Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka17044
23. jún 2014

@wanda1986 ja som tiez tak mala po et 2 krat brali krv aj po 10 dnoch aj po 14

katka17044
23. jún 2014

@blcha76 kiež by to tak bolo tak sa asi od radosti zbláznim... ale nechápem to také nízke hcg

babo78
23. jún 2014

@wanda1986 Skusim tam okolo stredy zavolat a opytam sa nech tam nebeham na dvakrat.

babo78
23. jún 2014

@wanda1986 A ako je to s milovanim po vklade? Lebo mne sestricka povedala ze nemame az to testu. co sa mi velmi nechce verit.

wanda1986
23. jún 2014

@babo78 jasne, istota je istota 🙂 výstelku maternice pozeraj pred transferom inak 🙂 to je ta sliznica maternice-edometrium 🙂 to je to čo ja nemam v poriadku

babo78
23. jún 2014

@wanda1986 Aha, tak potom neviem, len si pamätam to ze povedala na 10ty a 14ty den. Cize mam normalne ist v piatok uz aj na krv?

wanda1986
23. jún 2014

@babo78 no aj mne tak povedali. ale niektore centra odporučaju. my sme po ET asi v polke čakania neodolali lebo ja som MUSELA :D znie to divne,ale fakt :D a po KET som nemala ani najmensiu chut :D takze po KET sme sa nemilovali. no a nevyslo mi ani ET ani KET,takze neviem povedat čo je lepsie

babo78
23. jún 2014

@wanda1986 Tak mi sme sa drzali az do dnes rana🙂 vklad mi robili minuly utorok, takze celkom dlho. Tyzden mi pekne utiekol ,mala som od utorku dovolenku a bola som u nasich tak mi to rychlo zbehlo. este tyzden...

ingrid0105
23. jún 2014

@katka17044 Existuju rozne historky tu na nete mozno budes patrit medzi ne. tusim na fore Helios Martin je babenka ktora mala ET brali krv negativna, preslo par tyzdnov bolo jej zle a spravila si test a bol pozitivny, naposledy ked som s nou pisala bola v 8tt , to povazujem za zazrak

ingrid0105
23. jún 2014

@wanda1986 tusim v ISCARE po KET dokonca doporucuju ak dobre viem sex po vklade takze je to rozne

ingrid0105
23. jún 2014

anuska30 Ahojte.Dlho som tu nebola.5.5. som bola na Et.Na 11 den od et som tyzden spinila.Hcg,ze 3.Zmierila som sa s tym,ze je koniec.Minuly tyzden som 3 dni vracala a prehanalo ma.Myslela som,ze nejaka viroza.V nedelu som si urobila test a kolajnice.Isla som na pohotovost a ze 6+4 tt.Nechapala som.Vcera som bola na hcg a ze hcg 35 :((( .To som vcera este volala so Starovecku a spucovala ma,ze vsetko riesim cez telefon ;((( Moj lekar sa so mnou ani nebavil,len nechal odkaz po sestricke.Dnes som volala s pani Janakovu a ina ma nakopla,aby mi lekar urobil sono.Zavolala som sestricke a ze pridte.Tak sa uz so mnou bavil aj lekar a ze o co ide.Ja ze ,nech mi urobi sono a on zd naco ked bolo robene v nedelu.Nebolo vidiet srdiecko.Tak mi teda sono urobil a srdiecko uz bilo teraz. Nevedel ako reagovat.Je to vsetko zazrak.Dufam,ze to vydrzime az do konca.Bolo to nase jedine embryjko.Zajtra sa idem rano ukazat do Heliosu,lebo je to vsetko take zvlastne,tak dufam,ze to bude dobre.To som este zabudla,ze ked som po et zacala spinit,tak som bola na pohotovosti a tam mi lekar povedal,ze mam cakat mrchu,lebo je sliznica nizka.Mala 7 mm. To som bola 4+1. Takze dvaja lekari mi povddali,ze z toho nic ndbude.Tesim sa,ale ked pozeram,ze niektore dievcata potracaju okolo 8-11 tt,tak mi je hrozne.Velmi mi psychicky ponaha pani Janakova.Vzdy ked som nieco mala,tak som jej volala a volam. Este k pani Staroveckej.Dnes som pani Janakovej vravela aka bola vcera.Ved si platime nemale peniaze a za kazde ma clovek utekat do Martina,ked sa daju riesit veci aj cez telefon ?!

ingrid0105
23. jún 2014

nasla som to toto je ona

ingrid0105
23. jún 2014

@katka17044 nechcem ti davat falosne nadeje len aby si verila ze mozno este nie je nic stratene, drzim palce

katka17044
23. jún 2014

@ingrid0105 tak ak by som mala v piatok vyššie číslo asi by malo byť okolo 56 a potom by len stúpalo,tak by som to aj ja brala ako zázrak... neviem si to ani predstaviť...

katka17044
23. jún 2014

@ingrid0105 je to fakt sila... dakujem velmi pekne.... tak teraz uz len cakat aby som nedostala menzes a v piatok aby bolo vyššie číslo....

ingrid0105
23. jún 2014

@katka17044 drz sa, hlavne klud ber lieky a cit sa ako tehotna a aj ona mala tusim blastocystu. takze hlavu hore a piatok daj vediet moja!!!

ingrid0105
23. jún 2014

anuska30 Dievcata,cesta pod Strecnom tam aj nazad v pohode.Tak srdiecko bije ako zvon.Dnes zaciname 8 tt.Ultrazvuk mi robil Krajkovic
4. jún o 09:01 • 1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2015 (10. tt) • Odpovedz • Už sa mi to nepáči • 7 • Pošli IP •

ingrid0105
23. jún 2014

uz taha 10tt a mozno aj ty budes 😀

katka17044
23. jún 2014

@ingrid0105 ďakujeeem tak ešte mam zatiaľ maličkúú nádej a určite dám vedieť... ak by som dovtedy dostala tak asi to bude jasné ale tak budem veriť ze nie....

radina
23. jún 2014

@katka17044 ahoj, nooo, zazraky sa deju 🙂 cize hcg musi byt nad 10?

katka17044
23. jún 2014

@radina ano tak mi povedala... ze nemam este vysadiť lieky lebo ze asi sa tam nieco deje ze do 10 jednotiek sa berie negativne...

radina
23. jún 2014

@katka17044 to je ale divne, ze ti nevybehol ani dusik , ak mas nad 10 😖 .. kedy si si ho robila?
ja sa tiez bojim, ze mi nenameraju dostatocnu hodnotu zajtra. 😖

katka17044
23. jún 2014

@radina ja som si robila mamatest v sobotu, tak to asi ešte nebolo ani 10 ked je dnes 14 tak v sobotu bolo asi 7 ak to dobre rátam... neviem nechápem to celé ani ja... ale ze by sa tak neskoro blastocysta uhniezdila... neviem...dobre ze som si ten test robila... lebo ak by v sobotu bola asi silna ciarka a dnes len 14 tak by to bolo o tom ze to asi klesa, ale ked v sobotu nic tak neviem ci to klesa, ale zase tak neskoro aby to naskocilo no som z toho riadny debil

radina
23. jún 2014

@katka17044 tak co som sem dala jeden obr. tak tam bolo uhniezdovanie od ovu na 8-9 den. mozno ti davali velmi cerstvu blasto, alebo ju zle odhadli a este to nebola uplna blasto. 😉

katka17044
23. jún 2014

@radina keby to tak bolo, možno sa fakt neskôr uhniezdila- nevedela nájsť cestu 🙂... boze je to zvlaštné tak po sobote mam opat nádej... ale bojim sa velmi...

radina
23. jún 2014

@katka17044 budem drzat palce, nech hcg stupa ! aj daco citis?

katka17044
23. jún 2014

@radina tak mozno citim akoby plné brucho a niečo vlavo a jedla by som len sladke ale mala som dnes dostat tak neviem a asi 2 dni ma neskutocne bolia kríze tiez vlavo ked sa zohnem mam pocit ze sa nevystriem neviem ci to nieco s tym ma

katka17044
23. jún 2014

@radina vzdy mam chut na sladke pre menzesom tak ked zajtra nedostanem budem mat zase vacsiu nadej

qwertinka
23. jún 2014

@katka17044 nechcem ta plasit ale ja som to takto mala pred tromi rokmi a mala som mimomaternicove. Dufam ze tak nedopadnes lebo nikomu to neprajem. Tiez som mala test biely este som mala jeden den hrozne bolesti s krvou ako menzes a preslo to. Hcg mi krasne stupalo a na krv som chodila ako k upirom. Nakoniec uz bolo krasne vysoke cez 1000 a nic v maternici nenasli. Tak drzim palce aby to u teba dopadlo uspesne lebo tie stresy boli hrozne. Len si davaj na seba pozor a pripadne sa opytaj na tuto situaciu.

katka17044
23. jún 2014

@qwertinka tiež ma napadlo niečo také a veľmi sa toho bojím... zatiaľ som ešte nekrvácala ani nešpinila, len po vklade v ten den, inak ani spinenie... dnes som mala dostat menzes zatial nic a boleli ta kríze lebo asi 2-3 den ma velmi bolia kríže.... a pri tom mimomaternicovom ti zobrali vajcovod ci mmozu brat aj vajickovod? Ja mam uz len jeden vajcovod

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre