• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

24. júla 2017 
:slight_smile: ahojte baby, linkap kolky den si po et? ja dnes 14 den, tiež idem v pondelok na krv, robila som si testik na 10 den, slabá čiarka, ale bola tam, už netestujem, počkám na krv. ja som mala test s citlivostou 25. držím palce, baby, nech sme //. :slight_smile: :slight_smile:
1. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby test.....25ml.... a GS mamatest menej ako 20ml
1. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som 12 po ET , ale ak nemam ratat den ET tak potom 11 den ?
1. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Honey ja som ani nechcela testovat, ale vsetci tu testuju, tak som nevydrzala ....chcela som skusit rano pred krvou, aby som to zvladla.... :unamused: .
Dnes som pri svojom PC tak preto sa tesim , ze si aspon trochu pisem z vami a potesilo ma, ze je tu taka vlna //, tak snad to vyjde aj mne.
1. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite, v pondelok si dáme potom vediet, kde chodíš do centra? ja do iscare
1. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SPNu KE, dam vediet v pondelok...drzim palce :slight_smile:
1. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linkap aj ja chodim do splnu pridi mrknut do nasej temy :sunglasses: :sunglasses:
2. máj 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
honey, tak uz sa ti to krati. v pondelok budem na teba mysliet. urcite bude pozitivny vysledok ... ved uz aj testik to potvrdil. to je dobre, ze si si nerobila dalsi test. aspon nie si v strese. drzim palceky. :wink:

linkap, nestresuj sa testami. ked tam boli dve, treba tomu verit a nechat to potvrdit krvickou. hlavne aby si bola v pohode, to pomoze drobcekovi najviac. :slight_smile: ja sa preto bojim testovat. ... aby som nebola este viac stresovana ako treba. :angry:

pozdravujem aj vsetky ostatne kocky, ktore vytrvalo cakaju na pozitivny vysledok z krvicky. ... :slight_smile:
2. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto???
2. máj 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimka, tak ako ide cakanie?
2. máj 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mib. Ja ti neviem, som v šoku. Urobila som si test a mám tam tienik. Nie je moc viditeľný, ale trocha ho vidno. Tak som v pomykove, ale ešte si nič nenamýšlam.
2. máj 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka vies co tienik znamena!:slight_smile: sa tesim a gratulujem! Tato tema je neuveritelna, no proste januarovky!
2. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec ja neviem. Ja som ešte len 7 deň po ET. Dala som ho do albumu. Pozri sa na ňho prosím. Ono sa to blbo fotilo.
2. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka...ja ho vidiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Citam vas tu babulky a teskam sa s kazdou jednou z vas :dizzy_face: :dizzy_face:

Mimka...hihi...teskaj sa...drzim palceky :wink:
2. máj 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja tam hodím všetky, lebo ja neveríííím.

Drobec, Endzi ale on sa mi ukázal až po 2 minútach. :unamused:
2. máj 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeemine Mimka, neboj...vies kolkym babam ukazal az ooovela neskor :dizzy_face: :dizzy_face:

Testni aj zajtra-pozajtra a uvidis ze ti ukaze v limite :grinning: :grinning: Tu ciarku mas dost silnu, vobec nemusim zmuuurit :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka, to su styri testy, ale jeden a ten isty?
2. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je ten istý, len mangel to nevedel odfotiť, lebo to blesk osvetlil.
2. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ci tak......vsaaaaade vidim // :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

potichuuucky gratulkujem...ja som testovala prvy krat na 6.den a nic a potom az 8. a tiez som mala slabucku //...a potom som testovala kazdy druhy den :grinning: :grinning: :grinning: nacuuurala som sa teda dost :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cakatelky, pekne sa tu rozrastate :slight_smile: .
Ja som vlozila testiky, tak pozrite. Dnes som 10-y den od KET a zda sa mi, ze vcera bola silnejsia ciarocka a cely den mam pocit ako na mrchu. Od rana som z toho taka nejaka rozladena :frowning2: , co poviete na ne? Nemalo by to byt silnejsie? Zdaju sa mi vsetky 3 rovnake. dakujem, pa
2. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, takze jeden...a kedy si si robila, rano? ci az teraz? ja som na ten osmy den robila dva rano a tiez som im neverila, tak som poobede isla kupit inu znacku a o 16:00 som testovala zasa a boli tam // :grinning: :grinning: :grinning:

teskam sa s tebou :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Endzi si zlatá. Ja sa ešte moc neteším, len tak potichúčky. Ale si milá, že ma povzbudzuješ. Ja som si robila Mamatest s citlivosťou 20, on sa mi objavil tak za 2 minútky. Pokiaľ nebudem vedieť výsledky z krvičky, tak sa ešte dopredu neteším.
Mimka, gratulujem, vidim ju tam, uz bude pekne silniet :slight_smile:
mimka, to je super. ved na to ze si 7. den je ta ciarka uplne jasna. :slight_smile: z toho ze sa ukazala neskor si nic nerob, to sa stalo viacerym kockam ako som tu citala.
2. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimka, je to tam :wink:
2. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cakatelky, pekne sa tu rozrastate .
Ja som vlozila testiky, tak pozrite. Dnes som 10-y den od KET a zda sa mi, ze vcera bola silnejsia ciarocka a cely den mam pocit ako na mrchu. Od rana som z toho taka nejaka rozladena , co poviete na ne? Nemalo by to byt silnejsie? Zdaju sa mi vsetky 3 rovnake. dakujem, pa
2. máj 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ste zlaté, len sa teším potichúčku s vami, lebo ešte pokiaľ nie je odber z krvičky, tak neuverím.
Baby držte mi palce.
2. máj 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Petronelka :wink:
Pozrela som aj tvoje a su kraaasne, dost silne // :dizzy_face: :dizzy_face:

ono hcg stupa dvojnasobne obden, takze kliiido...pockaj si na krvicku...mne sa tie tvoje // paaacia, hoodne silne su :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ono ked testiky vyschnu tak sa farba tych // trosku meni...tak sa nestresuj moja...vsetko je v poriadku :dizzy_face:
2. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka nestresuj, ved tie ciarky su ukazkove. :slight_smile: pocit ako na mrchu mozes mat pokojne od stresu
2. máj 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok