Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zelenagw
5. nov 2013

@adriana_dg GRATULEJEM nech ste zdravy 🙂 a to si bola uplne 1x na ET??

dukokatka
5. nov 2013

@adriana_dg gratulujem

adriana_dg
5. nov 2013

@zelenagw Ahoj dakujem jeto moje 2IVF

adriana_dg
5. nov 2013

@dukokatka Dakujem

dorotka66
6. nov 2013

@magdus999 ďakujem magduš, dnes došla mrcha ☹(
@linn32 super, nebudem v tom sama 🙂

bekki18383
7. nov 2013

ahojte baby ak sa mozem pridat tak ja som tiez po KET dnes bola som prvy krat takze to cakanie ako citam bude napete 🙂 vsetkym co to vyslo drzim palce aj tym co cakaju 🙂

magdus999
7. nov 2013

@bekki18383 v nedeľu sa k tebe s úsmevom pridávam 😀

bekki18383
7. nov 2013

@magdus999 super magdus budem drzat vsetky palceky 🙂 budem nateba myslet a ty si uz bola tusim na Ket ze? ja si zobrala volno ale nevydrzim lezat to sa neda 😀

dukokatka
7. nov 2013

@adriana_dg ako dopadla dnesna krvicka,urcite krasne hcg vela stastia.

bekki18383
8. nov 2013

ahojte chcem sa opytat ze ked ma strasne bolia krize a stipu vajecniky je to dobre znamenie? neviem este som to nezazila aj maternica trocu pobolieva ale neni to soro po KET som bola vcera dakujem za odpoved

zuzzi08
8. nov 2013

@netilka aj ja som bola na transfere (KET) v pondelok 4.11. takže budeme čakať spolu 😀 . Ako sa cítiš? Mňa do včera bolelo asi všetko (prsia, podbruško) ale dnes nič, len prsia mám naliate ako lopty 😀 😀 . Držím palce kočky nech sme všetky pozitívne tehu 😎

dukokatka
8. nov 2013

@bekki18383 je to skoro aby si nieco citila ked si na ket bola len vcera to budu este tie lieky

magdus999
8. nov 2013

@bekki18383 áno, už som mala 1ET a 2KETy - takže štvrtý pokus to istí 🙂
hlavne sa nepozoruj, šup čítať knihy, pozerať telku, alebo s babami na kávičku 😀

netilka
8. nov 2013

@zuzzi08 Ahoj, mna vcera dost tlacilo v podbrusku a mala som citlive prsia, dnes uz takmer nic. Ale pri kazdom vklade som mala ine priznaky, resp. aj ziadne, takze sa to neda porovnavat. Testovat doma uz nebudem a pockam az na krv. U mna sa striedaju pocity nadeje a aj uplnej bezradnosti. Nastastie nemam velmi casu pozorovat sa, kedze chodim do prace. Dufajme, ze sa dockame. 😉

adriana_dg
8. nov 2013

@dukokatka Dakujem ano moja hcg je uz 220,Na ultrazvuk mam ist Piatok 15 velmi sa tesim na nasich dropcou uz mi mozu povedat ci ostali 2 abo 1?

zelenagw
8. nov 2013

Ahojte ide niekto v nedelu na ET alebo KET ????

zelenagw
8. nov 2013

@adriana_dg Gratulujem nech ste zdravucky všetci koky ste 🙂 🙂 🙂

bekki18383
8. nov 2013

@magdus999 dakujeem 🙂 no citam a na kavicku az zitra 🙂 tak urcite ti to uz teraz vide 🙂

bekki18383
8. nov 2013

@dukokatka dakujem aj som si myslela. lebo raz som otehotnela prirodzene ale vydrzalo to len 2tyzd.a to vraj sa nepocita ako tehoten. necham sa prekvapit ale vraj to nikomu na prvy krat nevide 😢

dukokatka
8. nov 2013

@bekki18383 mne to vyslo na 1krat

lenka2602
8. nov 2013

Ahojte kocky, ja som absolvovala ET 30.10. Vkladali mi 1blastocystu, tiež sa zamýšľam spravit si TT ale aj ja trosku obávam 😉, tak asi vydržím a spravim si ho až toho 14.11 tak ako mi hovorili v centre.. Všetkým nám drzim palceky, a predpokladám ze sa nám to podarí dotiahnuť do uuuspesne konca. ✊✊✊

zelenagw
8. nov 2013

@lenka2602 drzim peste a ty si mala predlzenu kultivaciu na kolky den ti dali blaskocytu a kolko si mala oplodnenych vajicok ??? dakujem mna to caka v nedelu .-)

lenka2602
8. nov 2013

@zelenagw
Mala som PK, oplodnenych vajíčok som mala len dve, to jedno sa mi po 4 dňoch prestalo vyvíjať, a vklad som mala na 5 den.
Drzim ti palce, nebojky vsetko dopadne ok.

zelenagw
8. nov 2013

@magdus999 aj ja v nedelu idem na ET 🙂 budeme cakat spolu 🙂

zelenagw
8. nov 2013

@lenka2602 a v 5 den si mala blaskocytu ??? ja som volala dnes ze ako sa mi vyvyjaju a mam 3 osembunkove embryka a este 5,3,6 🙂

lenka2602
8. nov 2013

@zelenagw
Mala som na 5 den, neboj sa, s malou dušičkou som tam volala každý den aj dva krat ako sa majú moje fazuľky 😊, tak vdacim aj za jedno 😉 a dúfam ze sa mu zatiaľ u mna páči.
Neboj, oni este dorastu a budes ich mat toľko ze nebudes vediet od radosti kolko ich vložiť 🙂

zelenagw
8. nov 2013

@lenka2602 juuuj no nech mas pravdu a tu mas verim mojim detickam 🙂 uz sa na ne tesim ako mala 🙂

linn32
9. nov 2013

@dorotka66 oddychneme, uzijeme si predvianocnu atmosku,vianoce, lyzovanie...a potom sa do toho dáme znovu..vsak co ine nám ostava? 🙂 Bud to zoberieme z tej lepsej stránky alebo sa utrapime..a za seba hovořím,ze ja sa trápit nechcem..chcela by som uz konecne další zivot nosit v brusku,ale ten moj je rovnako dolezity..a chcem si ho uzit🙂

zuzzi08
9. nov 2013

@bekki18383 ja som bola na KET 4.11. Kam chodíte? Ja do Heliosu Martin. Držím palce nech vám to vyjde na prvý šup 😀

zuzzi08
9. nov 2013

@linn32 pekne povedané 😎 držím palce do ďalšieho pokusu. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre