Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ingrid0105
11. aug 2014

@smoulinka13 super , zacinam verit tomu ze aj nam sa ,usi zadarit uz 😀

babo78
11. aug 2014

Ahojte baby. Ako to je ked idem podstupit KET, ide to cez poistovnu alebo nie? Aky je tam postup?

smoulinka13
11. aug 2014

@ingrid0105 musi sa podarit, kedy idete? niekdy na jesen ze..

ingrid0105
11. aug 2014

@babo78 KET nepreplaca poistovna je to cca 150 Eur len vklad, bez liekov

ingrid0105
11. aug 2014

@smoulinka13 ano na jesen tiez v Heliose ale v Brne

haimi
11. aug 2014

@babo78 nejde, to si musis zaplatit podla cennika

ingrid0105
11. aug 2014

@smoulinka13 to bolo pre teba 😀

smoulinka13
11. aug 2014

@ingrid0105 kolko budete vkladat?

ingrid0105
11. aug 2014

@smoulinka13 mam este 2 blastocysty v GF, davam ich previezt ale chcem len jedno vkladat, ak sa vobec v poriadku rozmrazia 😀 ak nie tak sup do dalsieho IVF

rybkanz
11. aug 2014

@smoulinka13 dali ti nato nieco v care?

smoulinka13
11. aug 2014

@ingrid0105 sa mi paci ze to beries tak sportovo ;)

smoulinka13
11. aug 2014

@rybkanz dali mi inekciu solumedrol a chceli odsat vodu ale nakoniec ze zatial nie, ze uvidime

ingrid0105
11. aug 2014

@smoulinka13 no aj ty si mala kolko vlastne vkladov? ja len 2, tak to beriem naozaj sportovo, niekto sa snazi roky, co su oproti tomu moje dva pokusy? uz bude len lepsie si myslim a aj ja bude mat kolajnicky 🙂

smoulinka13
11. aug 2014

@ingrid0105 toto je moj 5.vklad a 6 embryjko 🙂 lebo raz sme vkladali 2...

haimi
11. aug 2014

@smoulinka13 @ingrid0105 ja som mala teraz len prvy, takze sa idem inspirovat a idem to brat sportovo 🙂 horsie je len to, aby mi nedosli prachy.

smoulinka13
11. aug 2014

@haimi no my sme akurat vycerpali vsetky zasoby...je to velmi drahe vsetko..:/

haimi
11. aug 2014

@smoulinka13 tak vam to potom vyslo akurat 🙂

smoulinka13
11. aug 2014

@haimi ano akurat 🙂 snad bude vsetko v poriadku...

ingrid0105
11. aug 2014

@haimi no naozaj to nie je tragedia, ked sa nezadari na 1krat, tie babenky kt. sa zadarilo ani nevedia ake OBROVSKE stastie mali 😀 Zelam to kazdej jednej a aj nas to caka neboj sa. peniaze su tiez dost podstatne ale aj keby z pod sebe tak ich vyhrabem 😀 ja som samoplatca takze viem ake su v tom peniaze ale potom bude opravnene oslovenie pre moje dieta ze > Drahe moje dieta 😀

ingrid0105
11. aug 2014

@smoulinka13 no tak to je fakt v pravu chvilu 🙂 Bude dobre uvidis, vsak do prace ides az v septembri vsak?

alcinkap
11. aug 2014

@haimi
SPF - Metodika vyvinutá nemeckou univerzitou / Department of Gynecological Endocrinology and Reproduction, Women's Hospital, University of Heidelberg, Germany/, ktorá výrazne zvyšuje úspešnosť IVF cyklov. Ide o aplikáciu laboratórne spracovaného ejakulátu manžela /partnera do krčka maternice, čím dochádza k zvýšenej stimulácie receptorov , ktoré sú zodpovedné za kvalitu prípravy výstelky maternice- endometria. (to som skopírovala zo stránky). Tak treba využiť všetko čo zvyšuje šancu na úspech.
Ja som mala krátky proces, či ako sa to nazýva - lieky som mala Puregon, Merional a Orgalutran. Dávku Puregonu som mala 225 denne. Desať dní som si pichala injekcie a jedenásty deň som mala odber vajíčok. Odobrali mi ich šesť a z toho dve vydržali tých 5 dní a z jedného rastie malý prček 🙂
No ten Crinone je na Slovensku dosť drahý, veď 44 eur na 15 dní je dosť ale tak stálo to zato.

alcinkap
11. aug 2014

@coffea
@haimi
nevzdávaj sa, ešte je skoro ... držím palce 🙂

smoulinka13
11. aug 2014

@ingrid0105 ano v sept ak vobec nastupim lebo momentalne som na urade a zmluvu mi maju dat od sept

radina
11. aug 2014

@smoulinka13 ahoj, ak pichas fraxik, musis ist potom v tehu na hematologiu. musi to byt pod kontrolou hematologa. ten ti porobi dalsie testy. tusim sa picha az do porodu, ak ti daco zistia , resp. vysadza sa tyzden pred.

ingrid0105
11. aug 2014

@radina s tebou vsetko v poriadku?

radina
11. aug 2014

@ingrid0105 ahoj, zatial ano, aj ked vcera som zasa bezala kvoli malemu krvacaniu na pohotovost.
Dnes som uz ale dostala tehu knizku 🙂 A ty ako pokracujes?

haimi
11. aug 2014

@ingrid0105 ja viem, ze to nie je tragedia. poviem ti, ze som celkom stastna, ze som sa dostala az sem. Pri prvom ivf mi po OPU dosiel povedat nestastny doktor, ze mi neodobral ani jedno vajko. To bol len totalny rev. Ale vyhodili sme clostil a dala som len gonal a dostala som sa az po vklad dokonca s 1 mrazakom. Takze este nie som uplne do srotu, este nieco zo mna vydoluju a kym ano, tak budem bojovat 🙂 Inac pocuj, ved mi si piseme aj v inej teme 🙂 A ako samoplatcu ta kolko bude stat ivf v heliose v Brne, fakt by si to nemala v tom reprofite lacnejsie ? A je to tam fakt super.

ingrid0105
11. aug 2014

@radina tak gratulujem 😀 kt.tyzden si? setri sa. nedas sa vypisat na PN ? pre istotu. mna caka dovolenka a potom na jesen v Brne KET ak sa rozmrazia a ak sa nezadari tak IVF druhe

radina
11. aug 2014

@ingrid0105 dakujem, teraz na zac. 12tt. ja som doma, odisla som z prace, aby som sa plne sustredila na otehotnenie 😀 chvalabohu to vyslo hned. 😉 ... a bola si uz na tej imunologii?

ingrid0105
11. aug 2014

@haimi zatial to neriesim kde je to lacnejsie, uz ten KET absolvujem v heliose a uvidim. myslis ze je tam az taky rozdiel v cene? a ak sa smiem spytat kolko mas rokov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre