Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mimka30
5. máj 2009

Jááj Corine, prepáč, ja že asi pred týždňom si bola na ET 😝 😀 😀 Tak testneš budúci týždeň s Gabicou. 🙂

mimka30
5. máj 2009

Drobec dík za tip 😉

mimka30
5. máj 2009

Linkap, to mi je ľúto 😖 Je to hrozné, ja ťa chápem 😔

petronelka77
5. máj 2009

Ahojte tehulky a cakatelky.
Mimka, mas krasne //, gratulujem 🙂 🙂 🙂

mimka30
5. máj 2009

Ďakujem pekne Petronelka. Uvidíme po odbere vo štvrtok 😉
Ešte raz ti gratulujem k úspešnému tehuľkovaniu. 🙂

melisska
5. máj 2009

Mimka naozaj krásne //, tesim sa stebou 😵

melisska
5. máj 2009

a blahozelam aj dalsim novym tehulkam 😉

beta HCG su nizsie cisla ale 22 je super 😉

mib
5. máj 2009

Ahojte babulky,

chcem vas iba pozdravit, lebo len teraz som prisla domov ... najprv praca, potom spanielcina. ale to neva ... aspon rychlejsie ubehne tyzden. 😉

mimka, .... no parada. tak uz nemusis depkovat, krvicka to uz iba poisti. 😉

dobec, ja chodim do prosanusu. je pravda, ze za 2900 mas vsetkych lekarov, ale nemyslim si, ze v tom mas aj tehotensku poradnu. v kazdom pripade, prosanus je v poho. 🙂

linkap, nevesaj hlavu. mas vela pozitivnej energie a to je dolezite. raz to slniecko zasvieti pre kazdu z nas. 😉

kiara, co sa stalo? bola si na testoch z krvicky? vysli negativne? moji, mas este nejakych mrazacikov?

blahozelam vsetkym cerstvym tehulkam a pozdravujem aj vsetky cakatelky 🙂

kiara15
5. máj 2009

mib ahoj nemam mrazacikov a na krv idem vo stvrtok .zacala som krvacat tak si myslim ze stoho nic neni ☹

ale sme sa rozhodli ze to este skusime

corinne
5. máj 2009

Mimka30 na buduci tyzden nebudem testovat pre mna to je skoro,a este k tomu v stredu letim na SK a nikto nevie ze sme boli na IVF.A bola by som nerada ak by mi niekto nasiel z rodiny zabudnuty test na WC 🙂 Mam ist 16den po ET na krv,lebo 14 den este budem na SK.Nemali sme PK mozno pocikam test na WC v lietadle cestou spät 😀 Zatial na to nechcem mysliet 🙂 Drzim palce vsetkym co budu testovat alebo co idu na krv 😉

kacarina
5. máj 2009

kiara 😉 oddychni si, naber sil a znovu do toho 😉 my zeny vydrzime vela 😅

kiara15
5. máj 2009

kacarinka diky odychovat ja keby sa dalo idem hned do toho ale ze sa musi cakat ☹

jarka_lv
5. máj 2009

ahojte dievcence...krasne sa to tu roztehulkovalo 🙂 trosku sa ku vam pridam citam vas poctivo uz dlhsie...ja mam tiez za sebou ET ale bohuzial neuspesny ☹ a horsie je ze uz som vycerpala vsetky 3 cikly no co uz aj toto prinasa zivot...Kiara nebud smutna ty mas este sancu 😉 pozri na mna jedno dieta 17rocne mam prirodzenou cestou a to druhe nie a nie 😠 mam za sebou este aj 2 MA tak vidis ....len treba vydrzat zlatko a snad sa stastie este na nas usmeje.

kiara15
5. máj 2009

jarka ahoj tak sme asi na tom podobne?a co mate za problem?ja nemam priechodne vajecniky a este manzel ma zlu morfologiu

jarka_lv
5. máj 2009

Kiara mne nevedia zistit nic....robili mi vsetky vysertrenia cez laparosk,HSG rondgen vsetkpo mam ok merali mi vzdy cez ovulku folikuli vsetko dobre tak ja nechapem

kiara15
5. máj 2009

tak tomu ozaj nerozumiem lebo moj doky mi povedal ze to vide na 99percent a pozry nevyslo?lebo inak som bola v poriadku.a nerobili ti ine vysetrenia?ze preco?

jarka_lv
5. máj 2009

v BA v Iscare mi povedala Durechova ze podla toho ako ukazuje nejaky hormon v krvy tak mam nieco so zltym telieskom udajne mi zle dozrievaju vajka a tie sa nasledne neoplodnia preto nemozem otehotniet prirodzene...a ked mi robili umele tak vzdy som mala len 1 az 2 embrijka ostatne neboli dobre ☹ prvy krat pri umelom sa mi embrijko uchytilo ale som potratila v 9tt a druhy a treti krat sa uz neuchytili vobec....mozno tu trosku zohrava svoje aj vek 😠

kiara15
5. máj 2009

aj ja som mala 5folikul potom sa styry oplodnili a nakoniec nam ostal len jeden jediny aj ten sa asi neudrzal ☹

jarka_lv
5. máj 2009

ja som mala 8 vajok...4 sa oplodnili ale sme isli cez PiDG tak nam preslo len jedno a to malo 50 buniek tak som bola ista ze sa uchiti tak vravel aj Valky ze je dost zivotaschopne bolo to dievcatko a vidis nic z toho...a ty prve dieta mas prirodzenou cestou???

jarka_lv
5. máj 2009

no idem ja spinat tak zajtra sa ozvem pokecame ok???pa

mib
5. máj 2009

kiari, nebud smutna. verim ti, ze najhorsie na tom su tie obdobia, kedy mas zviazane ruky a nemozes robit vobec nic. ☹
my sme mali prve IVF v aprili minuleho roku. potom ET, ktory sa nam posunul o dva mesiace - raz som ja zblbla davkovanie liekov a raz som zacala tesne pred ET silno spinit a lekarka to zastavila, aby nam embrijko neodislo touto cestou. ked nevysiel ani ET, zacali sme sa pripravovat na dalsie ivf. medzi tym mi zistili myom a vsetky potrebne vysetrenia nas zdrzali o dva mesiace. ... skus sa niecim zamestnat a uvidis, ze ten cas rychlo ubehne. 🙂 🙂 🙂

kiara15
5. máj 2009

jasne zajtra ano prve mam prirodzenou cestou ale vies prekonala som zapal vajecnika a takto to dopadlo 😒

drobec123
6. máj 2009

dobre ranko. ja sa tesim, lebo uz iba dnes a mam 4 dni volna ! zajtra mam dovolenku !
dnes mi prvykrat prislo totalne zle, tak ma natiahlo ze som myslela ze ulici to pojde von.... blleee pocit ..... dufam ze ma to v praci nechyti !

gabica
6. máj 2009

corinne - to teda mame ozaj velke stastie, ze na SVK preplacaju aspon tie 3 cykly. Fakt si to neviem predstavit, ze by sme zakazdym mali zacvakat cca 2000-3000 ojro. Nezazijes ty nahodou niekde v Cine, kde ludom reguluju potomstvo 😉 ? tam asi ani nevedia, ze nieco take ako UO existuje. Do FC chodi strasne vela rakuskych parov, vy ste asi dalej co?
Preco Vam dlhsie nenechali embryjka v inkubatore? ostali vam este nejake na mrazenie? my nemame nic na mrazenie, takze spoliehame sa na tych 2 bojovnikov, co mam v sebe. Cau a prajem ti o 2 tyzne //. Kedy si skor testla, tak urcite daj vediet.

kiara15
6. máj 2009

mib diky za povzbudenie vies mna len mrzy ze sme tolko cakali a uz tiez nemam moc casu.Strasne som po malom tuzila aj tuzim myslela som ze to nebude take kombinovane ale je? 😒

corinne
6. máj 2009

Gabica nas vyslo IVF na 6000€ bez liekou,a neviem kolko mi este pride ucet a vsetky navstevy v centre(kontroly+UTZ+odber krvi)hradi poistovna ,ale pacient plati 10% z celkovej sumy.Tu maju taky postup,a to som mala napisane aj v papieroch co mi dali na 1 konzultacii,ze vkladaju po 48h.Mame 5 ks v mrazaku.Rozmyslala som,ze v pondelok 18.5 budem 14dni po Et,tak skocime s manzelom niekde na kavu a pocikam test na verejnych vWC v niejakom nakupnom centre 😀 Ale urcite sa ozvem

mimka30
6. máj 2009

Ahojte baby. Ako sa darí? Drobec- už máš nevoľnosti??? 😀

kacarina
6. máj 2009

mimka, celkom fajn zatial ... prave riesim obed, lebo ma chytil vlci hlad ... dnes zapekany karfiol so syrom a smotanou a zemiaciky 🙂

mimka30
6. máj 2009

Ja tiež varím. 😀 Robím francúzske zemiaky. 🙂

kacarina
6. máj 2009

jeeej to bola moja pôvodna volba 😀 😀 ale som nakoniec zmenila, lebo som chcela nieco bezmäsite
a moj manzel zahlasil, ze tak nech dam klobasku do toho karfiolu 😀 😀 boze ti chlapi, bez mäsa ani na krok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre