• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

23. júla 2017 
Ahojte babulky, na 14.den mam HCG 64. Je to malo vraj..myslíte,ze sa tam aspom nieco dialo?
24. okt 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32 Áno, ale ide len o tzv. biochemickú graviditu. Aj sa embryo ujalo, ale napokon si to hneď v začiatku rozmyslelo. :cry:
24. okt 2013 o 21:53  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32 a čo ti povedali v car? máš prísť znovu na krv o 2-3 dni? ty si mala normálny ms? lebo táto hodnota, to je pozitívne... od hcg 10 sa žena považuje za tehotnú... keď ti zopakujú odber a bude hodnota klesať, potom vieš, že to bolo biochemické tehotenstvo ako píše @slnecnica007 , ale ak bude stúpať, tak by to bolo ok, len ten ms by tam nepasoval... som zvedavá? drž sa!
24. okt 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32 moja drzim ti palce aby si nedopadla tak ako ja v aprili.... :confounded:
24. okt 2013 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela nemusi klesat mne hcg stupalo skoro 2tyzdne po krvi a potom vysledok anembryomola :cry:
24. okt 2013 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 tak s týmto pojmom som sa ešte nestretla. nič v zlom, ale asi naozaj je čas vypnúť MK, lebo na budúce sa budem báť ešte ďalšej varianty. ja som mala biochemické hodnoty 2x (nepresiahli hodnoty 10) a hcg klesalo v oboch prípadoch, tak preto moja reakcia...:(:( juj babulky toľké neúspechy a trápenia tu čoraz viac čítam... denulka, nech ťa už takéto výsledky obchádzajú megaoblúkom!
24. okt 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@trulinka - no ako sa máš? ako to s tebou vyzerá?
25. okt 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32
Ahoj, tak nakoniec je tam este sanca, ze by ti to vyslo? Juj velmi by som ti to priala :wink: . Drz sa...
25. okt 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak dnes 14 den po ET som si urobila test a vyzera, ze to vyslo :wink: . Mam zretelne 2 ciarky, ale jedna je len taka ruzova, svetlejsia, ale zretelna. Este sa aj bojim nejako tesit....o 2 dni si chcem urobit dalsi test, snad mi to hcg nebude klesat.....Drzte sa a prajem vam vela, vela stastia v dalsich pokusoch.....
25. okt 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@trulinka super, dve ciarocky vyzeraju pozitivne..ja som bola v CAR, zobrali mi krv a mam cakat..nevyzera to ale dobre..bude zavisiet,co bude HCG robit..klesat, stupat, na rovnakej hodnote..nemala by som vsak tak velmi krvacat..a hlavne mam nizku sliznicu (0,81)..tak co uz spravime,treba len vyckat..aj ked je to dost tazke..clovek sa uz obava,ked vsetky moze to byt hocico,hocijaka diagnoza..
25. okt 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32
Hmm, najhorsie, je to cakanie.... :unamused: . Tak velmi by som ti priala kebyze sa ti to podari...A ako sa citis? Mas normalny menzes?
25. okt 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj to čakanie je príšerné..... :frowning2: som 8 dni po vklade, do odberu ešte 6 dní, pobolieva ma podbrušku a som nekľudná, nepomáha už ani práca :frowning2:(((
25. okt 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katja33 ahoj, ja som 4 dni od vkladu a tiez sa citim netehotno :wink: ...a ako pises, cakanie je hruza...ale co ked ten cas neoklameme :unamused:
25. okt 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trulinka mala som menzes taky,ze som krvacala..akoby som si pustila zilou,nemala som zrazeniny..teraz uz nekrvacam..teda od rana a aj vcera to bolo malo..no cakam na tretiu hodinu..budem vidiet..snazim sa udrzat v klude,vsak budem riesit az ked bude nejaky vysledok..
25. okt 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ja sa len chystam na ET zatial len pichám Menopur dnes pichnem 4x a to 2 prasky ... ide niekto ako ja alebo aspon približne.... DRŽÍM PALCE
25. okt 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32
jasne, snaz sa byt kludna, ak to je mozne, ved aj tak s tym nemozes nic urobit.....drzim palce..
25. okt 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32 ahoj, veľmi na teba myslím, aby to dobre dopadlo...... posielam pozitívnu náladu na diaľku :grinning:
25. okt 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@linn32 drzim palce, nech je to ten najlepsi variant!
25. okt 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trulinka fantasticke:slight_smile: tebe sa to podarilo. To nevadi, ze je svetlo ruzova. Aj ja som tak mala pri dcerke. Bala som sa ci naozaj a bolo vsetko ok. Drzim palce, nech je vsetko ok a gratulujem:slight_smile::slight_smile:
25. okt 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. okt 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela
Dakujem velmi pekne a tebe drzim palce :wink:
25. okt 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
trulinka gratulujem! Teším sa s Tebou, konečne dobré správy..
25. okt 2013 o 15:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983
Dakujem pekne :wink:
25. okt 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, teraz v nedelu som mala vklad dvoch, zevraj slabsich 5-6 dnovych blastocyst, necitim sa ako tehotna, keby neviem, ze som bola v nedelu na transfer, tak ma ani nenapadne, ze by sa vo mne nieco malo diat... :slight_smile: . Trochu ma sem tam pichne dole, ako na menzes a prsia ma trochu bolia, ale to zas moze byt z utrosu...ze? Dnes je piatok a na krv idem az v stredu...chcela by som si urobit test, aj ked viem ze by som nemala :grinning: , ktory den by som mala skusit? :slight_smile: dakujem vam :wink:
25. okt 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@donatela Hcg 396 :slight_smile: je to zvlastne,ale pokus,ktoremu som ani veľmi neverila a vyšlo to... Šli sme vlastne len po embryjká,aby tam nezostali. Pri ET a prvom KET som bola doma na PN,teraz som chodila do práce a všetko som robila ako inokedy. Je to o šťastí. Treba len skúšať a nepoddať sa. Určite to vyjde aj vám! ja sa teraz teším tak trošičku,musíme zdolať prvý trimester,ktorý má veľa nástrah,ale treba myslieť pozitívne :slight_smile:
25. okt 2013 o 20:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@trulinka gratulujem! aj ja sa potichúčky teším :slight_smile: držím palce,aby bolo všetko ok.
25. okt 2013 o 20:33  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@slnecnica007
@trulinka babulky obom vam velmi gratulujem a tesim sa s vami! Budem vam velmi drzat palceky, nech mozete bezproblemovo tehulkovat az do porodu!! Je to skvele. Slnecnica, velmi ma to povzbudilo, ze aj ket sa moze podarit!! Urcite pojdem v decembri na prvy, ak vsetko pojde ako ma! Dakujem ti za povzbudenie. Drzte sa baby!!!:slight_smile:
25. okt 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@donatela veru moja to bolo strašne myslíš si ze vsetko je ok hcg ti stúpa ba utz gestacny vacok a vnom prázdnota uz nikdy viac
25. okt 2013 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky...je tu niekto cerstvo po et?? ja som 9 den..v pondelok mam testy
a zacinam mat strach z vysledku :(
25. okt 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherin12 ahoj :slight_smile:, ja som bola v nedelu na et...a na krv idem v stredu....az.... :frowning2: . Ako sa citis? :slight_smile:
25. okt 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok