Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ingrid0105
7. okt 2014

@katka17044 ja som bola v Heliose v brne ale baby tu si pochvaluju aj Reprofit velmi. Odbery a kontroly mozes absolvovat aj u svoho gyndosa, tam sa im to posiela mailom a povedia kedy je OPU. ja som tam bola na konzultacii co som si davala prevazat embyjka a ich stav po rozmrazeni vobec nezodpovedal stuvu co mi napisali v GF na sprievodne papiere. Ale jedno som si dala vlozit, dali sme mu sancu, jedno bolo uplne nepouzitelne, bola to morula a v GF tvrdili ze blastocysta. inac su velmi mili vsetci a neoblbuju 🙂

ingrid0105
7. okt 2014

@katka17044 mam na teba otazocku ohladom medirexu. tam si bola na imuno?

katka17044
7. okt 2014

@ingrid0105 fakt je to sila s tym GF... a ako dlho dopredu sa treba objednat? Lebo ja budem asi tak 2 mesiace uzivat lieky a potom by som chcela ist na vyber vajicok..

ingrid0105
7. okt 2014

@katka17044 ja som s vami mali podobne KET v juni koncom uz s negativnym vysledkom a 25.7. uz som mala konzultaciu. A si predstav KET robia bez diazepanu a cipku a vobec to neboli 🙂 a dali mi fotecku embryjka aj toho co vlozili aj toho zleho a povedia pravdu, sice niekedy boli ale vies ju.

katka17044
7. okt 2014

@ingrid0105 aha tak to je super, ze tak skoro ta objednali tak s tym snad nebude problem.Velmi som zvedava co mi este na to povedia v GF

radina
7. okt 2014

@katka17044 tak aj ano, su aj veci co by mohli byt lepsie, predsa len , si v statnej nemocnici, ale mne vyhovovalo, ze som tam mohla chodit skoro rano aj na 7h, telefon zvihaju priamo sestricky v ambulancii, ktore ma uz poznali po mene ... len teraz co som tam lekari, tak otvorili nove sukromne car, tak neviem ako to fici, ale mam pocit, ze je tam nejaka nova lekarka. kludne tam zbehni na konzultaciu, alebo im cinkni, sestricky su fakt perfektne.

ingrid0105
7. okt 2014

@babo78 ahoj no ako moja?

katka17044
7. okt 2014

@radina Dakujem pekne tak budem musiet nieco vymyslieť dám potom vediet kde sme skoncili...

ingrid0105
7. okt 2014

@radina tam budes mat chlapciatko 😀 Drzim palceky nech to teda vydrzis tie 2 mesiace aj viac a aby si mala dovtedy co najmenej problemov 😀

radina
7. okt 2014

@ingrid0105 dakujem pekne, nuz u mna ani toto nejde lahko 😕

ingrid0105
7. okt 2014

@radina viem si mi pisala, velmi davaj na seba a prcka pozor 🙂

santeema
7. okt 2014

@radina ahoj mozem sa spytat? ty si si tie vysetrenia davala robit, az ked si sa pokusala o druhe babo? smoze to byt aj tak, ze prve dieta mas ok a s tym istym partnerom moze byt druhe dieta problem a objavia sa u teba tie protilatky proti spermiam? alebo ak uz jedno dieta mas s rovnakym partnerom, tak nema vyznam to robit pri druhom? dik za info

radina
7. okt 2014

@santeema ahoj, ja este nemam dieta, cize som 1x tehu. niekde som citala, ze ta imunita sa moze menit, napr to moze byt zhorsene, ked mas v tele zapaly atd. tak asi by som si to dala pre istotu skontrolovat. v prahe robili protilatky na partnerove spermie aj cudzie. mne na cudzie vysli horsie ako muzove. NZ 🙂

babo78
7. okt 2014

@ingrid0105 ahoj,tak uz lezim a odduchujem.brali ma poslednu a o hodinu neskor.asi sa im tam vyskytlo nieco necakane.vytlacil mi aj snimok vlozeneho embryjka.robil ma prvykrat Harbulak 🙂

ingrid0105
7. okt 2014

@babo78 tak si hladkaj brusko a opatruj sa 🙂

lenka54321happy
7. okt 2014

@katka17044
Moja dakujem ze si nam to vsem napisala!
Takto pomozes vela zenam!! Dakujeme!
Aj mna toto vsetko asi caka...
Dobre vediet ze to niekam vedie a tento krat sa uz podari!!!
Tesim sa s Tebou!
Je to super!
Ty si super baba riadne, plna optimizmu, velmi veeeeeľinsi to zasluzis a straaaaasne ti drzim palce!!!!
Xxxxxxx

katka17044
7. okt 2014

@lenka54321happy Leni veeľmi pekne ti ďakujem za krasne slová..Aj ja tebe siiiiiiiiilno držím palčeky !!!

lenka54321happy
7. okt 2014

@ingrid0105
Mozem sa opytat co je to Diazepan? A na co to je???
Nikdy o tom nepocula
Dakujem x

lenka54321happy
7. okt 2014

Boze ja som len taka vdacna za internet....resp MK
Si predstavte ze baby pred 10-20 rokmi nemali takuto moznost si poradit takto navzajom a sa podporit....
Vazim si to X

santeema
7. okt 2014

@radina dakujem pekne za info, neviem preco som si myslela, ze cakas druhe babo🙂. ale zelam ti, aby bolo vsetko ok pri tomto krpcovi prvom a potom teda aj druhom🙂. ja som mala malého môjho az na ivf c.4 a teraz by som chcela druhe, ale tiez tusim musim absolvovat dalsie 4 ivf ka, lebo uz mam za sebou dve a nic🙂. preto som si myslela, ze sa to moze menit tie protilatky, ale ked mam rovnakého partnera tak asi len skusat dalsie ivf-ka a snad budem mat stastie aj druhy krat🙂. lebo ked som to mala vysetrovane pri malom tak to bolo v poriadku. ale robili mi to len v centre a nie na tej reprod.imulogii. ahoj🙂

ingrid0105
7. okt 2014

@lenka54321happy u nas to davaju pri vkladom na uvolnenie a aj cipok k tomu, ale v brne v heliose mi robili vklad - KET - a nic mi nedali a vsetko bezbolestne a v pohode.

kama2
7. okt 2014

@santeema veru vydrz 😉 ja mam dcerku tiez zo 4.ivf a teraz som k tehu potrebovala 5 pokusov 😉 a sup ho rovno dvojky 😉

santeema
7. okt 2014

@kama2 dik ma to povzbudilo, tak dufam ze dopadnem podobne ako ty, ale mne by stacilo aj jedno🙂..keby som to tak vedela, ze ktory pokus bude ten pravy, to by bolo super, by som tam sla aj 10 krat a neriesila to nejak specialne🙂..len to je vo hviezdach tusim...no pri tych dvojcatach budes mat veselo, neviem ako je stara tvoja dcerka, ale moj maly ma rok aj 3 mesiace a ked si mam predstavit pri nom dvojky...."tazka predstava"🙂..ale to bude tym, ze som s nim dost sama a zaroven pracujem. tak zelam vela energie a pohody..

radina
8. okt 2014

@santeema mne vyslo tretie a i to si myslim, ze bola fakt nahoda, ale nestazujem sa 🙂 tak vies ako to je , s pribudajucim vekom kvalita nasich vajok klesa, vela x su foliky prazdne, mne moj gyndos povedal, ze od 25tky ma zena vajka uz stare 😕 😖 Niekde som citala, ze u zien nad 30 je tak kazde piate vajo ok. nic potesujuce, ale ani sa necudujem, kedze nase babky a mamy rodili pred 25.

kama2
8. okt 2014

@santeema moja bude mat 3 roky v zime, tak z nej uz bude pomocnicka 😉 a mi hovor, predtym pokusy sa nechyti nic, hoc vzdy vkladane 2 a teraz naposledy ma dr.ukecal, nech dame 2 (kedze som chcela 1x v zivote dat 1 zamrazit) a potvorky sa chytili obe 😉 a teraz sa tesim a trpnem zaroven, aby to dobre dopadlo

ingrid0105
8. okt 2014

@blcha76 myslim na teba a malicku, daj veidet ako ste dopadli 😀

lenka54321happy
8. okt 2014

@ingrid0105
Dakujem
Vies ja som v UK a to mi nic nedali prvy vklad....a bolo to trosku neprijemne....asi preto ze som vela vody vypila...tak teraz by som si velmi rada dala nieco na uvolnenie kebyze sa to tu da niekde kupit....
Neviete niektora prosim Vas poradit???
Dakujem!!!

babo78
8. okt 2014

Ahojte kocky,vcera som bola na KET,vlozili mi dve emryijka🙂 od coho vlastne zalezi ci sa uchytia?

santeema
8. okt 2014

@radina to doverne poznam, lebo moj problem s otehotnenim je vo vajickach. mne po maximálnej moznej davke hormonov narastla az jedna folykula a v nej jedno vajicko pri poslednom ivf. ale mala som aj rekord 3 vajicka a dve som si dala vlozit a z jedneho je maly. ale co uz, tak to je a inak nebude. ved niekedy staci to jedno. a ja som mala tento problem uz ked som mala 25 rokov, tak som cela rada, ze sa nieco vôbec podarilo a dufam, ze este aj podari🙂.

santeema
8. okt 2014

@kama2 to ano ked bude mat 3 rocky, to uz je lepsie ako rocne babo. a dievcatka su velke pomocnicky. budem na teba mysliet, aby bolo vsetko ok a zelam ti to, neboj sa ved teraz uz aj medicina je dost vpredu a dokaze tak pomoct, keby bolo treba malickym. ale nebude treba neboj, maximalne sa trosku skor narodia, co nevadi. potom daj vediet ako pokracujete🙂. a ja dam vediet ako sa mi dari v pokuse s druhym babom🙂.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre