedali, ze to staci, ze rataju zo 5 tyzdnov od punkcie. tiez sa mi to zda neskoro. rozmyslala som, ze by som si tu konecne nasla gynekologa a isla na sono aj skor.
ako sa inak citis?
6. okt 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalie78 dnes mi bolo z rana teda dost nafigu, ale uz je to teraz trosku lepsie :grinning: Oni asi u teba chcu, aby uz videli srdiecko, ale z dovodu toho, ze moze nastat aj mimomaternicove tak by som sa dala skontrolovat aj skor... a u mna teda verim,ze tam bude srdiecko......ak nebude minimalne plod bolo by to stratene
6. okt 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kathrin17 to mi povedali. ze staci tak neskor, lebo skor tam nebude srdiecko. a ked som sa pytala, ci netreba skontrolovat, ci je to pekne v maternici, vraj ked to byva mimo, ze to maju maminky obrovske bolesti. a asi by ani hcg tak nestuplo. ktovie. uvidim, ci vydrzim, alebo sa objednam niekde inde skor :slight_smile:.
inak mne byva tiez tak zvlastne od zaludka, plus sem tam pichanie v podbrusku (nic silne).
6. okt 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalie78 @kathrin17 babenky dakujem za podporu, zelam vsetko dobre aj vam! A mate jedno ci dve "deticky"? Zajtra mam sono, tak som zvedava co mi povedia, mne zavadzali 2 5-dnove embrya.
6. okt 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok