Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zu_zi
31. mar 2014

@jaja102 velmi si nas povzbudila 🙂 A ja som hned spoznala tu hojdacku, na ktorej Matko sedi v parku na preliezkach 😉 Drzime palce, aby dalsie tehu bolo bezproblemove a maminka aj babatko zdrave 🙂 My mame drobceka z prveho ivf a teraz by sme chceli surodenca, dnes je osmy den po druhom KET, testovala som vcera a test biely, tak myslim, ze to ani teraz nevyslo 😒

ivec16
31. mar 2014

@smoulinka13 no su hormony no tazko predpokladat, co presne znamenaju.. ja som sa vyhadzala po ET... vzdy ako pred MS akurat, teraz viac, a trosku inak

smoulinka13
31. mar 2014

@ivec16 ja sa uz psychicky pripravujem na KET aj ked je to velmi tazke...zase odznova...mozem ist hned v aprili? alebo co je lepsie? dat pauzu?

ivec16
31. mar 2014

@smoulinka13 juj to ja vobec neviem, ci hned ci pauza... este vyckaj na tu krv... a uvidis co ti povie lekar ze kedy lepsie....

smoulinka13
31. mar 2014

@ivec16 dobre vsak sa dohodneme stvrtok....neviem cije to len aktualny stav ale uz nemam chut tam ist, vzdy sa tesim do MT ale teraz....

ivec16
31. mar 2014

@smoulinka13 to chce cas, aby si to vstrebala... daj vediet ak dostanes ms... dovtedy ti neverim, ze je to stratene 🙂

smoulinka13
31. mar 2014

@ivec16 mala by dojst dnes ale zatial to tak nevyzera..uvidim.testovat uz nebudem..aj tak dakujem 🙂

zuzina1881
31. mar 2014

@smoulinka13 krv negativna, chystame sa na dalsi KET! ostatnym drzim palce! 🙂

ivec16
31. mar 2014

dnes na 21. den od ET HCG 9124 🙂 myslite ze to mozu byt aj dvojicky? koncom buduceho tyzdna sa objedname na sono a uvidime...

smoulinka13
31. mar 2014

@zuzina1881 ahoj...tak sa mozme chystat spolu 🙂 ides tento cyklus?

jaja102
31. mar 2014

@zu_zi ahoj,nevzdaj to,mne vraveli,že z Mateja nič nebude aj po vklade.mala som totiž nízku sliznicu,o 0,5 mm nižšiu,ako má byť minimálna pre vklad.aj tak Mateja rozmrazili(možno si mysleli,že je to jedno)KET som si odplakala,bola som presvedčená,že nič z toho a vidíš,ako zabojoval.moje nekvalitné embryjko dnes robí radosť celej rodine 🙂.držím palčeky 😉

jaja102
31. mar 2014

@bella1303 aj ja si ťa pamätám....ten čas letí.....ako sa mate? 🙂

bella1303
31. mar 2014

@jaja102 ani nehovor. Mam pocit, ze sme si tu len prednedavnom pisali ake mame testiky a teraz drobci vyse roka🙂) my sa mame dobre, Samko len radost robi🙂 pomalicky sa chystame aj na druhe, ale chcem tak, ze najskor budeme skusat prirodzene a uvidime🙂

zu_zi
31. mar 2014

@jaja102 ved ja este stale trochu dufam... ale kazdym dalsim dnom je to tazsie a tazsie. No ale nadej umiera posledna, v piatok idem ku svojmu dokymu na krv, aby som mohla vysadit utrogestan, nech mrcha pride aby sme sa mohli vrhnut do dalsieho snazenia 😉
Si priamo z LC?

chorucka
1. apr 2014

@smoulinka13 Ahoj ak chodís do heliosu tak mozes ist hned v dalsom cykle ja som tak bola Dohodnes sa z lekarom kedy na kontrolu sliznice a ak bude ok tak bude ket Mne mrcha po utrose meskava 4 dni Ja som si dala pavzu az dalsi cyklus chcem ist lebo nemam tolko dovolenky a nechcem byt kazdy cyklus na pn tak mi to vychadza ak bude vsetko ok na 12-13maj ket mam este 2nanukciky

jaja102
1. apr 2014

@bella1303 veru skúšaj,vidíš...... 🙂

jaja102
1. apr 2014

@zu_zi som priamo z LC.čistý lučenčan 🙂 .a ty?

smoulinka13
1. apr 2014

@jaja102 ahoj toto bol moj prvy ket,sliznicu som nemala dobru ale 5 dni pred vkladom mi dali lieky a zabralo to, mozno by bola teraz dobra pauza aby si telo odpocinulo. neviem.uvidim co mi povedia stvrtok.mozno mi nasadia lieky od zaciatku...Minule pri ET mi dosla mms 5 dni pred krvou, aj ked som brala utros..teraz by som uz mala mat mms a nic...takze sanca je stale aj ked mala..My mame este 3 mrazacikov, este v pohode, len skor ide o psychiku, stale odznova to prezivat.ale ak mi dovolia ucite pojdem hned v aprili 🙂 uz sa tesim teraz

smoulinka13
1. apr 2014

@chorucka ahoj toto bol moj prvy ket,sliznicu som nemala dobru ale 5 dni pred vkladom mi dali lieky a zabralo to, mozno by bola teraz dobra pauza aby si telo odpocinulo. neviem.uvidim co mi povedia stvrtok.mozno mi nasadia lieky od zaciatku...Minule pri ET mi dosla mms 5 dni pred krvou, aj ked som brala utros..teraz by som uz mala mat mms a nic...takze sanca je stale aj ked mala..My mame este 3 mrazacikov, este v pohode, len skor ide o psychiku, stale odznova to prezivat.ale ak mi dovolia ucite pojdem hned v aprili emoticon uz sa tesim teraz

smoulinka13
1. apr 2014

@jaja102 som sa sekla prepac 🙂)

zu_zi
1. apr 2014

@jaja102 ja tiez ;) Z ktoreho centra mate synceka?

zu_zi
1. apr 2014

@zu_zi tak by sme mali dat nejake stretko na preliezkach, co povies? S ruzou v zuboch, aby sme sa spoznali 😀 A vie vase okolie, ze mate maleho s pomocou lekarov? My o tom nechceme hovorit 😕

zu_zi
1. apr 2014

@jaja102 ten predchadzajuci prispevok patril pravdaze tebe, nie mne 😉

jaja102
1. apr 2014

@zu_zi ahoj,Matej je z Heliosu MT.Ked sa nás niekto opýta,povieme mu,ked nie,neriešime to.Ale viac-menej okolie o tom vie.Rodina určite,kolegovci tiež.....tak susedia isto nie,alebo len takí "známi".môžme dať stretko,nebolo by od veci 🙂 .možno nakoniec prídeme na to,že sa dokonca poznáme 😉

zu_zi
1. apr 2014

@jaja102 my sme tiez heliosaci 🙂 Tak sa uz iba dohodnut kedy a kde 🙂 Chodievate do parku casto? My byvame dost blizko, takze by mi asi najviac vyhovoval ako miesto stretnutia. Kedy spinkate?

zuzina1881
2. apr 2014

@smoulinka13 asi hej, pojdem hned v aprili... nemam na co cakat, som zdrava, citim sa dobre, takze pojdem 🙂

smoulinka13
2. apr 2014

@zuzina1881 ja by som najradsej isla tiez hned v tomto cykle ale uvidim co povedia

mariajuraj
2. apr 2014

@smoulinka13 Ahooooj, ako tak čítam, tak asi zase nič, aj keď nááádej stále je, pokiaľ MS stále neprišla 😉 ja dnes večer začínam pichať Diphereline, aj sa teším, aj sa bojím 😢

smoulinka13
2. apr 2014

@mariajuraj ahooj tak drzim palce to zvladnes neboj, ja idem zsjtra na krv ale uz je to viac menej iste :/

siple
2. apr 2014

ahojte babule. Dnes som 7den po et dvoch 5 dnovych blasto bubliniek a uz som uplne na nervy s cakanim a pozorovanim sa. Buduci tyzden v stredu na 14 den mam testovat. Ale asi to uz skusim v sobotu na 10ty den. Ako ste na tom vy cakatelky po et?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre