Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sweeti
30. mar 2015

@zuzicek88 Zuziiiik ako sa mas?Ako dopadol ten piatok?Dufam ze vsetko bolo jak ma byt 😉

zuzicek88
30. mar 2015

@sweeti ahoj moja,ale akurat sa bojim,ja som sa tak tesila,lebo som verila,ze uz bude pocut aj srdiecko a nic,teraz sa bojim,ci vobec naskoci,ale doktorka povedala,ze sliznica je krasne hore,vsetko je tak ako ma byt,ze preco som taka smutna,ze s jedneho ultrazvuku sa nic neda posudit a sestriska hovorila,ze sme aj dost skoro prisli,no tak som zvedava,teraz idem vo stvrtok

nelka79
30. mar 2015

@zuzicek88 tolko som na teba myslela, že ako si dopadla v piatok. a to v ktorom tt si? ja idem zajtra na prvo sono a aj ja sa bojim ci budem pocut bit srdiecko.... ale neboj sa ked dr, ti vravela ze vsetko je ako to ma byt tak urcite to nabehne mozno si isla trocha skoro ...... drzim ti palce vo stvrtok.

erijan
30. mar 2015

@nelka79 oki dakujem 🙂 nevydrzala som a skusila som dnes testnut,ale nic...som 7 den den po ET. Skusim este v stredu.

nelka79
30. mar 2015

@erijan z testu si nerob tazku hlavu ja som mala na 10 den biely test, 11 den slabu ciarku az na 14 den som mala dve kolajnicky ake maju byt. vsetko je mozne, a v ten 10 den z krvi ukazalo ze mam hladinu hcg nad 70, takze len klud. 😉

erijan
30. mar 2015

Dakujem, potesila si ma 😵

zuzicek88
30. mar 2015

@nelka79 si zlata,ze na mna myslis,dnes som akurat 7 +1 ano sestricka vravela,ze sme prisli skoro,vlastne sme mali prist az v pondelok,len manzel mal na piatok dovolenku,potom by uz nedostal,tak preto,teraz mame ist vo stvrtok,to uz idem sama,dufajme ze iba dobre spravy sa dozviem

sweeti
30. mar 2015

@zuzicek88 jasne vsetko bude dobre len sa nestresuj isto bolo skoro 😉 a vsetko je jak ma tak parada moc sa tesiiiim
s tebou.Uz som to nevedela vydrzat a musela som ti napisat lebo uz mi bolo dlho od piatku 🙂 tak oddychuj a cakame s tebou do stvrtka.

nelka79
30. mar 2015

@zuzicek88 tak to bolo urcite este skoro.... a hlavu hore vo stvrtok budes lietat °emócie° vsetko dobre dopadne. a ako sweeti pise budeme cakat na dobre spravy 😉 😉 😉

zuzicek88
30. mar 2015

@sweeti
@nelka79 babulky,velmi pekne vam dakujem,tiez na vas myslim,nevzdavajte sa 🙂 🙂

snaaazilka77
30. mar 2015

Ahojte vsetky. Takze, ja uz som mimo hry, dnes mi brali krv a je to negativne. Som to uz zial aj cakala, kedze som testovala kazdy den od 8-smeho dna po ET a este dnes rano som si urobila test a to bol teda 14-sty den a bola tam bielota, takze po oznameni tohto smutneho vysledku som uz ani neplakala, lebo uz som bola za tych par dni aj vyplakana. Bolo to nase prve IVF a zatial aj posledne, lebo drahy sa nechce dat nahovorit na dalsi pokus. Vsetkym cakatelkam na vysledok, zelam iba pozitivne vysledky s dvomi ciarockami a vsekym uz tehulkam zelam, aby to to dobre dopadlo a o par mesiacov uz drzali v rukach krasne zdrave male uzlicky 🙂 Drzte sa 🙂

sienna77
30. mar 2015

@snaaazilka77 tak to ma uprimne mrzi ☹((((( je mi to velmi luto!!! myslela som na teba cely den!a pamatam si na ten beznadejny pocit, ked to nevyslo nam minule. nebudem ti hovorit, ze mysli pozitivne, lebo to je teraz velmi tazke....ale uvidis, cas je uzasny lekar. nehovorim, ze sa to da uplne vyliecit, ale casom sa ta bolest trosku zmierni....a potom budete mozno pripraveni na dalsi pokus. a mozno aj nie a najdete si ine veci, ktore vas budu v tom case naplnat. a mozno prave vtedy sa zadari aj babatko. ktovie, proste zivot je zvlastny a zaujimavy a pre kazdeho ma prichystane nieco ine. budem ti velmi drzat palce, aby si mala dostatok sily vsetko to zvladnut a postavit sa k situacii statocne!!!!!! drz sa!!!!!!

jaya47
30. mar 2015

Ahojte baby. Rozmyslam nad IVF v buducnosti a riesim cenu (ako samoplatca). Na cenu samotneho soft IVF som sa uz lekara pytala, takze tomu rozumiem.
Neviem vsak, ako je to s cenou IVF, pokial by sme uz mali embrya zmrazene, teda ak spravne chapem, tak KET. Co vsetko sa vtedy plati. To je to, co je v cenniku ako KET a nic viac? To su uz oplodnene embrya, takze manzel uz vtedy nebude mat pracu? V tom cykle, ked je KET, tak sa este davaju nejake lieky (ine ako progesteron)?

lauri
30. mar 2015

@zuzicek88 zuzi, nebud smutna, nabuduce sa uz urcite ukaze. Co ste videli v piatok? Plodovy vak alebo aj nieco v nom? 🙂

alexia17
31. mar 2015

@snaaazilka77 to mi je luto, tak sme nezlepsili cisla IVF. Ja idem vo stvrtok do CAR na kontrolu, ze ci je vsetko OK. a mam vela otazok na drku

nelka79
31. mar 2015

tak dievcence prve sono mam zasebou, srdiecko bilo ojojojjj ako máá. som velmi stastna. 😀
a vám vsetkym ktore cakate na vysledok, prajem vela stastia aby ste aj vy poculi bit srdiecko vysnivanemu babatku, ako my je to úzasni pocit 😉

erijan
31. mar 2015

@nelka79 supeeer 😵

sweeti
31. mar 2015

@nelka79 Jeeeeej to je super sprava tesiiiim sa 🙂 hned je tento uprsany den krajsi.Tak nech uz len krasne rastiete a zagulatujete sa.Davaj na seba pozor.pa

snaaazilka77
31. mar 2015

@sienna77 Dakujem velmi pekne za popdoru. Velmi si ma potesila svojim optimizmom a krasnymi slovami. Toto IVF, ktore ti teraz vyslo bolo tvoje druhe? Alebo to bol teraz KET? Drzim velmi palce, aby toto tehu vyslo tak ako ma...urcite ma drz informovanu ako sa to dalej vyvija 🙂

snaaazilka77
31. mar 2015

@alexia17 ahoj, nuz veru, my sme teraz tie smutne...chcela som sa ta opytat, to ti aj dr. kazal, ze sa mas prist ukazat? Lebo mne zatial ziadny dalsi postup nepovedali, ze mam prist na nejaku kontrolu...

snaaazilka77
31. mar 2015

@nelka79 ahoj, velmi sa tesim, ze srdiecko bilo.....a teda neviem, ci som to iba nepostrehla, ale iba jedno alebo dve srdiecka, ako to teda vyzera s tym poctom?

nelka79
31. mar 2015

@snaaazilka77 len jedno srdiecko 😉
@sweeti dakujem pekne.

alexia17
31. mar 2015

@snaaazilka77 ja uz sa zacinam trocha spametavat, ale smutna som stale . Sestricka mi hned povedala ked volala vysledok krvi, ze po MS mam prist k dr. Aj keb mi to nepovedala tam idem, nech ma pozrie a povie co dalej. Ake vysetrenia, preco a neviem co este.

sienna77
31. mar 2015

@snaaazilka77 toto bolo druhe IVF. prvykrat sme mali soft protokol. vtedy nam davali velku nadej a sancu, ja som tomu verila a ine som si ani nepripustala, a potom taky sok....to bola poriadna facka, takze teraz som opatrna. ja som rada, ze vobec sme mali nejake embrya, zamrazene nemame nic. budem ta informovat, no a hlavne ti velmi drzim palce, aby si mala silu a energiu to vsetko zvladnut, nech uz sa rozhodnete pokracovat akokolvek! ono toto vsetko je najma velky napor na psychiku, asi pre kazdeho. a kto to zvladne, je pripraveny hadam na cokolvek, podla mna. velmi drzim palce a vela sil!!!

snaaazilka77
1. apr 2015

@sienna77 Dakujem za podporu. Mas pravdu, len cas ukaze ako to dopadne. Tebe veeelmi drzim palce. Daj vediet ako dopadne prve sono 🙂

snaaazilka77
1. apr 2015

@nelka79 ako to citis, ze je jedno? Bola si uz pripravena na tie dve alebo ti skor aj odlahlo, ze je iba jedno?

nelka79
1. apr 2015

@snaaazilka77 vcera sme boli na prve usg v car. My sme vlozili dva preto lebo ja mam endometriozu a aby bola vacsia sanca.ze sa aspon jeden uchyti. nie som smutna ze len jedno babo nosim pod srdcom som vdacna bohu ze mi aspon to jedno uchytilo. 🙂

zuzicek88
2. apr 2015

@lauri
@nelka79
@snaaazilka77
@lauri babulky,zial smtna sprava,babo nebude,vsetko je v haji,vysadit lieky a cakat na ms,przdny polodovy vak bez zmien od poslednej kontroli 😒 😒

lauri
2. apr 2015

@zuzicek88 to ma mrzi ☹ drz sa kocka, je to strasne smutne. Bohuzial to tiez velmi dobre poznam... ☹ ale dalsi pokus sa moze podarit!!
Davaj na seba pozor..

nelka79
2. apr 2015

@zuzicek88 to ma mrzi, cakala som dobre spravy od teba ☹ viem aky je to pocit , prezila som to minuly rok.
nabuduce to vyjde uvidis, drzim ti palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre