Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

casperka1980
8. júl 2014

@maxilienka mať tak tvoju trpezlivosť.. 😀 , a to som si vravela ako rýchlo mi to zletí... 😠 A máš aj nejaké tehu príznaky? mňa trošku pobolievali prsia a od včera nič.. dúfam, že to výjde, lebo nemáme nijakých mraziačikov..

katka17044
8. júl 2014

ahojte dnes som bola na krv aj ma pani doktorka pozerala na ultrazvuku tak v maternici nebola dutinka nic ani na vajcovode nic nevidela... upozornila ma na mimomater. ale ze záleží od hcg o 13 mi volala sestrička čo ma dosť prekvapilo lebo som sa o 14 chystala volať a povedala ze hcg kleslo (tentokrát som bola šťastná) takže hcg bolo... 14,95,55,146 a dnes 87 tak začínam opäť veriť, že to bude v poriadku a príroda si s tým poradila lebo od nedele mám menzes a idú zo mňa aj krvné zrazeniny... Potom mi o pol 4 volala ešte pani doktorka tak ma zase prekvapili a povedala, že teda je super ze to kleslo ale ze ešte stále to môže byť aj mimo ze keby ma začne bolieť brucho hned na pohotovosť ale že hádam to tým krvácaním sa prečistí... v piatok mám ešte prísť na krv a opäť ma pozrie... Neviem či mám po týchto stresoch ešte chuť na umelé oplodnenie... keď sa dejú takéto veci... už mi to začína vadiť... povedala, že bola by to fakt sila ak by sa plod uhniezdil na tom vajcovode co mi dali prec... ten druhý mám prechodný... ak toto skončí idem k svojmu doktorovi nech mi povie či mám ovulku na tej strane kde mám ten jeden vajcovod a ideme skúšať prirodzene a beriem to tak ze ked to ma byt tak bude... to ci pojdem este niekedy na ivf chce teraz asi cas

casperka1980
8. júl 2014

@maxilienka dnes som strašne unavená... 😒 , Tebe sa to kráti.. 😀

radina
8. júl 2014

@katka17044 neuveritelne, toto som fakt este nepocula 😖 .. nebolo to potom to tzv biochemicke tehotenstvo?
ak mas este jeden vajcovod, neslo by to cez iui? budem drzat palce ! 😉

katka17044
8. júl 2014

@radina neviem čo sa to všetko stalo... či to bolo krátke tehotenstvo alebo to bolo mimo ale samé odišlo... nechápem... ale už 3 krát som ostala tehotná a odišlo v 5-6tt. Neviem co bude dalej ale 16 mám konzultáciu tak som zvedavá čo sa dozviem... ale už mám toho celkom dosť...

katka17044
8. júl 2014

@radina aaa dakujem

radina
8. júl 2014

@katka17044 sila toto, hmm, aj ja som zvedava, co ti povedia, bud je v tom genetika, alebo ho proste imunita vypudi 😖 .. vyvijali sa ti embryjka pekne? .... ja sa stavim, ze bude za tym ta hnusoba imunita. 😠

katka17044
8. júl 2014

@radina presne tiez mám už veľký pocit ci nevytváram protilátky proti embryjkám... už sa teším na tú imunológiu a verím že sa to niekam posunie...Vyvíjali sa asi dobre to mi nikdy nepovedali len ze kolko ich mám. Na genetike by mi mohli čo zistiť? Tam som ešte neni objednaná neviem kam ísť

radina
8. júl 2014

@katka17044 asi? no to nie je dobry znak, ze ti v centre nepovedali co a ako 😕 takze nevies ako sa delili?
malo by sa bunkovat 2,4,8,16 , akonahle je to inak , ide o abnormalne delenie.
tu je o tom viac pekne znazornene na obrazkoch :
http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/n...
ja sa v genetike nevyznam, resp. nikdy som si o tom nic nezistovala. 😒

maxilienka
8. júl 2014

@casperka1980 ahoj. Anooo - uz sa mi to krati - uz konecne o 2 dni idem na krv. Test stale odolavam - ale teda musim sa riadne drzat! uf...priznaky nemam absolutne ziadne - trochu ma to znepokojuje, ale snad to nie je znamka neuspechu. Niektore baby mi tu pisali, ze tiez nemali ziadne priznaky - tak hlavu hore! Prsia ma absolutne vobec nebolia - boleli ma len po pichnuti toho pregnylu pred OPU - vtedy som mala uplne citlive bradavky...ale postupne to odznelo. Myslim na Teba a drzim palce. Ty si uz testovala?

katka17044
8. júl 2014

@radina to ako sa delili mi nikdy nepovedali povedali len kolko je bunkové a teda mozno ze sa dobre delilo ale to uz nie som si ista pri poslednom mi povedali ze jedno neprezilo rozmrazenie druhe sa zdegenerovalo a tretie co mi vlozili ze je krasne... ja sa v tomto vobec nevyznam ale pozriem si ten link dakujem.

katka17044
8. júl 2014

@radina s tými embryjkami to je fakt dosť zaujímavé

radina
8. júl 2014

@katka17044 divim sa, ze ti to nepovedali, viem ze v brne davali podrobny rozpis po dnoch este aj do spravy. som zvedava, ako ti dopadne ta imuno. citala si si aj tu prezentaciu od tej dr malikovej, co som tu davala. je toho kopec, co zena moze mat. a je smutne, ze to zenam nespravia vopred. verim, ze je za tym zasa nejaka vyssia moc. 😠

katka17044
8. júl 2014

@radina ano... aj ja uz mam toho plne zuby preco neporobia vsetko na zaciatku a az ked vsetko vedia tak sa zvazuje ivf ale mam pocit ze skor si vsetko zhaname my same a skusame rozne vysetrenia... len mi je z toho trochu zle... ved clovek tam chodi aby nam pomohli a mysli si ze robia preto vsetko, neviem ako by to vsetko bolo keby nebol tento modry koník a nič by sme nevedeli neviem si to ani predstavit

casperka1980
9. júl 2014

@maxilienka ja sa chystám testovať už v piatok. Je to skoro, ale som strašne netrpezlivá... 😒 , Musím si ísť do mesta kúpiť testy.. už len 1 deň... a budeš vedieť výsledok.. držím Ti silno palce.. 😉

ingrid0105
9. júl 2014

@katka17044 no to je des co si musis prezit ☹ som velmi zvedava ako to cele dopadne, kazdopadne si asi fakt dajte pauzu a skusajte prirodzene ak sa da. toto prezivat furt potrebuje oddych. kto ta vysetroval Stenova?

katka17044
9. júl 2014

@ingrid0105 ahoj ano ona... tak teraz tŕpnem aby ma nezačalo bolieť brucho je to na porazenie ale verím ze nezačne ze to zo mňa vyšlo počas menzesu teda dúfam... teraz cakat na piatok opäť ma pozrie plus krv tak len dúfam ze už to pôjde len dole lebo už je toho na moje nervy dosť...

ingrid0105
9. júl 2014

@katka17044 no budem drzat palceky nech je to v poriadku a aby si si mohla konecne vydychnut 🙂

katka17044
9. júl 2014

@ingrid0105 ďakujem krásne v piatok napíšem

lucusik33
9. júl 2014

@katka17044 drzim ti tuho palceky aby sa tvoje telo samo s tym vysporiadalo.presla som si tym istym pred poldruha mesiacom a viem co prezivas.

katka17044
9. júl 2014

@lucusik33 dakujem ti velmi pekne a ako to u teba dopadlo? Neviem preco si musime tolko toho vytrpiet...

radina
9. júl 2014

@blcha76 ahoj, ako sa citis? mne uz hapruje zaludok 😕

maxilienka
9. júl 2014

@casperka1980 ak si dobre pamatam ty si o 3 dni menej ako ja vsak? Cize ked ja som dnes 9 dni po ET tak ty si 6 - tak je? Cize chces zacat testovat na 8 den? Fuha, odvazna! Ale teda niekomu ukaze, je to velmi individualne. Zajtra dam urcite vediet, ako to dopadlo u mna! Bude to pozitivne!!! Viem to! Verím! Chcem! Velmi! Proste uz to musi vyjst!!! 😀

ingrid0105
9. júl 2014

@maxilienka drzim palce veeelmiiiii 😀

santeema
9. júl 2014

@maxilienka aj ja ti to prajem a drzim palce🙂

casperka1980
10. júl 2014

@maxilienka už netrpezlivo čakám na dobré správy.. 😉 😀, áno v piatok na 8 deň budem testovať.. zajtra si idem kúpiť testy..

blcha76
10. júl 2014

@maxilienka
@casperka1980
Ja som testovala už 7.deň po ET a na teste som mala ducha 🙂 , ale mala som vkladané 5-dňové embrijko 🙂 .
Takže Vám sííílno držím palčeky 🙂 🙂 🙂 , aby tam tie // boli 🙂 .

zuzina1881
10. júl 2014

Baby, obcas nazriem sem do diskusie, drzim vam velmi palce!!! Ja som mala prvy krat na teste // na 8den po KET, po PK, tak verim, ze sa aj vy uz o par dni dockate 🙂

radina
10. júl 2014

@blcha76 ahoooj, nebyva ti uz zle? 😕

casperka1980
10. júl 2014

@blcha76 dúfam aj ja, že tam ten duch zajtra bude.... 😉 , iná možnosť neprichádza v úvahu.. mraziačikoch nemáme žiadnych... mala som 5 folikulov a z toho 2 vajíčka, ktoré boli oplodnené.. z nich len jedno prežilo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre