Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

slaurinka
21. nov 2013

@zuzzi08 ja som tiež nebola, až teraz .. dnes som 7 deň po vklade a včera večer som už začala, potom nič no a dnes od rána znova... prvý KET som špinila 8-9deň ale bolo to len naozaj málinko a teraz je to ako keď začína, končí menzes :((( som taká sklamaná, tak som v to verila, že to tentokrát vyšlo... my už nemáme zmrazáčiky, už to len začať odznova...

zuzzi08
21. nov 2013

@slaurinka to je mi ľúto, ale ešte to môže byť pozitívne. Keď si urobíš test budeš vedieť viac. Ak ti ukáže negatívne, tak je to negatívne. Ja som si robila na 10 deň a výsledok sedel s krvou v CAR.

zuzzi08
21. nov 2013

@slaurinka a akú dlhú pauzu medzi KETkami si mala?

slaurinka
21. nov 2013

@zuzzi08 Ďakujem za podporu Zuzka, ale bojím sa že to už nič nebude... urobím si cez víkend testík a ak bude negat. aspoń nemusím ísť v utorok na krv.. Prvý KET som mala 24. septembra čiže mesiac pauza a teraz som mala 14. novembra...

slaurinka
21. nov 2013

@zuzzi08 a tabletky mám brať ďalej..??

zuzzi08
21. nov 2013

@slaurinka uvidíš ako to nakoniec dopadne, ale prajem ti aby ti to vyšlo. Budem ti držať palce, nech testík je // pozitívny.

zuzzi08
21. nov 2013

@slaurinka tabletky ber až do konca. Keď by si začala krvácať, treba nasadiť 1x1x1 ústami a zapiť dostatkom vody.

slaurinka
21. nov 2013

@zuzzi08 Ďakujem za podporu.. 🙂

zuzzi08
21. nov 2013

🙂 🙂 🙂 🙂

slaurinka
21. nov 2013

@zuzzi08 beriem 3xestrimax, 3x duphaston, a 2x utroš na večer...

zuzzi08
21. nov 2013

@slaurinka to ja som brala iba utroš 😨 . Do ktorého centra chodíš? Skús si tam zavolať, oni ti poradia čo a ako máš brať. Ja chodí do Heliosu Martin.

slaurinka
21. nov 2013

@zuzzi08 ja do KE.. Gyncare.. uvidím čo bude, či budem viac krvácať.. zajtra je už piatok, a v sobotu možno urobím testík.. ak bude pozitívny čomu neverím, mal by už na 9deň ukázať??

zuzzi08
21. nov 2013

@slaurinka ja si myslím, že na ten 9-10 deň po ET a na 8-9 deň po KET určite.

zelenagw
21. nov 2013

@magdus999 ved už testni aj ty nech sa tesime spolu uvidíš že budu kolajnice neboj :-! a ďakujem...

magdus999
21. nov 2013

@zelenagw nemáš za čo, fakt sa s tebou teším 😀

zelenagw
21. nov 2013

@magdus999 ja chcem aby sme sa tešili spolu aby si bola pozitívna to by bolo skvelé... priam perfektné...

magdus999
21. nov 2013

@zelenagw bolo by to fakt super, ale čo už 😒

hencidlo
21. nov 2013

Ahojte dievcata, mam na Vas otazocku dnes som 13 DPO a HCG je 28,4, co vy na to je tam nejaka nadaj? Podarilo sa Vam niektorej pri takej hodnote otehotniet? Dakujem za info :o)

dukokatka
21. nov 2013

@zelenagw tak mam 6 vajicok a v pondelok na odber.to je pekny darcek v pondelok mam meniny aj narodeniny.

adriana_dg
22. nov 2013

@dukokatka Ja som mala ICSI a podla mna jeto lepsie lebo moj manzel mal malo pohiblive spermie a dost nekvalitne takze tonam velmi pomohlo lebo emryjka sa mali kazdy den coraz lepsie moja a aj to emryo glue je dobre jasom ho tiez mala 😉

zelenagw
22. nov 2013

@dukokatka folikolov?? nie náhodou?? ale je to pekne ked v každom bude vajíčko a metodu aku idete mať???

michellevendero
7. dec 2013

Sú tu nejaké žienky čo chodia do Iscare Martin na ivf ??? V januári máme začať stimuláciu na naše prvé ivf

dukokatka
12. dec 2013

mala niektora hcg na 14 den od vkladu 150hcg?

fibi21
15. dec 2013

Ahoj diecata , davnejsie som tuto temu navstevovala dost casto, no casom som sem iba nakukla a pozrela co nove ...a pripadne sa povzbudila nejakymi uspechmi dievcatami po IVF . No teraz by som Vas chcela povzbudit ja ...pretoze asi sa stal zazrak ...a tymto Vam posielam nadej a energiu na to, ze ide otehotniet aj prirodzene. od roku 2010 chodime s manzelom do iscare , absolvovali sme 3x IVF neuspesne , niekolkokrat KET neuspesne a IUI 2x neuspesne. Strasne dlha cesta az sme si povedali ze kasleme na to uvidime v Novom roku . Posledne Ket z 3 IVF som absolvovala v juni 2013...dnes je december a ja som v 5 tyzdni tehotenstva a to vsetko prirodzene iba tak samo a hlavne necakane. Skoro som odpadla ked som uvidela na teste prvy krat v zivote dve ciarky po meskajucom menzese. a to som bola chora brala som antibiotika a myslela som si ze to meskanie mi sposobila asi ta choroba .....tak po 8 dni meskania som si iba tak zo srandy alebo zvedavosti urobila teste a // ma skoro zlozili na kolena ,... neverila som tomu tak som letela do lekarne kupila si este dva ine testy aleukazali to iste ...tak som na dalsi den letela do Iscare a tam skoro skolabovali 🙂)))) Viem ze je mozno tesenie este predcasne ale zatial je vsetko ok ... a dufam ze buduci tyzden uz uvidime aj srdiecko . Baby strasne Vam drzim palce .... a verim ze tato moja vynimka tento moj neuveritelny pribeh Vas mozno posunie dalej a doda Vam nadej.... Drzte sa !

schatje6
15. dec 2013

@fibi21 krasne, drzim palce nech sa tebe aj babatku dari 😵
Ja som zazila nieco podobne v roku 2009 po 3.neuspesnom ivf som nasledne otehotnela prirodzene a necakane.akurat to nedopadlo dobre ale napriek tomu je to dokaz ze aj stastie sa niekedy unavi a sadne aj nas 😵

zelenagw
16. dec 2013

@dukokatka GRATULUJEM 🙂
mala som vysie ale si myslim ze je to krasne hcg 🙂

dukokatka
16. dec 2013

@hencidlo tak ako sa mas ,si tehotna ako to pokracuje?

hencidlo
16. dec 2013

@dukokatka ahoj moja no uz ziadno museli mi spravit kyret :o( a ty ako pokracujes?

dukokatka
16. dec 2013

@hencidlo preco?nestupalo ti hcg?

hencidlo
16. dec 2013

@dukokatka ale ano len som potom zasala krvacat a dostala krce :o(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre