• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

25. júla 2017 
@meduza34 dalujem;)drzim silno palce aby si mala čoskoro pozitívny vysledok;)kam chodíš do centra?
24. aug 2014 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412
dala som si zaviesť 2 (odobrali mi šesť vajíčok a z toho len dve prežili), už si ani nepamätám koľkobunkové boli :slight_smile: rýchlo som to teda zabudla :slight_smile:
No ja som mala podozrenie na endometriózu (nechceli už nič vyšetrovať, ževraj zbytočné predlžovanie), nízke amh a neustále cysty na vaječníkoch a manžel mal troška horší spg (nižší počet rýchlych spermií, ževraj má byť minimálne 32% a on mal len 30%). My sme sa snažili tri roky, lekárka ma neustále kvôli cystám a úprave menzesu nacpávala duphastonom a aj tak nič z toho.
V marci sme išli do centra, povybavovali ešte potrebné vyšetrenia (hlavne manželove urologické nám dosť trvalo) a v máji už mi volali, že máme schválenú žiadosť a pekne mi to vyšlo, že sa ozvali pred menzesom, takže o týždeň už som riešila aj injekcie a podobne. A 2.6. bol odber, 7.6. vklad a 17.6. sme mali krvou potvrdené, že to vyšlo. Spočiatku sa nám uhniezdili obidve embryá, ale nakoniec z toho druhého bol len prázdny vačok a ten sa nakoniec pekne vstrebal (tak mi to bolo vysvetlené).
Ale stačí nám jeden malý prček, aj zaňho sme šťastní :slight_smile: možno sa potom podarí aj prirodzene... uvidíme :slight_smile:
A u vás kde je problém?
24. aug 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alcinkap oh je tak ty mas toho dost uffff panecku ....to naozaj super ked sa podarilo hned na prvy krát :slight_smile:no ja sa na teba nechytam.Ja mam policisticke vajicniky,manzel ma spermiogram super:slight_smile:Mala som len 3 vajka,s toho sa jedno oplodnilo,mala som 3 dni staré a 4 bunkové,tak len teraz sa modliť aby sa uchytilo.
24. aug 2014 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412
no do tridsiatky nič a akonáhle som ju prekročila akosi sa všetko navalilo :slight_smile: ale zvládli sme to ....Držím moc palce :slight_smile:
25. aug 2014 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alcinkap to tak býva stale,presne to iste u mna.30-tak a vsetko dole vodou.Dalujem velmi pekne.Dnesna noc bola hrozná:(take male kŕče som mala v noci,stale som chodila cikat.K tomu strašný sen,ze oči mam úplatkár este teraz:(
25. aug 2014 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412
a čo sa ti snívalo preboha?
25. aug 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alcinkap snivalo sa mi o mojom tatovy:(zial je uz dávno mŕtvy:(25rokou:(
25. aug 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412
no to sú ťažké sny :( také ti teraz vôbec netreba ... drž sa
25. aug 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alcinkap diky moc:slight_smile:no to som mala po dlhom čase taky strašný sen:(uff ale ze horor!inak ja som easy a velmi pozitívny clovek:slight_smile:mame vela možnosti ked sa nam nepodarí toto ivf,skúsi Cz a ked ani tam tak sme rozhodnutí pre darcovsle vajíčka.Moja sefka ma tak dvojičky:slight_smile:hlavne je aby sme sa nevzdávali :slight_smile:
25. aug 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dejna0412 7. den po et test stale negat :frowning2: skusim zas za dva dni to by uz malo byt cosi vidiet?
@alcinkap
25. aug 2014 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misaelka miska este neni neskoro:slight_smile:len sa nestresuj :slight_smile:ja som dnes 6 den po Et a mam tam takeho maleho ducha.Musim si kupit digitalny a uvidim ...skusim neskor tak 3 dni neskor testnut.drzim palce :slight_smile:
25. aug 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dejna0412 ja mam snehobiely po duchovi ani stopa... :frowning2:
25. aug 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misaelka neboj,budes mat urcite dve // coskoro :slight_smile:prajem to kazdej z nas:slight_smile:ja sa nenervacim ,beriem to easy :slight_smile:co sa ma stat stanee sa:slight_smile:
25. aug 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misaelka
to je ešte skoro, netestuj sa. Skús vydržať.
26. aug 2014 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412
treba myslieť pozitívne, ale treba sa málinko pripraviť aj negatívne (aj keď sa to ľahko povie, ale dá sa to).
Ale teraz sa usmievaj a užívaj, bude hneď lepšie a krajšie :slight_smile:
26. aug 2014 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alcinkap myslim pozitivne a pripravujem sa na to, ze to nemusi ani dobre dopadnut:(dnes som si robila test a mam tam ducha, ale netesim sa.
26. aug 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviem co je dnes vo vzduchu....ale dnes by som len plakala:(((aj vy sa tak hrozne citite???
26. aug 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dejna0412
netestuj sa ! skús to vydržať !
26. aug 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alcinkap ok....ale to cakanie je hrozne:(((ty si sa ako citila po 7 dni Et??? Mala si niejake priznaky???
26. aug 2014 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8.den po et test stale / :(
26. aug 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misaelka neboj:slight_smile:budú dve // nevzdávajú to:slight_smile:záleží aj ake testy mas:slight_smile:napríklad normálny mi ukázal jednu / a tento clearblue dve,záleží ake testy mas:slight_smile:hlavne nestresuj:slight_smile:ja sa snažím byt kludna:slight_smile:
26. aug 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek ako bolov medirexe?
26. aug 2014 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 dobre..vybavene..odobrate...len riesim problem s poistovnou..nechce mi vsetky vysledky s krvi spravit...tak uvidim:(
26. aug 2014 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 ja som aj plakala..hrozne sa citim...
26. aug 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek aku mas poistovnu?
26. aug 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek mozno som sa pytala ako dlho si cakala na termin?
26. aug 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingrid0105 VŠZP a tyzden....zajtra im mam zavolat ci budu aj ostatne vysledky...
26. aug 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evadek preco???? Co mas??? Tiez si po Et? Ja som bola nervna na sefku kokos....mala som co robit aby som nebuchla
26. aug 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412
príznaky? hmmm neviem ... boleli ma kríže (to ma nikdy nebolievali), ale inak nič také špeciálne. Podbruško ma bolelo tak ako pred menzesom.
Neboj zvládneš, vydržíš :slight_smile:
27. aug 2014 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 nie..len som mala vcera asi ovu...hormony mi skakali ako na hojdacke...Nervacila som kvoli vysledkom..neplodnosti...vsetkemu...hadam dnes bude lepsie:slight_smile:
27. aug 2014 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok