Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ingrid0105
22. jún 2014

@smoulinka13 ahoj spomenula som si na teba , ty mas za sebou viacero KETov, ked mi pride nebodaj mrcha musim na krv a az potom mozem absolvovat dalsie KET ?

smoulinka13
22. jún 2014

@ingrid0105 ahoj, na krv musis ist v ten den ktory ti urcili, ci uz ti dojde mms alebo nejde, ci si myslis ze si tehotna alebo nie. Ked ti dojde mms, hned v tom cykle mozes ist na dalsi ket...ale to zalezi od caru, niekde musis mat "povinnu" pauzu aspon mesiac..ja som chodila hned, nedavala som pauzy

ingrid0105
22. jún 2014

@smoulinka13 takze kebz mi prisla mrcha mozem to povazovat za 1 den czklu a brat lieky a potom ist na krv?

ingrid0105
22. jún 2014

@smoulinka13 kedy zacnes stimulovat do dalsieho IVF?

sanny228
22. jún 2014

baby je tu niektorá čo tiež teraz začína s IVF ? 🙂

radina
22. jún 2014

@katka17044 Nie , na reprodukcnej imunologii. to nespada pod genetiku.

radina
22. jún 2014

Kocky su dva typy vysetrenia , jedno je to o tych protilatkach proti spermiam, kardiolipidom, fosfolipidom, annexinu, zona pellucida, trofoblastu , plus tam robili aj imuno muza, ci si muz sam nevytvara protilatky proti vlastnym bunkam. Ja som na tom bola v Prahe. U nas neviem ,kto to robi komplexne. Tusim ale tkanivova banka v Kosiciach.
Tu je o tom celom pdf : http://ulbld.lf1.cuni.cz/file/319/reprodukcni_i...
Nk bunky, ANA protilatky atd. robila mudr girovska z Medirexu, teraz je na materskej, takze ma asi nahradu. Treba si zavolat do Medirexu cez call centrum , nechat sa prepojit do imunol. labaku, tam je jej sefka dr. Tibenska, resp. poslat email a spytat sa na to, ci to spravi dr girovska cez email, alebo jej nahradnici - tusim su v nitre. Je tu o tom niekolko diskusii.
Treba ratat s dlhsim casom, lebo to dlho trva. Mne tie vysetrenia potom robili aj inde, ale ja som uz sla na kontrolu, takze ja som nepotrebovala celkove zhodnotenie, to som mala robene na zaciatku, cize tie ANA a NK mi kontrolne spravili aj na imunologii. Len tam vam to nebudu vediet zhodnotit .
Medirex je labak, cize peciatky na ziadanky zaslane lekarkou som si sama zaskrtala podla instrukcii a dala opeciatkovat gynekologovi. na odber som sla do medirexu.
Skuste vyhladat najnovsie info ako postupovat, lebo ja som este stihla dr girovsku pred materskou.

lucusik33
22. jún 2014

@katka17044 MT Helios,robili to na moje vyziadanie

katka17044
22. jún 2014

@radina ahaa a my sme už o tom písali tam určite pôjdem

ingrid0105
22. jún 2014

@wanda1986 neviem ci dneska este budem vecer doma na nete ale kazdopadne ti drzim velmi palce a cakam pozitivne spravicky po 14.00. 😀

ingrid0105
22. jún 2014

a aj vsetkym ostatnym ktore sa chyzstaju v pondelok na krvicku 😀

wanda1986
22. jún 2014

@ingrid0105 jooooj ty si zlata 🙂 dakujem ti 🙂

smoulinka13
22. jún 2014

@ingrid0105 ked ti dojde mms, je to 1. den cyklu, vysadis utrogestan a estrimax ak mas, na krv ides tak ci tak. ak budes planovat v tom cykle KET, tak na 14. den ides na kontrolu pred ketom a zacnem brat znova utros 🙂
ja zacima stredu brat proveru 🙂

smoulinka13
22. jún 2014

@sanny228 ahoj ja zacinam utorok s dlhym cyklom, zacinam brat proveru 🙂 a ty kedy?

sanny228
22. jún 2014

@smoulinka13 ahoj ja zacinam zajtra s kratkym protokolom 🙂 neviem este ake injekcie zajtra ti napisem 🙂

wanda1986
22. jún 2014

Zajtra krv,ale uz to na mna dnes vecer dolahlo vo velkom.uz som sa vyrevala a mozem ist spat. 😒 Takto som sa po ET nebala jak teraz

misenaf
23. jún 2014

Ahojte baby. rano som testovala a jedna čiarka a vidím že špiním........ 😢
takže mne to nevyšlo. ach jaj...nikomu nemusim pisať ako sa cítim...

katka17044
23. jún 2014

@misenaf je mi to ľúto... ja som dnes bola na krv ale nečakám moc zázrak keďže testy boli tiež biele... a ty máš kedy krv?

blcha76
23. jún 2014

@ingrid0105
@wanda1986
@katka17044
@radina
@angel74
Takže tu mám tri testíky 🙂 , kvalita fotiek nič moc, ale niečo tam vidno...
Zajtra ráno krvička 🙂 ...
Zľava prvý test sobota, druhý nedeľa a tretí je dnešný. Dnes som 9.deň po ET.
Držím Vám babenky palce, nech sa aj Vám rozžiaria // na testíku.

misenaf
23. jún 2014

@katka17044 ja mám v stredu ..... ja už ani neverim ani trochu
ty si mala Et či Ket? ja nemam ani mrazakov..

misenaf
23. jún 2014

@wanda1986 ahoj ako si dopadla na krvi? vobec si ani netestovala doma?

katka17044
23. jún 2014

@blcha76 VAAAAU tak to je aké jasné riadne čiarky paráááda

katka17044
23. jún 2014

@misenaf ja ket a tiez uz nic nemam takze dosť blbý stav... toto bol posledný mrazák moje druhé ivf

blcha76
23. jún 2014

@katka17044 No, teším sa, ale veľmi pomaly... Budem čakať na prvé sono a potom uvidím, či sa "roztešákujem" poriadne...

smoulinka13
23. jún 2014

@sanny228 ok budem cakat 🙂 a kam chodis do centra?

radina
23. jún 2014

@blcha76 To su riadne kolajnice 🙂
ja som testovala kazdy den, ale 3 rozdielnymi testami 😀 .. ale stale nemam taku silnu kolajnicu 😖
mozno cakas dvojcata 😀 😉
kolko dnove embryjko ti vkladali?

katka17044
23. jún 2014

@blcha76 chápem, ja som bola takto 2 krát ale na sono prvé som sa nikdy nedostala... :( ale už toto je na dobrej ceste a bez toho by to nešlo už ďalej ako v mojom prípade ked test bol biely, tak už toto je super... a držím palce, aby to bolo len lepšie a lepšie a mesiace utekali v poriadku až k vytúženému cielu...

blcha76
23. jún 2014

@radina No dvojčatá hádam nie, práve preto som si dala vložiť len jedno, ale zato 5-dňové emryjko, a mala som aj embryoskop. Koľký si den po?

radina
23. jún 2014

@blcha76 aha 🙂 ja som ak neratam den et, tak som 13 den, vkladali 8 bunkove.
Toto je moj dnesny ranny - woman secret kazetovy.

blcha76
23. jún 2014

@katka17044 Ďakujem, veď práve to, že aj ja som raz mala pozitívny testík a k sonu som sa nedostala, lebo som na konci 6tt začala krvácať. Takže som zatiaľ opatrná 🙂 .
Ja už mám dosť rokov a práve preto, keby náhodou toto nevyšlo, ešte som rátala s možnosťou KET (hoci nie veľmi rada), ale 2.IVF určite nie. Tá stimulka mi išla riadne na nervy 😉 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre