Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimka30
27. apr 2009

Honey- odfoť to a daj do albumu. To že to bolo slabučké znamená, že hcg ešte nie je až také vysoké, ale znamená že si tehu 🙂 🙂 🙂 Tak sa z toho teš a nestresuj. Stresovať môžem akurát ja. Ja som sa ešte netestla, u mňa by to bolo ešte skoro. Inak sa mám celkom fajn, len sa bojím, ako dopadnem. Aj ja by som chcela // 😉

Honey- odfoť do mobilu, alebo na foťák a šup do albumu, dobre? 😉

honey13
27. apr 2009

mimka, prečítaj si moju odpoved rano z 10.20 a uvidíš, aký sme s manželom urobili tomu testu chaos, tak som ho vyhodila, ale ešte si kupim jeden, tak určite pošlem.

mimka30
27. apr 2009

Moja nechaos. No škoda, že si ho vyhodila. Ale nestresuj. Ak tam bola, tak tam bude aj teraz pri ďalšom. To je jedno, že bola slabučká, hlavne že bola. 😉

honey13
27. apr 2009

mimka, ty si dnes ktorý den? a otestuješ, skúsiš? ved ja sa teším, naozaj, ved čo by som hned chcela, na 11 den? mne vkladali dve osembunkové, a tebe? A velmi ti držím palce.

mimka30
27. apr 2009

Tá hladina sa najlepšie ukáže pri prvom rannom moči.

mimka30
27. apr 2009

Honey ja som dnes ešte len 3 deň. Mala som aj predĺženú kultiváciu, takže asi 7 deň sa testnem, ak nepríde mrcha 😠 ]- 😠 Mne vkladali 2 morulky.

drobec123
27. apr 2009

mimka, ty nie si 3den ! pozor ! ty si len druhy, ET den sa nepocita.
inak info pre ostatne cakatelky: vcera som mala // a dnes krvicka: HCG cez 600 (ani som si nestihla zapamatat presne cislo od soku ktory na mna prisiel !)

tesim sa ze tato jar je plodna, aspon to tak vyzera 🙂

mimka30
27. apr 2009

ET sa nepočíta? To som ani nevedela. Moc sa s tebou teškám. A ani podbruško si necítila?

babulka123
27. apr 2009

drobec.. parada.. gratulujem.. aspon budem mat s kym kocikovat ked budem v PK... mam tam rodicov a krsnu mamu..

drobec123
27. apr 2009

mimka, necitila ani necitim ..... fakt keby som nevedela ze som tehu, tak mozem ist dnes na bicykel, turu na hocico, nic mi nie je! ja som asi ojedinely pripad !

kiara15
27. apr 2009

honey gratulujem ked su tam dve tak tam aj ostanu neboj 🙂
drobec tebe uz tak oficialnejsie graaatulujem 🙂 🙂 🙂 ty to uz mas aj potvrdene ako ticho ale v dobrom zavidim uz aj ja aby som to mala za sebou 🙂 🙂 🙂 🙂

drobec123
27. apr 2009

dakujem !!!! prave som si prehodila aj status, a vyzera to neuveritelne !
kazdej to prajem, a vzdy som aj priala - najma tym co maju cestu za tym trnistejsiu ako za normalnych okolnosti !!!

mimka30
27. apr 2009

Kiara ty si sa ešte netestla?

dicinka1
27. apr 2009

AJOJTE..mne sa den ET normalne pocital 😉

mimka30
27. apr 2009

Dicinka. Si bola zlatá minule. To bol ešte len ET. 🙂 Ale bolo to milé od teba. V sobotu mi vkladali dve morulky. Pri odbere som mala až 31 vajok, ale nemáme nič na zmrazenie ☹ ☹ ☹

dicinka1
27. apr 2009

fiha.31 vajok?to je dost..a nemala si ohss? 😒

mimka,ked som videla to sono,tak som sa potesila 😵 😵 😵 😵 ja ze uz si bola na sono...a boli tam uz gestacne vacky a 2 😵 😵 😵 😵

kiara15
27. apr 2009

miminka nie ved mne robiliET v stvrtok?tak je este skoro.tak ako sa to ma ratat?stym dnom ET?

mimka30
27. apr 2009

Dicinka nie moja. Ale bárs by už boli. Áno mala som ohss a brala som Dostinex. Mala som závrate, nevoľnosť, nízky tlak. Ale drž mi palce moja. 🙂

mimka30
27. apr 2009

Kiara- jááááj prepáč, ja že už pred týždňom. Tak to je fakt skoro. Ja to rátam aj s dňom ET. Ako sa cítiš?

honey13
27. apr 2009

matelko, držím palce na zajtrajšiu krv, ja som si dnes kupila ešte jeden testík, tak zajtra vyskúšam, a dám vediet, hádam tam bude minimálne taká čiaročka, ako dnes, aj ked by mohla byt silnejšia. tak strašne tomu verím, že až. Inak som teda len 10 ty den od et, ked sa prvý nepočíta, ako som tu čítala.
pozdravujem všetky čakatelky aj tehulky 😉

lara75
27. apr 2009

honey gratulujem, už si na dobrej ceste 😀 Na dialnici 😀

petronelka77
27. apr 2009

Ahojte babulky.
Ja mam dnes taky pocit ako pred mrchou a to som 6-y den od KET, uz vobec neviem, ako sa mam citit 😉 .
A take natahovanie v podbrusku, som nejaka zmatena 😉 , asi sa moc pozorujem.
Myslite, ze tie pocity su normalne? 😉

kiara15
27. apr 2009

petronelka ja mam to iste neviem co si mam myslet som stoho taka zmetena 😒
mimka no citim sa hrozne stoho cakania mam zmiesane pocity ☹

kacarina
27. apr 2009

ano su petronelka 😉

kiara15
27. apr 2009

kacarinka to tak ma byt?

kiara15
27. apr 2009

a tu nik neni?
😎

mimka30
27. apr 2009

Babulky- Kiara, Kacarinka tie pocity mám aj ja. Také zmiešané, aj bolesti v podbrušku. Musíme vydržať a hlavne veriť, že sme tehulky 🙂 🙂 🙂
Ja si spravím tak na 7 deň test.
Petronelka- test si si ešte nerobila?

kiara15
27. apr 2009

no aj ja dnes obzvlast neviem co je ja mam aj obdobie mojho menzesu tak preto sa bojim

petronelka77
27. apr 2009

Ahojte 🙂 .
Mimka, nerobila som si test, bola som len minuly tyzden v stredu, takze je to este skoro.
Ty si ktory den po vklade?
Zacala som jest vsetko co vidim, som taka nafuknuta ako balon, mam nejake pazrave chutky ako pred menzesom, no som celkom zmatena z tych pocitov, fakt neviem.
Uz ma aj pokusalo, ze dnes testnem, ale test som len rozbalila a potom aj zabalila a povedala som si, este mam cas 🙂 .

cucka1
27. apr 2009

Ahojte baby,volám sa Zuzana a som len tretí deň po ET.Tiež mi je divne,ale nesledujem to.Testík si urobím až na 11 deň.Už som si tých testov a sklamaní užila dosť,tak to nechám na poslednú chvíľu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre