Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

wanda1986
3. júl 2014

@katka17044 este som nedala vypoved v starej ale v pondelok alebo v utorok sa odhodlam 🙂 a viem,ze tam budem spokojna. 4 roky počas VŠ som ta bola vzdy spokojna 🙂 len vtedy som bola na brigadnicku dohodu a odisla som len preto,lebo som končila školu a potrebovala som vtedy pracu na TPP a vtedy tu nebolo mozne a teraz sa zrazu ozvali,pritom tie 2 roky čo som odtial preč,vzdy ma to tahalo späť,ale neodvazila som sa ani zivotopis tam poslat a oni sa ozvali sami 🙂 KARMA 🙂 tesim sa tam velmi,bol ta vzdy super kolektiv a praca,ktorej aj ked bolo vela,ale vzdy ma bavila 🙂

katka17044
3. júl 2014

@wanda1986 vaaaaaaau tak to je fakt ze sila... takto sa ti to pekne vrátilo, gratulujem veľmi určite ti tam bude dobre a ak sa smiem spýtať akú VŠ si študovala?

wanda1986
3. júl 2014

@katka17044 filozofia 🙂 divné,viem :D

katka17044
3. júl 2014

@wanda1986 super zaujímavé práveže

wanda1986
3. júl 2014

@katka17044 ani nie :D :D

katka17044
3. júl 2014

@wanda1986 :DDDD

santeema
3. júl 2014

@katka17044 tak ma to mrzi☹...som drzala palce,.aj ja som sa dnes dozvedela, ze mam negativnu krv, bola som na mojom poslednom ket, teda aj prvom, lebo ja som mala len jedno zmrazene embrijko. uz som sa aj tesila, ze som nedostala menzes ako som mala, ale to nic neznamena tusim, tie lieky to oddialili. tak by som sa rada ku vam tehulkam pripojila tu🙂. co uz. tak hura do dalsieho ivf, ale uz asi aj posledného, na dalsie by som uz nemala nervy a nejak sa citim uz aj staro na to🙂. pevne dufam, ze budem mat nejake vajicka, lebo to je u mna problem velky aj napriek megadavkam maximalnym hormonov. ale raz sa mi to podarilo, tak strasne by som sa tesila, keby aj druhy🙂. a katka mozes kavicku, ved aj mne v iscare v mt povedali ze dve kofeinove denne sa mozu a ja som pri malom pila cely cas, aj ked som kojila. ta kava neuskodi, len pomoze k pohode. aspon mne, lebo som cisty zavislak🙂. budem ti velmi drzat palce do buducnosti aj vam vsetkym tu, lebo je to take velmi mile sa s niekym pobavit, kto vie, co si kazda musíme prezit, to vie fakt len ten, o to skusi na vlastnej kozi.

katka17044
3. júl 2014

@santeema ahoj tak to ma mrzí.... napísala si to presne... aj ja som mala posledný ket a teraz uvidím čo bude niekedy uz nemam na to síl... a prestávam tomu veriť a hľadám zmysel v tom ako to je a az asi to teda aj je tak ako to ma byť... je to ťažké... už tretí krát sa uchytilo a potom odišlo mne menzes vôbec neprišiel nič ani špinenie a to som mala dostať 23 takže dosť dlho dnes od 15 teda už neberiem a uvidím kedy príde...

ereska
3. júl 2014

@katka17044 ahoj mrzi ma ten dnesny vysledok ja som par veci citala skor nez som sa objednala do Nitry na imunologicke vysetrenie a docitala som sa niekde vo fore zevraj v Nitre uz robia vsetky vysetrenia ako v Prahe .
Mna jedine co zaraza je ze 10 rokov ma napchavaju liekmi aby som mala ovulaciu a podobne a teraz som si aj v Martine vydupala imunologicke vysetrenie a zistili ze mam pozitivne protilatky proti spermiam , aspon ze proti placente mam negativne . moj nazor taketo vysetrenia by mali robit vsetkym automaticky skor nez idu na IVF ., a do Nitry mame ist v auguste , kamoska ide koncom mesiaca uz po vysledky .

katka17044
3. júl 2014

@ereska tak to som velmi rada ze to robia aj v Nitre inak to mas velku pravdu oni nas len ženú na ivf a pritom tebe by stacili len tabletky kvoli tym spermiam a urcite ostanes aj prirodzene... fakt je to neskutočné nemam na to slov, objednám sa na to vysetrenie aj ja prosim ta ako to tam prebieha a ako dlho si cakala na vysledok a kolko ta to stalo? Dakujem velmi pekne

katka17044
3. júl 2014

@ereska aha prepac ty si tam este nebola az v auguste ide a ako dlho sa caka kym si sa objednala?

ereska
3. júl 2014

@katka17044 bola tam kamoska ja idem az v auguste ale manzel odovzdal spermosky tie prezenu cez nejaky pristroj to stoji okolo 40e a 50e stoji pohovor a odbery krvi a potom asi 6-8 tyzdnov vysledky viem ze v Prahe to je este drahsie . A pytali sa ich asi aj na rodinu choroby v rodine a podobne

ereska
3. júl 2014

ja som sa objednavala v juni ale mna dali az na august lebo tam mali aj dovolenky

ereska
3. júl 2014

a este budete potrebovat vymenne listky od lekara ty od gynekologa a manzel od urologa alebo obvodneho🙂 inak ako su to vsade palky ale tu ti uz zistia aj nemozne hadam 🙂

katka17044
3. júl 2014

@ereska dakujem ti veelmi pekne za odpovede

ereska
3. júl 2014

@katka17044 vobec nemas zaco 🙂

ereska
3. júl 2014

@katka17044 katka ked su pozitivne protilatky proti spermiam to sa da aj nejako liekmi urobit aby sa dalo prirodzene otehotniet?

katka17044
3. júl 2014

@ereska ak sa nemýlim ano na to by mal stacit iba prednison ktorý som aj ja teraz prevetivne uzivala kvoli tomu ci nahodou nevytváram protilátky proti embryu tak asi by to mal byt ten isty postup

ingrid0105
3. júl 2014

@angel74 drzim velmi 😀

ingrid0105
3. júl 2014

@katka17044 je mi to luto moja, uzi si leto a hura potom znova na skusy. ja uz len v cechach asi 😀

ingrid0105
3. júl 2014

@santeema mrzi ma to nejak kazime statistiky ☹

ingrid0105
3. júl 2014

@wanda1986 OBROVSKA GRATULKA !!!!!!!!!!! to je super ale ze uplne 😀 tesim sa velmi s tebou vidis ja vzdy tvrdim a sa mi to osvedcilo, vsetko zle je na nieco dobre. keby si namela negativny vysledok, nemenis pracu a bum teraz ju mas a ked budes aj vnutorne v pohode tak to bude ok a aj tehulka budes 😀 kde ta mozem prist pozriet do galanty ty nas filozof 😉

katka17044
3. júl 2014

@ingrid0105 dakujem pekne ja som zvedava co navrhne na konzultácii a tiez ak by som sa este dala na ivf tak ma láka to Brno

ingrid0105
3. júl 2014

@katka17044 a ku komu chodis?

katka17044
3. júl 2014

@ingrid0105 k Stenovej

ingrid0105
3. júl 2014

@wanda1986 a vies co ja uz aj viem kde 😀 no a potom dohodis dobru pracu aj mne 😀

ingrid0105
3. júl 2014

@katka17044 jaaaj aj ja. no tak to som zvedava, ak chces skorsi termin prepustim ti moj 9.7. o 11.30 ale myslim to vazne

radina
3. júl 2014

kocky, ak mate alergiu na spermose, tak prednison zabera, ale je tam este ta vec, ze nesmiete sexovat bez ochrany , len v case ovulky, kedy to telo je voci nim priaznive, inak to opat drazdi celu imunitu. ja som v prahe platila s muzom okolo 7tis czk, tak ale este robili tie protilatky do vacsej hlbky - ako proti annexinu ,kardiolipidom, fosfolipidom, zona pellucida a este nejake ine ...a aj to ci si muz nevytvara tiez protilatky proti vlastnym spermosom. v medirexe som neplatila nic. spytajte sa v nitre aj na tieto vysetrenia, bolo by skoda ich nemat, resp. nevediet, ak by tam daco bolo . 😉

katka17044
3. júl 2014

@ingrid0105 Joj si strasne zlata aj by som to velmi rada prijala ale manzel mi akurat hovori ze tu nebude vtedy tak ze skor o ten tyzden neskor. Ale velmi si to vazim. Inak aký mas nazor na tu pani doktorku?

ingrid0105
3. júl 2014

@katka17044 uprimne, to co mi povedala na 1 konzultacii som mala vsetko nastudovane a potom som ju videla len raz, vsak vies ako to chodi vsetci robia vsetko a stratla som ju az ked sme isli na konzultaciu po neuspesnom ET. Len vravela ze nechape preco, vtedy sa vlastne dozvedela ze napriek jej obavam z mojho veku som mala peknu urodu vajok a potom ich otrepana fraza ideme do toho !!! a zas som ju od vtedy nevidela.takze tolko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre