Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimka30
28. apr 2009

Ja sa len tak pýtam. To je jedno PK, alebo nie PK- všetko je o šťastíííí, však?
Lara75 a ty si sa už testla?

lara75
28. apr 2009

mimka ano, síce je na to skoro, plus mi tam robí neplechy pichnutý Pregnyl z 20.4., takže sa ešte neteším, ono ešte v krvi môže byť, takže // nič neznamenajú. 😒

matelko1
28. apr 2009

petronelka to neviem.budem mu musiet zavolat,lebo ja som fakt bola v soku.to neuverite.
povedal,ze mam si urobit este kontrolny test.

drobec123
28. apr 2009

jeeej !!! tento tyzden je plodny !!!!! matelko, tak sme kolegyne z januaroviek 2010 !!! 🙂

drobec123
28. apr 2009

mimka, este netestuj ! predsa len nechaj bublinkam cas nech sa uchytia a zacnu vydavat HCG ! ja som tiez testovala radsej neskor ! aj ked je pravda ze som nemala doma ani test, ale to naschval 😎
ale bolesti v podbrusku mozu byt dobre znamenie.

mimka30
28. apr 2009

Nie nie Drobec- ešte nebudem testovať, len to mám doma 😀 Ako sa máš??? Ešte nevieš, či to budú dvojičky? Ale asi áno- podľa hcg 😀 😀

drobec123
28. apr 2009

mimka, poviem ti uprimne ze som v noci nespala - prisiel ti na mna strach ako zvladneme dve bambulky ! aj ked viem ze to budeme musiet zvladnut ale normalne ma chytila panika ako uz davno nie....
inak sa mam ok, stale mi telo neukazuje ze je tehu aj ked som dnes taka malatna, ale to pretoze som poriadne nespala ako som sa bala a premietala si to v hlave 😨

kiara15
28. apr 2009

mimka ja som mala PK 6dni preco sa pytas? 🙂

kiara15
28. apr 2009

drobec nemas ziadne priznaky tehu? 🙂

drobec123
28. apr 2009

kiari, ziadne 🙂 ale ja som nikdy nebola tabulkova, takze zo mna si priklad ani neber ! 😀

mimka30
28. apr 2009

Kiara ja len tak, lebo aj ja som mala PK 🙂

Drobec- nebojkaj sa a hlavne žiadna panika. Vieš čo ja by som dala za dve bambulky??? 😉

Kiara ty kedy testuješ?

kiara15
28. apr 2009

ja budem testovat ak do vtedy sa nic nestane mozno stvrtok alebo piatok uvidim 🙂 nemas aj trochu vytok?

mimka30
28. apr 2009

Ja tiež asi v piatok, ak teda mrcha nedorazí nedajbože skôr 😠 Bojím sa všetkého, hlavne toho, že to zle dopadne. 😒 Výtok nemám, teda zatiaľ som nespozorovala. Možno preto, že som len 3 deň po ET.

kacarina
28. apr 2009

kuk, pozeram hokej, aspon mam na chvilu iny adrenalin ako cakanie na test 😀

honey13
28. apr 2009

ahojte, aj ja pozerám hokej, no naši teda, nič moc, ale nevadí. inak ani ja som žiaden výtok nemala, akurát utrogestan vyteká občas, v noci ma bolia prsia, cez den už menej, podbruško nejak velmi nebolí, občas, teraz som si dala dve ponožky, nejaká zima ma striasla

kiara15
28. apr 2009

no ja som stale uzimena poslednej dobe a stale ma prezenie? 😉

mimka30
28. apr 2009

Baby budete sa rehotať, ale ja som v poslednú dobu s 2 ponožkami cez deň a v noci spím pod dekou plus tenké ponožky 😀 😀 😀

kiara15
28. apr 2009

to ako asi ma byt tak?tak sme tehu?

petronelka77
28. apr 2009

Pridavam sa k vam, studenym nozkam 🙂 , ja spim v hrubych ponozkach 🙂

kiara15
28. apr 2009

no nemozem sa dohriat trasem sa vzdy ako osika 😉

petronelka77
28. apr 2009

ja si dam vzdy horucu sprchu a hned si natiahnem spacie hrube ponozky 😉 a potom je to ok.

kiara15
28. apr 2009

no ta horuca sprcha neni bohvie co?prave to mi mama zakazala len taku aku rat 😒

petronelka77
28. apr 2009

ja sa inak poriadne nezohrejem, ale budem to musiet trosku obmedzit, viem, ze to nie je zdrave, ale take dobreeeeeeeeee 🙂

kiara15
28. apr 2009

no len teraz ti to neprospieva ked chces byt tehu?

kiara15
28. apr 2009

petronelka a ktory den cyklu si?

mimka30
28. apr 2009

Ja si tiež dávam len vlažnú sprchu a dávam pozor nech na bruško sa neleje horúca voda 😒
Baby, to čakanie je hrozné 😠 😠 😠 Ja sa len bojím, že zase budem sklamaná. To neprežijem 😖 😖 😖 😔 😔

kiara15
28. apr 2009

no presne miminka ja tak isto rozmyslam.lebo prsia moc nebolia boleli ma na zaciatku ked som zacala uzivat crinone a teraz nic ale to podbrusko ma sem tam boli 😒

petronelka77
28. apr 2009

Menzes som dostala 4.4., KET bol 22.4., cize dnes som 24-y den cyklu.
Inak celkovo nie je zdrava horuca voda na sprchovanie, nielen pre tehulky, ale v lete je to celkom ok, horsie je to v zime.
Kiarka a ty si ktory den cyklu?

mimka30
28. apr 2009

Ani mňa Kiara, ale ešte to nevzdávajme. To podbruško aj ja sem tam cítim. Čo to je to Crinone?

kiara15
28. apr 2009

no hormon taky gel do posvy na pripravu materstva je tam napisane? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre