Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzzi08
18. nov 2013

@magdus999 ja som tiež chcela najskôr vložiť dve, ale odhovárali ma že budú dvojičky a teraz nemám nič 😒 . Takže decembrový pokus bude s dvoma bubáčikmi. 😉

magdus999
18. nov 2013

@zuzzi08 a potom budú dvojičky 😀 to bude krásne, však embryí máš dosť, tak by nemali mať problém, ti to dovoliť

merry1001
18. nov 2013

@magdus999 a to si ako vedela? Inak sa citis teraz ako 1., 2. a 3.ti krat? V com je to ine?

magdus999
18. nov 2013

@merry1001 neviem, proste som to vedela, jeden pokus som dostala menzes 10 deň po vklade, druhý 12 deň a teraz? neviem, proste tomu veľmi verím, je pravda, že každý jeden transfer bol úplne iný, nedá sa to absolútne porovnávať.... neviem, možno sa nepodarilo 😠 kadečo ma popicháva, prsia začali svrbieť a možno si to iba nahováram, ja fakt neviem, či je úspešné, ale budem veriť 😀

merry1001
18. nov 2013

@magdus999 Kazdopadne drzim palec, ak by si testovala, tak daj vediet. . .4ty krat to uz musi vyjst 🙂

magdus999
18. nov 2013

@merry1001 ďakujem, si veľmi zlatá... ja si tiež vravím, že musí, tento mesiac sú to 4 roky, čo sa snažíme a už proste dosť a budem tehotná 😀
ak sa nepodarí, pôjdem s tebou do ďalšieho pokusu 😀

merry1001
18. nov 2013

@magdus999 ja som mala v septembri 3 roky skusania, mam este 3 mrazacikov. . .avsak v kutiku este stale dufam, ze som skoro testovala a ze este sa mozno zadarilo.

magdus999
18. nov 2013

@merry1001 prepáč, zabudla som, ktorý deň si testovala?

merry1001
18. nov 2013

@magdus999 dnes, 9ty den po vklade.

magdus999
18. nov 2013

@merry1001 tak to bude ešte asi skoro, skús taký 11-12 deň

zelenagw
18. nov 2013

@sherny sme tri nezabudajte na mna 🙂
@magdus999 🙂

sherny
18. nov 2013

ahojte...takže som to nevydržala a spravila test...biely ako sneh.. nemám slov... ☹
.....nezostali nám žiadny mrazáčikovia.............ja už fakt nevládzem.......... ☹

zelenagw
19. nov 2013

@sherny este ti to krv neukazala tak nestresuj oki drzim palce

@magdus999 baby codte na forum IUI a dajte sa napisat do tabulky 🙂

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw a ty ako? testovala?

magdus999
19. nov 2013

@sherny kľud, vydrž do krvi

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 ja skusim zajjtra na 10ty den a dufam ze aj ty ??

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw ja ešte nie, som sa rozhodla tak že ak do piatku nedostanem menzes, tak cez víkend, keď už to bude riadne vidieť, nechcem duchov, ale riadne palice 🙂 jááj, tak veľmi ti držím palce 😀 daj vedieť

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 ved si pisala ze nevydrzis no ja neviem uvidim zajtra ja som nikdy nemala ani ducha tak mozno nevydrzim a mozno vydrzim uvidime 🙂 dam vediet ked ciknem 🙂

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw som sa tak sama nejak nastavila a akosi som presvedčená, že mi to vyšlo, som úplne kľudná a nejako to viem. Preto cez víkend, ak by to náhodou nevyšlo, cez víkend, keď bude muž doma, sa vyplačem 😀 ale to sa nestane 😀

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 aha no to sa mi paci 🙂 no len ja neviem ci vydrzim....

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw 😀 možno nevydržím ani ja 😀 mám úplne iné pocity ako po predchádzajúcich transferoch, alebo si to možno nahováram, aj to je možné 😕

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 a vysiel ti niekedy pozitívny test ??? ci mam skusat zajtra alebo nie ja uz uvazujem ze sa na to vykaslem...

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw mne zatiaľ nikdy, ani duch 😠 tak sa na to vykašli, veď uvidíš, ako sa budeš ráno cítiť 😕 hlavne aby vyšiel pozitívne....a ako sa cítiš?

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 citim sa normalne a teraz mi jedna baba napisala ze testlapo 8 dnoch a boli // tak ja zajtra skusim.... a ty ako sa citis ?

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw cítim sa dobre, sem tam ma picháva asi v maternici, sem-tam menš.bolesti, raz cca 5 minút, inokedy aj hodinu a pred spaním ma ako-keby svrbia prsia 😕 ale či si to všetko nenahováram je otázne, pravdou však je, že takéto pocity som ešte nemala 😅

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 no ja som mala po IUI a nic s toho teraz nemam nic no bolelo ma brucho ako na mrchu 2 dni ale dnes uz nic... 🙂
uvidime zajtra co nam to povie 🙂 a ako ste dali oplodnit vajicka akou metodou...???

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw no veď uvidíme, ale pevne verím, že toto sú tie pravé príznaky, lebo to by už nebolo normálne, každý vklad úplne iné príznaky, však to je psycho 😀
nám dali rovno metódu ICSI, veľmi sa nepýtali.....a možno aj pýtali, ale to bolo toľko informácií pri sedení s embryologičkou, že sme len prikyvovali 😀
a vy?

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 mam ju tiez dali som nechapala preco a vybojovala som si klasiku bolo mi to prirodzenejsie aby sa oplodnili same bojovnici a bojovničky verím ze v brušku je jej dobre a hotovo ked sami vybojovali oplodnenie a vsetko ostatne a mali sme nakoniec krasne 2 blaskocyty tak verím že to potiahneme na 9 mesiacikov

magdus999
19. nov 2013

@zelenagw jasné, ako inak, u nás je im najlepšie 😀

zelenagw
19. nov 2013

@magdus999 jj pekne v nas 9 mesicikov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre